صفحه 886 از 1402 نخستنخست ... 3867868368768778788798808818828838848858868878888898908918928938948958969369861386 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,851 تا 8,860 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_no نمایش پست ها
    با سلام
    كساني خودشون يا دوستانشون تجربه ي استفاده از تسهيلات بنياد براي نظام وظيفه رو داشتن، كسي و سراغ دارن كه بعد از مرحله ي برابر اصل كردن مدارك مردود شده باشند؟ معمولا اونايي كه رد مي شن تو كدم مرحله رد شدنشون مشخص ميشه؟
    ممنون
    سلام
    دقیقا بعد از برابر با اصل کردن کارگروه تشکیل میشه. در این مرحله رد یا پذیرفته میشید
    من یه بار رد شدم

سلام
    دوستان من سربازم
    حالا که نخبگی پذیرفته شدم چه زمانی انصراف از خدمت برای من می زنند.
    منظورم اینه که باید حتما پروژه برام تعریف بشه یا همین الان نامه قطع سربازی زده میشه بعد دنبال کارهای پروژه باید برم
    ممنون میشم جواب بدید

Junior Member

سلام. من از سرهنگ حاتمی پرسیدم قبلا. گفتن: من نامه میزنم انتقالیت رو میگیرم. بعد پروژه رو شروع میکنی

Junior Member

سلام
    دوستان من امروز بنیاد دفاع داشتم.در مجموع دوتا پروژه داشتم اولی 12ماه و دومی 7 ماه.اولی از ارزیابی ثانویه 7 ماه گرفته بود.خیلی باعث تعجبم شد.امروز توی دفاع سرهنگ به من گفت کارشناس که 12ماه زده اشتباه کرده و 7ماه درسته و حتی به 7ماه هم دل خوش نباشم.من چطور میتونم به ارزیابی ثانویه اعتراض کنم؟من واسه پروژه ها 17ماه زمان گذاشتم و ارزش مادی اونا بیش از 100میلیون تومان شده.الان به 14ماه کسری نیاز دارم.کسی میدونه چطوری میتونم جلوی اجحاف توی حقم رو بگیرم؟

سلام
    من تیرماه اعزامم تا الان 4 ماه از شروع پروژم گذشته. الان پروژم تموم شده. به نظرتون بعد از آموزشی یعنی توی شهریور دفاع کنم بهتره یا همین تیرماه؟ میترسم زود دفاع کنم کسری کمتری بدن...
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط omidhx نمایش پست ها
    سلام
    من تیرماه اعزامم تا الان 4 ماه از شروع پروژم گذشته. الان پروژم تموم شده. به نظرتون بعد از آموزشی یعنی توی شهریور دفاع کنم بهتره یا همین تیرماه؟ میترسم زود دفاع کنم کسری کمتری بدن...
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید دوستان
    ببخشید باید توی اون یکی تایپیک میذاشتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_no نمایش پست ها
    با سلام
    كساني خودشون يا دوستانشون تجربه ي استفاده از تسهيلات بنياد براي نظام وظيفه رو داشتن، كسي و سراغ دارن كه بعد از مرحله ي برابر اصل كردن مدارك مردود شده باشند؟ معمولا اونايي كه رد مي شن تو كدم مرحله رد شدنشون مشخص ميشه؟
    ممنون
    سلام
    بله یکی از دوستای من بعد از برابر اصل کردن رد شد ولی معمولا بیشتر اونایی که برابر اصل میکنن تایید میشن. اونایی که امتیاز نمیارن قبل از برابر اصل کردن رد میشن.

Junior Member

سلام بر دوستان

آقا یه سوال، من اطلاعاتم رو برای قسمت فناور ارسال کردم... تقریبا در عرض یک هفته وضعیت بررسی را برای من این موارد اورده... میخواستم ببینم طبیعیه؟

مشاهده اطلاعات شرکت دانش بنیان
    ارسال برای بررسی
    بررسی اطلاعات فردی شخص
    جمع بندی بررسی پرونده

این جمع بندی بررسی پرونده همون مرحله آخر هست که دوستان میگند معمولا؟ یعنی رد شدم آیا؟

دوست عزیز این مرحله به معنی‌رد یا تایید نیست،‌مدارکتون بززسی شده و نتیجه ش به زودی اعلام میشه، حالا یا ممکنه نواقص بخورید یا چیزای دیگه. بعدشم‌تو مدارکی که بارگذاری کردید مواردی که تایید شدن فقط علامت ذره بین دارن، مواردی که تایید نشدن، علامت مداد و ذره بین و حذف

Junior Member

سلام
    من دوشنبه مدارکم برابر اصل کردم، کارشناسش گفت بعد برابر اصل کمیسیون تشکیل میشه و ممکنه تایید یا رد بشین، بنابراین برابر اصل کردن لزوما به معنی پذیرفته شدن نیست
    کارشناس به من گفت سه تا چهار هفته تشکیل کمیسیون زمان میبره، ایا کسی تجربه داره که بعد از برابر اصل کردن، تشکیل کمیسیون و رای نهایی چقدر زمان میبره؟
    سپاسگذارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)