صفحه 9 از 1402 نخستنخست 12345678910111213141516171819591095091009 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط sina88
    ممنون، ولی حین تحصیل کارشناسی نمیشه درسته؟ باید حین تحصیل ارشد انجام بشه
    با توجه به این که در دوره کارشناسی هنوز اون تخصص لازم کسب نشده شاید نشه، البته بسته به رشته تون شاید بتونین سال آخر واسه پروژه اقدام کنین.
    من پیشنهاد می کنم با بنیاد تماس بگیرید و با کارشناس مربوط به امور نظام وظیفه صحبت کنید. حتما کمکتون می کنه.
    هر آنچه سخت و استوار است، دود مي‌شود و به هوا مي‌رود ....!

Junior Member

دوستان، من همین چند ماه پیش کارشناسی رو تموم کردم. معدلم 16.68 هست، مقاله در مجلات علمی ندارم ، شاگرد اول هم فقط یک ترم شدم ، اما تجربه عملی حدود 7 سال در سطح پیشرفته و حرفه ای دارم. به نظرتون برای احراز نخبگی چه چیزهایی کم دارم ؟ چیکار می تونم بکنم که در کوتاهترین زمان این شرایط رو احراز کنم ؟

توی سایت نوشته بود که توصیه نامه هم موثر هست ، واقعا اینجوری هست ؟ از کی باید توصیه نامه بگیریم ؟

سلام
    من 31 تیر 88 فارغ شدم در مقطع کارشناسی و در گروه خودمون نفر اول شدم در بین هم دوره ای های خودم...
    یک دونه مقاله ژورنال هم به اسم خودم submit کردم که انشاالله تا چند ماه دیگه Accept میشه...
    آیا منم میتونم عضو بنیاد نخبگان بشم یا باید قبل از فارغ شدن مقاله داشته باشیم...؟!
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط user1366
    سلام
    من 31 تیر 88 فارغ شدم در مقطع کارشناسی و در گروه خودمون نفر اول شدم در بین هم دوره ای های خودم...
    یک دونه مقاله ژورنال هم به اسم خودم submit کردم که انشاالله تا چند ماه دیگه Accept میشه...
    آیا منم میتونم عضو بنیاد نخبگان بشم یا باید قبل از فارغ شدن مقاله داشته باشیم...؟!
    مرسی
    سلام
    بله، می توانید. البته ممکنه ازتون خواسته بشه که اثبات کنید این مقاله از کارای دوره کارشناسیتون بوده، که در این صورت اگه کار پایان نامه تون بوده که مشکلی نیست و اگه نیست شاید لازم بشه
    یه نامه از دانشگاه تون بگیرین در این خصوص.
    به هر حال حتما اقدام کنید و خودشون راهنماییتون می کنن...
    هر آنچه سخت و استوار است، دود مي‌شود و به هوا مي‌رود ....!

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    من در کنکور ریاضی 86 رتبه کشوری 95 شدم.در فرم نخبگان میگه برگزیدگان از 100 نفر.کسی میدونه منم جز نخبگان حساب میشم یا نه؟

سلام بچه ها
    من دانشجوی کارشناسی ارشد عمرانم . در طول دوره لیسانس نفر اول ورودی شدم و در طول دوره فوق لیسانس هم تا الان نفر اولم و فکر کنم نفر اول بشم در پایان .اما متاسفانه هیچ مقاله ای ندادم . می خواستم ببینم کسی می دونه که آیا من اگه مقاله غیر isi بدم الان می تونم نخبه بشم یا نه ؟ دوم اینکه اگه از پایان نامه مقاله در بیارم و موضوع مقاله مرتبط با پایان نامم باشه اشکالی داره یا نه ؟
    تو رو به خدا جواب بدین برام مهمه .
    ممنونم .

Unhappy پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

سلام
    من فارغ التحصيل رشته داروسازي هستم
    نفر اول نيستم اما 4تا مقاله تو سمينار داخلي و خارجي دارم با يه مقاله غير اي اس اي
    يه رتيه هم تو يه سمينار داخلي آوردم به نظرتون چهطور مي تونم احراز نخبگي كنم؟
    ايا دانشگاه مي تونه در اين زمينه كمكي بكنه؟نامه اي توصيه نامه اي چيزي بده بهم كمكم مي كنه؟
    توروخدا جواب بدين من به شدت درگيرم اين تنها راهمه

Junior Member

اینجا چرا کسی جواب نمیده؟ الووووووووووووووووووووووو وووووووووووو. من از ده روز پیش یه مطلب گذاشتم کوچکترین نظری ندادید. حتی نگفتید برو. می خوام بدونم با شرایط بالا میشه از فیلد خاصی وارد شد یا نه؟ اگه نه فکر سربازی باشم. مثلا می تونم تو مرکز تحقیقات روانشناسی و روانژزشکی به نحوی از انحاء سربازی رو بگذرونم یا خیر؟

سلام

يه سوال داشتم، ممنون ميشم جواب بدين
    من نفر اول رشتم هستم(كار شناسي) ولي تاريخ ارسال مقاله ام 9 ماه بعد از فارق التحصيليه.
    اين واسه عضويت تو بنياد مشكلي ايجاد نميكنه؟

آقای عزیزی پاسخ شما در صفحه اول این فروم اومده،من یه سوال دارم و اونم اینه که کسی از این قانون جدید که کسر 2 تا 12 ماه از خدمت سربازی به ازای انجام دادن یک پروژه تحقیقاتی برای نیروهای مسلح هست خبر داره؟باید خودمونبریم پروپوزال بدیم یا اونا طرح آماده دارن به کجا مرجعه کنیم؟و. هر چیز دیگه ای که مفید هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)