صفحه 902 از 1402 نخستنخست ... 4028028528928938948958968978988999009019029039049059069079089099109119129521002 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,011 تا 9,020 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia2020 نمایش پست ها
    بچه ها ببخشید یک سوالی داشتم.
    من دیروز مدارکمو فرستادم، همین امروز رد شدم! یعنی امتیاز و .... هیچی و بهم نداده! میشه؟ یعنی انقد وضعم بده؟
    دوست عزیزاحتمالا امتیازات شما به حد مشخص شده نرسیده چون همونقدر که ننوشتن اسم استاد راهنما غیر اخلاقیه نوشتن اسم اساتیدو افرادی که هیچ نقشی نداشتن توی پژوهش غیر اخلاقی تره در مورد عدم نیاز رشته شما هم باید بگم که این گزینه توسط نظام وظیفه مشخص میشه نه بنیاد پیشنهاد من اینه که رزومتون رو قوی تر کنید دوباره درخواست بدید .
    درکل این تسهیلات سر بازی خیلی شرایط عالی رو ایجادنمیکنه 16 ماه پروژه+2 ماه اموزشی +2 ماه بررسی مدارک به اضافه مقداری کار اداری از معرفی گرفته تا دفاع و.....
    و شرایط با کسی که امریه گرفته زیاد تفاوتی نداره پس استرس از دست دادن چیزی رو نداشته باشید.
    موفق باشید

اگه کسی جواب دوستمونو بده ممنون میشم چون سوال منم هست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirtabadkani نمایش پست ها
    سلام
    آیا برگ سبز از الزامات هست وقتی میریم ب.ن.ن.م ؟
    میشه از
    پلیس
    +۱۰ یک رسید گرفت که مدارکو

نقل قول نوشته اصلی توسط pooooooya نمایش پست ها
    دوست عزیزاحتمالا امتیازات شما به حد مشخص شده نرسیده چون همونقدر که ننوشتن اسم استاد راهنما غیر اخلاقیه نوشتن اسم اساتیدو افرادی که هیچ نقشی نداشتن توی پژوهش غیر اخلاقی تره در مورد عدم نیاز رشته شما هم باید بگم که این گزینه توسط نظام وظیفه مشخص میشه نه بنیاد پیشنهاد من اینه که رزومتون رو قوی تر کنید دوباره درخواست بدید .
    درکل این تسهیلات سر بازی خیلی شرایط عالی رو ایجادنمیکنه 16 ماه پروژه+2 ماه اموزشی +2 ماه بررسی مدارک به اضافه مقداری کار اداری از معرفی گرفته تا دفاع و.....
    و شرایط با کسی که امریه گرفته زیاد تفاوتی نداره پس استرس از دست دادن چیزی رو نداشته باشید.
    موفق باشید
    تا اونجایی که من میدونم ۱۴ ماه پروژه و ۲ ماه آموزشی هست

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    تا اونجایی که من میدونم ۱۴ ماه پروژه و ۲ ماه آموزشی هست
    ایشون برای جلوگیری از ناراحتی بنده گفتن.
    البته بنده شنیدم 10-11 ماهم میشه تمومش کرد. اموزشیشم 45 روز هستش و حتی کمتر.

Junior Member

آقا من آخر نفهمیدم داستان این سامانه ثریا چیه ؟!
    من دانشجوی کارشناسی ارشدم، اگه نمرم به 170 برسه، معاف میشم یا اینکه فقط میتونم به جای سربازی پروژه انجام بدم !؟
    بعد اینکه من معدل ارشدم بالای 17 میشه اما کارشناسیم نزدیک 16ئه. یعنی 15.60 اینا. من هیچ شانسی ندارم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mr6768 نمایش پست ها
    آقا من آخر نفهمیدم داستان این سامانه ثریا چیه ؟!
    من دانشجوی کارشناسی ارشدم، اگه نمرم به 170 برسه، معاف میشم یا اینکه فقط میتونم به جای سربازی پروژه انجام بدم !؟
    بعد اینکه من معدل ارشدم بالای 17 میشه اما کارشناسیم نزدیک 16ئه. یعنی 15.60 اینا. من هیچ شانسی ندارم ؟
    معافیتی درکار نیست، اگر به حدنصاب برسی،ربه جای خدمت پروزه انجام میدی، البته اموزشی باید بری یا گواهی تکمیلی بسیج جای اموزشی ارایه بدی

نقل قول نوشته اصلی توسط amirtabadkani نمایش پست ها
    سلام
    آیا برگ سبز از الزامات هست وقتی میریم ب.ن.ن.م ؟
    میشه از
    پلیس
    +۱۰ یک رسید گرفت که مدارکو
    سلام؛
    پلیس +10 به شما هیچ مدرکی نمیدن جز برگه سبز. میتونید برید بپرسید کاری نداره که.
    باید مراحل کارو که نهایتا 2 یا 3 روز میشه رو طی کنید.(یه روز واکسن + یه روز پزشک معتمد).
    در مورد اینکه ایا الزامیه برگه سبز؟
    والا من برگه سبز داشتم ولی اصن نه نگاهش کردن و چیزی گفتن حالا شاید کد ملیمو توی سیستمشون زدند و دیدند دفترچه پست شده چیزی نگفتند دیگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia2020 نمایش پست ها
    یک سوالی داشتم، برای درخواست سربازی، بنده هنوز فرصت یکسالم تموم نشده و دنبال برگه سبز نرفته م. بعلاوه نامه هایی که دانشگاههای لیسانس و فوق به نظام وظیفه بابت مشمولان میفرستند (که یعنی فرصت مثلا 4 ساله، دوسالش تموم شده) رو سایت اپلود کردم، مشکلی که نداره این وضع؟
    به عنوان مدرک تحصیلی بارگزاری کردید؟
    کجا بارگزاری شده اینا؟
    اگه منظور مدرک تحصیلی هست که فقط اون نامه ای که دانشگاه بهتون بابت معرفی به ستاد نیروهای مسلح میده(معرفی به پلیس +10) رو میتونید بارگزاری کنید. که به گفته خودتون اینکارو کردید.
    اون نامه شامل موارد معدل، تاریخ شروع به تحصیل و تاریخ فارغ التحصیلی باید باشه. در غیر این صورت باید مطابق با فرمت گفته شده دانشگاه نامه ای به بنیاد بزنه و موارد گفته شده رو اعلام کنه.(طبق راهنمای موجود در سایت بنیاد)
    در غیر این صورت ناقصی مدرک میخورید.
    من یه سوالی دارم از شما!
    شما چطوری فهمیدید که رد شدید؟ ایا نوشته شده بود که رد نظام وظیفه؟ اصلا یه روزه کسیو رد نمیکنند مگه اینکه کلا شرایط لازمش رو نداشته باشید. من فکر نمیکنم بخاطره مقاله یه روزه کسیو رد کنند چون اول مشخصات فردیو چک میکنند و مقاله و اینا چند روز بعضا یکی دوهفته طول میکشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط small_joe نمایش پست ها
    به عنوان مدرک تحصیلی بارگزاری کردید؟
    کجا بارگزاری شده اینا؟
    اگه منظور مدرک تحصیلی هست که فقط اون نامه ای که دانشگاه بهتون بابت معرفی به ستاد نیروهای مسلح میده(معرفی به پلیس +10) رو میتونید بارگزاری کنید. که به گفته خودتون اینکارو کردید.
    اون نامه شامل موارد معدل، تاریخ شروع به تحصیل و تاریخ فارغ التحصیلی باید باشه. در غیر این صورت باید مطابق با فرمت گفته شده دانشگاه نامه ای به بنیاد بزنه و موارد گفته شده رو اعلام کنه.(طبق راهنمای موجود در سایت بنیاد)
    در غیر این صورت ناقصی مدرک میخورید.
    من یه سوالی دارم از شما!
    شما چطوری فهمیدید که رد شدید؟ ایا نوشته شده بود که رد نظام وظیفه؟ اصلا یه روزه کسیو رد نمیکنند مگه اینکه کلا شرایط لازمش رو نداشته باشید. من فکر نمیکنم بخاطره مقاله یه روزه کسیو رد کنند چون اول مشخصات فردیو چک میکنند و مقاله و اینا چند روز بعضا یکی دوهفته طول میکشه.
    اول که اسمسش اومد
    بعدش رفت تو سایت، اون زیر که مینویسه در حال بررسی، نوشته بود "رد".
    تو توصیحاتم نوشته بود که شما شرایط ...... را ندارید. یه توضیح معمولی که معمولا میدهند.
    این مملکت لیاقت ماهارو نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی‌، امیدوارم روزگارتون بی‌ استرس بگذره.
    بنده هم مثل خیلی‌‌های دیگه دل خوش کرده‌ام به طرح نخبگی سربازی. خیلی‌ از دوستان معتقدن که گفتن رزومه و محاسبه تجربی‌ امتیازات کار بیهوده ایه ولی‌ یه عده هم مثل من فکر می‌کنن که به دلیل داشتن تنها ۲ فرصت انجامش ضرری نداره. من شهریور باید دفترچه رو پست کنم و متاسفانه به دلیل روند کندی که مقالاتم پیش رفتند کمی‌ از زمان عقب هستم. ممنون میشم اگه به رزومه من هم نگاهی‌ بندازید و با توجه به تجربتون تقریبی از امتیاز رو بگید:

- معدل کارشناسی ۱۷.۷۱ دانشگاه صنعت نفت (بدون در نظر گرفتن ضریب هم ترازی)
    - معدل ارشد ۱۷.۹۳ دانشگاه تهران (بدون در نظر گرفتن ضریب هم ترازی)
    - ۲ مقاله شفاهی‌ کنفرانسی داخلی‌
    - ۱ مقاله علمی‌ پژوهشی پذیرش شده + یک علمی‌ پژوهشی در حال داوری
    - رتبه ۲ کنکور کارشناسی ارشد
    - ۳ سال سابقه عضویت در یک انجمن علمی‌ مرتبط با رشته
    - (یک مقاله کنفرانسی خارجی‌ معتبر هم دارم که پوستره، میدونم امتیازی نداره اما راهی‌ نیست در رزومه قرار بدم تا اگه بالای ۱۷۰ امتیاز آوردم و وارد بررسی کمیسیون شدم مد نظر قرارش بدن؟! )

امیدوارم بتونیم جامعه آماری ای رو درست کنیم که به راحتی‌ بشه امتیازات رو محاسبه کرد تا هم استرس خیلی‌ از دوستان کم بشه هم شانسشون نسوزه الکی‌. ممنون

دوستان ممنون میشم یه تخمینی هم برای من داشته باشید. نمیدونم باید منتظر جواب داوری مقاله دوم موند یا نه، از یه طرف شهریور باید دفترچه پست کنم و از طرفی‌ با یک مقاله شانسم رو پائین میدونم.

ممنون میشم راهنمای بفرمایید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)