صفحه 903 از 1402 نخستنخست ... 4038038538938948958968978988999009019029039049059069079089099109119129139531003 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,021 تا 9,030 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط small_joe نمایش پست ها
    سلام؛
    پلیس +10 به شما هیچ مدرکی نمیدن جز برگه سبز. میتونید برید بپرسید کاری نداره که.
    باید مراحل کارو که نهایتا 2 یا 3 روز میشه رو طی کنید.(یه روز واکسن + یه روز پزشک معتمد).
    در مورد اینکه ایا الزامیه برگه سبز؟
    والا من برگه سبز داشتم ولی اصن نه نگاهش کردن و چیزی گفتن حالا شاید کد ملیمو توی سیستمشون زدند و دیدند دفترچه پست شده چیزی نگفتند دیگه.
    مرسی .. ولی خوب برگ سبز شنیدم امکان داره ۲ تا ۳ هفته طول بکشه تا بیاد دم خونه ... واسه همین میخواستم بدونم اگه ‍
    دفترچه پست کنیم آیا نیازی به خود برگ سبز هست یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم یه تخمینی هم برای من داشته باشید. نمیدونم باید منتظر جواب داوری مقاله دوم موند یا نه، از یه طرف شهریور باید دفترچه پست کنم و از طرفی‌ با یک مقاله شانسم رو پائین میدونم.

ممنون میشم راهنمای بفرمایید
    شانس خوبی داری با همین رزومه. البته اگه همه این امتیازارو بگیرید مثل انجمن و.. تازه شهریور پست کنی همون ماه که نمیرید سربازی. اگه فکر میکنید که اخرین زور شما اضافه کردن یه مقاله پژوهشی است که در حال داوریه و تا شهریور جوابش نمیاد، شانس اولتونو امتحان کنید، ایشالا که سهمیه رو میگیرید. اگر هم نشد شانس دومو بعد از اکسپت مقاله دوم امتحان کنید.
    این نظر منه.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط amirtabadkani نمایش پست ها
    مرسی .. ولی خوب برگ سبز شنیدم امکان داره ۲ تا ۳ هفته طول بکشه تا بیاد دم خونه ... واسه همین میخواستم بدونم اگه ‍
    دفترچه پست کنیم آیا نیازی به خود برگ سبز هست یا نه؟
    خواهش میکنم. عزیزم کی گفته برگه سبز 2 3 هفته طول میکشه؟
    اون واسه زمان خیلی قدیم بود که پست میکردید دفترچه. الان دفترچه پست نمیکنید که. بذار من روالشو کامل بگم.
    مدارکتون شامل(معرفی نامه دانشگاه به ستاد نیروهای مسلح+شناسنامه کارت ملی، یه قطعه عکس) میبرید پلیس +10.. اطلاعات دقیق تر در لینک زیر گفته شده:
    http://www.epolice.ir/page.php?13
    یا دفترچه رو انلاین خریداری میکنید و دو یا سه صفحه اخرش رو پر میکنید و میبرید همراه مدارکتون تحویل پلیس +10 میدید یا اینکه ممکنه اونا اون صفحاتو خودشون داشته باشند بهتون بدن همونجا پر کنید. فک کنم اطلاعاتی مثل گروه خونی و کد پستی و .. رو ازتون بخوان.
    یه سریال هر دفترچه داره که اگه انلاین خریداری کرده باشید اون سریالو همراه داشته باشید یا اینکه متصدی براتون همونجا بخره یه بار دفترچه رو و خودش کدشو براتون بزنه. (بستگی داره متصدی حوصله داشته باشه یا نه)
    بهتون یکی دو تا برگه میدن که یه فیلدش برای واکسنه(مراکز خاصی که بعضی روزای هفته باز هستند) و دیگری برای پزشک معتمده که توسط مراکز معرفی شده مهر و امضا میشه(پزشک معتمد وضعیت عمومی شما رو چک میکنه و اگر نیاز باشه شمارو به جایی برای گرفتن معافیت پزشکی معرفی کنند که فک کنم اگه مشکل جسمی داشته باشید کمی زمان بر هست برای گرفتن معافیت). این 2 تا کار رو که انجام بدید(ممکنه توی یه روز ممکنه توی یه هفته). برگه یا برگه های مهر شده رو برگردونید پلیس +10. بعد از واریز مبلغی از طریق کارتخوان و حداکثر 10 دقیقه وقت بهتون برگه سبز رو که تاریخ اعزام در ان درج شده تحویل میدن. من توی 4 روز خودم برگه سبزمو گرفتم. پس کل روال در بدترین شرایط یه هفته هم طول نمیکشه. مگه اینکه پزشک شمارو برای بررسی های بیشتر و معافیت معرفی کنه. من اصلا دفترچه هم نخوندم حتی! فقط چند صفحه اخرشو همونجا گرفتم پر کردم دادم رفت. ولی توصیه میشه یکبار شما دفترچه رو انلاین بخرید و بخونید.
    موفق باشید

شانس خوبی داری با همین رزومه. البته اگه همه این امتیازارو بگیرید مثل انجمن و.. تازه شهریور پست کنی همون ماه که نمیرید سربازی. اگه فکر میکنید که اخرین زور شما اضافه کردن یه مقاله پژوهشی است که در حال داوریه و تا شهریور جوابش نمیاد، شانس اولتونو امتحان کنید، ایشالا که سهمیه رو میگیرید. اگر هم نشد شانس دومو بعد از اکسپت مقاله دوم امتحان کنید.
    این نظر منه.
    موفق باشید
    ممنونم. من کارت عضویت و گواهی عضویت رو از انجمن گرفتم، آیا باز هم امکان داره قبول نکنن؟ چیزی دیگه ای‌ که اون اگه رو براش گفتید فک می‌کنم مقاله کنفرانسی باشه که شاید قبول نکنن، درسته؟
    مشکل اینجاست که من اگر شانس اولمو با همین یک مقاله امتحان کنم و نشه، نمیدونم که آیا با اضافه شدن مقاله دوم پذیرفته میشم یا نه. از طرفی‌ گفتم قبل پست دفترچه تکلیفش معلوم شه که اگه نشد دنبال امریه‌ای چیزی باشم.
    اطلاع دارید الان چند ماه به طور معمول طول میکشه تا زمان اعزام ؟

ممنونم. من کارت عضویت و گواهی عضویت رو از انجمن گرفتم، آیا باز هم امکان داره قبول نکنن؟ چیزی دیگه ای‌ که اون اگه رو براش گفتید فک می‌کنم مقاله کنفرانسی باشه که شاید قبول نکنن، درسته؟
    مشکل اینجاست که من اگر شانس اولمو با همین یک مقاله امتحان کنم و نشه، نمیدونم که آیا با اضافه شدن مقاله دوم پذیرفته میشم یا نه. از طرفی‌ گفتم قبل پست دفترچه تکلیفش معلوم شه که اگه نشد دنبال امریه‌ای چیزی باشم.
    دوست عزیز اگه شهریور دفترچه رو پست کنید اعزامتون میفته سال بعد،از این بابت نگران نباشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران-دانشگاه آزاد

با سلام
    از دوستانی که با مرکز قدر دانشگاه امام حسین (ع) پروژه برداشتند می خواستم بپرسم که آیا بعد از اتمام پروژه (با فرض کسری زیر 9 ماه)، آیا جلسه دفاع و یا در حالت کلی جلسه حضوری در این مرکز صورت می گیرد یا اینکه کلا فایل های پروژه را از طریق سایت ارسال می نماییم و نیازی به حضور فیزیکی نیست؟ ممنون

خواهش میکنم. عزیزم کی گفته برگه سبز 2 3 هفته طول میکشه؟
    اون واسه زمان خیلی قدیم بود که پست میکردید دفترچه. الان دفترچه پست نمیکنید که. بذار من روالشو کامل بگم.
    مدارکتون شامل(معرفی نامه دانشگاه به ستاد نیروهای مسلح+شناسنامه کارت ملی، یه قطعه عکس) میبرید پلیس +10.. اطلاعات دقیق تر در لینک زیر گفته شده:
    http://www.epolice.ir/page.php?13
    یا دفترچه رو انلاین خریداری میکنید و دو یا سه صفحه اخرش رو پر میکنید و میبرید همراه مدارکتون تحویل پلیس +10 میدید یا اینکه ممکنه اونا اون صفحاتو خودشون داشته باشند بهتون بدن همونجا پر کنید. فک کنم اطلاعاتی مثل گروه خونی و کد پستی و .. رو ازتون بخوان.
    یه سریال هر دفترچه داره که اگه انلاین خریداری کرده باشید اون سریالو همراه داشته باشید یا اینکه متصدی براتون همونجا بخره یه بار دفترچه رو و خودش کدشو براتون بزنه. (بستگی داره متصدی حوصله داشته باشه یا نه)
    بهتون یکی دو تا برگه میدن که یه فیلدش برای واکسنه(مراکز خاصی که بعضی روزای هفته باز هستند) و دیگری برای پزشک معتمده که توسط مراکز معرفی شده مهر و امضا میشه(پزشک معتمد وضعیت عمومی شما رو چک میکنه و اگر نیاز باشه شمارو به جایی برای گرفتن معافیت پزشکی معرفی کنند که فک کنم اگه مشکل جسمی داشته باشید کمی زمان بر هست برای گرفتن معافیت). این 2 تا کار رو که انجام بدید(ممکنه توی یه روز ممکنه توی یه هفته). برگه یا برگه های مهر شده رو برگردونید پلیس +10. بعد از واریز مبلغی از طریق کارتخوان و حداکثر 10 دقیقه وقت بهتون برگه سبز رو که تاریخ اعزام در ان درج شده تحویل میدن. من توی 4 روز خودم برگه سبزمو گرفتم. پس کل روال در بدترین شرایط یه هفته هم طول نمیکشه. مگه اینکه پزشک شمارو برای بررسی های بیشتر و معافیت معرفی کنه. من اصلا دفترچه هم نخوندم حتی! فقط چند صفحه اخرشو همونجا گرفتم پر کردم دادم رفت. ولی توصیه میشه یکبار شما دفترچه رو انلاین بخرید و بخونید.
    موفق باشید
    ممنون از راهنمایی جامع و کاملتون

Junior Member

سلام
    وقتی پرونده در مرحله "چاپ نامه به ستاد کل نیروهای مسلح" قرار می گیره، چند وقت بعد باید به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح مراجعه کنم؟
    آیا شماره نامه در پروفایل من نمایش داده می شود؟ یعنی باید صبر کنم شماره نامه بیاد و بعد به بنیاد نخبکان ن م مراجعه کنم؟

سلام. در مورد عضویت در انجمن و مدادک لازمش دقیقا اطلاع ندارم ولی طبق راهنمای موجود عمل کنید. در مورد تاریخ اعزام بسته به زمان اقدام برای پست دفترچه داره. خود متصدی های پلیس بعلاوه 10 که توی هفته چندبار برگه سبز صادر میکنند میدونند شما کافیه برگه معرفی به نیروهای مسلح رو نشونش بدید تا بهتون بگه اعزامتون کی میفته.
    منظورم از اون اگه هم این بود که عیب و ایرادی از مقالات کنفرانس شفاهی نگیرند که مدارکش ناقصه و..
    چند صفحه پیش یکی از دوستان با رزومه مشابه شما قبول شده بود. اون رتبه کنکور خوبتون امتیاز خوبی داره. باز با یکی دو نفر دیگه مشورت کنید و بهترین تصمیمو بگیرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jalili7 نمایش پست ها
    سلام
    وقتی پرونده در مرحله "چاپ نامه به ستاد کل نیروهای مسلح" قرار می گیره، چند وقت بعد باید به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح مراجعه کنم؟
    آیا شماره نامه در پروفایل من نمایش داده می شود؟ یعنی باید صبر کنم شماره نامه بیاد و بعد به بنیاد نخبکان ن م مراجعه کنم؟
    بله شما لابد منتظذر شماره نامه ای باشید که از طریق سامانه ثریا بهتون اعلام میشه، بعد از اعلام شماره نامه یکی هفته بعد باید به ستاد کل مراجعه نمایید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)