صفحه 905 از 1402 نخستنخست ... 4058058558958968978988999009019029039049059069079089099109119129139149159551005 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,041 تا 9,050 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام
    بچه ها تا حالا کسی از آبشن جذب در دستگاههای اجرایی نتیجه گرفته؟شرایطش چیه؟

Junior Member

سلام
    بچه ها من با یکی از ارگان ها واسه پروژه جایگزین صحبت کردم و گفتن نامه ام رو بگیرم واسه اونجا، تو این چند روزه سرم شلوغه و نمیتونم بیام تهران، به نظرتون من اگه چند روز بعد از اون 7 روز کاری که گفتن برم ب.ن.ن.م مشکلی پیش نمیاد یا اینکه خودشون منو به جایی معرفی نکنن یهویی؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_b1 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من با یکی از ارگان ها واسه پروژه جایگزین صحبت کردم و گفتن نامه ام رو بگیرم واسه اونجا، تو این چند روزه سرم شلوغه و نمیتونم بیام تهران، به نظرتون من اگه چند روز بعد از اون 7 روز کاری که گفتن برم ب.ن.ن.م مشکلی پیش نمیاد یا اینکه خودشون منو به جایی معرفی نکنن یهویی؟
    نه خبری نیست هر وقت تونستی برو

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    نه خبری نیست هر وقت تونستی برو
    یک سوال هم من دارم. همون موقعی که نامه بنیاد نخبگان به نیروهای مسلح رو میبریم ب ن ن م ، اونجا چک میکنن که آیا الان در حال انجام پروژه کسری خدمت هستیم یا نه؟ یعنی میخوام بدونم اگر در حال انجام پروژه کسر خدمت باشیم اون موقع هست که میگن یا باید اونو دفاع کنی یا اینکه انصراف بدی؟

Junior Member

دوستان نامه معرفی من به ب ن ن م زده شده، اما فعلا جایی رو پیدا نکردم واسه گذروندن پروژه. چند جا زنگ زدم میگن برای رشته شما پروژه نداریم. کسی میتونه راهنماییم کنه برای رشته مهندسی معدن-اکتشاف کجاها پروژه ارائه میدن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط LIMITED نمایش پست ها
    یک سوال هم من دارم. همون موقعی که نامه بنیاد نخبگان به نیروهای مسلح رو میبریم ب ن ن م ، اونجا چک میکنن که آیا الان در حال انجام پروژه کسری خدمت هستیم یا نه؟ یعنی میخوام بدونم اگر در حال انجام پروژه کسر خدمت باشیم اون موقع هست که میگن یا باید اونو دفاع کنی یا اینکه انصراف بدی؟
    سلام
    خیر اونا بررسی نمیکنن که در حال کسری گرفتن هستی یا نه ولی باید قبلش از پروژه کسریانصراف بدی یا تموم کرده باشی که اونم دفرتش بغل نخبگان هست کاری نداره همونجا کامل پرس و جو کن.

موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidzkr نمایش پست ها
    دوستان نامه معرفی من به ب ن ن م زده شده، اما فعلا جایی رو پیدا نکردم واسه گذروندن پروژه. چند جا زنگ زدم میگن برای رشته شما پروژه نداریم. کسی میتونه راهنماییم کنه برای رشته مهندسی معدن-اکتشاف کجاها پروژه ارائه میدن؟
    سلام
    سازمان زمین شناسی، ژئوفیزیک، لرزه، وزارت نفت مخصوصا مدیریت اکتشاف نفت اینجاها یه سری بزن.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mr6768 نمایش پست ها
    سلام به همگی.
    دوستان من دو تا سوال داشتم.
    اولی اینه که چطور میشه با پایان نامه کارشناسی ارشد کسری گرفت ؟ پروژه رو حتما باید از اونا بگیری یا اینکه اگه کار خودت مرتبط باشه میشه بت کسری بدن ؟

دوم هم اینکه من یک ایده پزشکی نظامی تو ذهنم دارم (دانشجوی مهندسی پزشکیم). ایده خیلی قوی ایه. میتونه جون خیلی از سربازا رو نجات بده و ...
    من این ایده رو کجا باید مطرح کنم ؟ وزارت دفاع یا سپاه ؟
    بعد اینکه اگه خیلی قوی و براشون چشم گیر باشه چقدر کسری میدن ؟
    به نظر بنده اگر امکان اجرایی کردن ایده و ساخت نمونه دارید حتما نمونه بسازید و ثبت اختراع کنید بعد برید پیش ارگانهای نظامی... بنده که سابقشو دارم تازه طرح ثبت اختراع شده و از چند جای نظامی تاییدیه دار رو بردم ارگانهایی که نیاز داشتن اول گفتن حتی تا 20 ماه کسری میدن ولی بعد یه مدت که رگ مفت خوریشون زد بالا گفتن شش ماه و بنده هم بی خیال شدم... کلا خیلی نمیشه حساب کرد که افراد علیه السلامی هستن... البته آدمای خوبم پیدا میشه توشون ولی کمن و شانس میخواد... میزان کسری هم کاملا بستگی داره به میزان انسانیت طرفتون...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    سلام
    سازمان زمین شناسی، ژئوفیزیک، لرزه، وزارت نفت مخصوصا مدیریت اکتشاف نفت اینجاها یه سری بزن.

موفق باشید
    خیلی ممنون دوست عزیز
    آخه فکر میکردم اینجور جاها پروژه ندن، ممنون از راهنمائیتون

من نامه گرفتم برای همین کار ولی برق منطقه ای قبول نکرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)