صفحه 908 از 1402 نخستنخست ... 4088088588988999009019029039049059069079089099109119129139149159169179189581008 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,071 تا 9,080 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط tailiver نمایش پست ها
    سلام دوستان

من اول ماه رمضان مدارکم رو برابر اصل کردم . دیروز بعد از 8 روز فرم اطلاعات فردی نخبگی برام باز شد. وقتی این فرم رو پر کردم آپلودش کردم (با فرمت .dox و امضا هم میخواست که عکس امضام رو انداختم توی صفحه آخر) بعد از آپلود فرم یک بار دیگه فرم موافقت استاد راهنما با انجام پروژه رو از من خواست!! (دانشجوی دکترام) توی این مرحله باید این فرم رو می خواست واقعا؟ بعدشم الان زده: بررسی کارشناس!! استرسی شدم!! الان چی میشه دوستان؟ بلاخره من اکی شدم با نه؟ منتظر چی باید باشم؟
    نه عزیز استرسی نشو، روال کاری همینه. شما بایستی اصل اون فرم ببرین همون جایی که برابر اصل کرده بودین دفعه پیش. جای هیچ نگرانی نیست شما قطعا پذیرقته شدین ازین به بعد هم صرفا کارای اداری نامتون به ب ن ن م انجام میشه.

Junior Member

سلام دوستان من نفراول المپیاد تو رشته اقتصاد و بورس شهید احدی نخبگان دارم الانم جایزه تحصیلی تو مقطع دکتری بهم تعلق گرفته معدل کارشناسی 17.50ارشد 19.20ودکتری بدون احتساب پایان نامه 18.70
    الان دارم پروپوزال رساله رو تصویب میکنم خواستم بدونم برای اقدام واسه پروژه گرفتن درحین تحصیل حتما باید پروپوزالمو تصویب کنم یا الان هم میتونم اقدام کنم؟

Junior Member

دوستان عزیز سلام. لطفا کمک کنید که بدجوری گیج شدم ...
    من فروردین ماه نامه نخبگانم رفت پادگان صیاد.. رفتم برای تشکیل پرونده اما چون پروژه کسری داشتم گفتن اول باید برم اونو تموم کنم ... اونرو تموم کردم و چون فارغ التحصیل هستم رفتم دفترچه هم فرستادم که برگ سبز رو هم ببرم صیاد که اعزامم خورد برای 1 تیر ... هفته پیش رفتم پادگان صیاد و وقت دفاع گرفتم برای پروژه کسری و برای 31 خرداد وقت دفاع دادن ... چون نمیخوام تیرماه برم آموزشی، رفتم اون قسمت نخبگان (اتاق آقای حاتمی) و به اون منشیش گفتم که نمیخوام تیر برم آموزشی و از طرفی اعزام برگ سبزم هم تیرماهه و برای اینکه غیبت نخورم باید چیکار کنم؟ ... اون برگ سبزمو گرفت و گفت که معرفی نامتو زدیم برای نظام وظیفه دیگه غیبت نمیخوری، برو پروژه کسریتو دفاع کن پروندتو ببند بیا اینجا برای باقیمانده سربازیت پروژه جدید بدن بهت... حالا بعد 5 روز یک اس ام اس اومد واسم که:
    یگان خدمتی شما در اعزام 1/4/95 برای مرکز آموزش نخبگان تعیین گردید. جهت دریافت برگه معرفی به +10 مراجعه کنید...

الان یعنی من باید تیرماه برم آموزشی؟؟؟؟

دوستان هرکسی تجربه اینو داره کمک کنه که بخاطر این نرم دوباره تهران ... خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid9963 نمایش پست ها
    سلام دوستان من نفراول المپیاد تو رشته اقتصاد و بورس شهید احدی نخبگان دارم الانم جایزه تحصیلی تو مقطع دکتری بهم تعلق گرفته معدل کارشناسی 17.50ارشد 19.20ودکتری بدون احتساب پایان نامه 18.70
    الان دارم پروپوزال رساله رو تصویب میکنم خواستم بدونم برای اقدام واسه پروژه گرفتن درحین تحصیل حتما باید پروپوزالمو تصویب کنم یا الان هم میتونم اقدام کنم؟
    سلام، میشه توضیح بدی این جایزه تحصیلی چیه دقیقا؟ و چطور باید اقدام کرد

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط Iranag نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام. لطفا کمک کنید که بدجوری گیج شدم ...
    من فروردین ماه نامه نخبگانم رفت پادگان صیاد.. رفتم برای تشکیل پرونده اما چون پروژه کسری داشتم گفتن اول باید برم اونو تموم کنم ... اونرو تموم کردم و چون فارغ التحصیل هستم رفتم دفترچه هم فرستادم که برگ سبز رو هم ببرم صیاد که اعزامم خورد برای 1 تیر ... هفته پیش رفتم پادگان صیاد و وقت دفاع گرفتم برای پروژه کسری و برای 31 خرداد وقت دفاع دادن ... چون نمیخوام تیرماه برم آموزشی، رفتم اون قسمت نخبگان (اتاق آقای حاتمی) و به اون منشیش گفتم که نمیخوام تیر برم آموزشی و از طرفی اعزام برگ سبزم هم تیرماهه و برای اینکه غیبت نخورم باید چیکار کنم؟ ... اون برگ سبزمو گرفت و گفت که معرفی نامتو زدیم برای نظام وظیفه دیگه غیبت نمیخوری، برو پروژه کسریتو دفاع کن پروندتو ببند بیا اینجا برای باقیمانده سربازیت پروژه جدید بدن بهت... حالا بعد 5 روز یک اس ام اس اومد واسم که:
    یگان خدمتی شما در اعزام 1/4/95 برای مرکز آموزش نخبگان تعیین گردید. جهت دریافت برگه معرفی به +10 مراجعه کنید...

الان یعنی من باید تیرماه برم آموزشی؟؟؟؟

دوستان هرکسی تجربه اینو داره کمک کنه که بخاطر این نرم دوباره تهران ... خیلی ممنون
    سلام
    چیز خاثی نیست نگران نباشید
    برای تمام کسانی که عضو بنیاد میشن این اس ام اس میاد که محل خدمتشون عوض شده به مرکز آموزش نخبگان و صیاد
    این یعنی اینکه شما کلا در اختیار بنیاد نخبگان نیروهای مسلح هستید و دیگه هرچی اونا بگن برای سربازی شما در نظر میگیرن. حالا اگر پیش منشی سرهنگ ثبت نام کردی برای آموزشی تیرماه که میای آموزشی و اگر ثبت نام نکردی که خبری نیست.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    سلام
    اولا پروژه جایگزین خدمت الان 14 ماه پروژه + 45 روز آموزشی هست.
    بعد از معرفی به نیروهای مسلح تشکیل پرونده میشه و شمارو به یک نهاد مرتبط معرفی میکنن حالا میتونه دانشگاه باشه، بیمارستان باشه، وزارتخونه باشه، هر جایی ممکنه (البته خودتون همون موقع که میخوان معرفیتون کنن میتونید جای خاصی رو پیشنهاد بدید تا اونجا معرفی بشید.)
    تخصص اکثر بچه های فارغ التحصیل فنی مهندسی تئوری هست اما بالاخره یجایی میشه عملیش کرد پس نگران این نباشید
    ب ن ن م اصلا کاری نداره که شما در سازمان پذیرنده چیکار میکنید اونا فقط باید نامه بدن که ما تخشش ایشون رو برای فلان پروژه میخوایم. دیگه بقیش بعهده سازمان بکارگیرنده هست.
    پروسه شروع بکار در سازمان بکارگیرنده از زمانی که اولین بار میرید مراجعه میکنید به ب ن ن م بسته به جایی که معرفی میشید فرق میکنه برای من حدود سه ماه طول کشید!! اما متوسطش حدود دو ماه است احتمالا.

موفق باشید.
    سلام؛
    این 14 ماه رو مطمن هستید؟ ای بابا این که خیلی بد شد همینطوری هی اضافه میکنن شانس ما. مگه میخایم فضاپیما بفرستیم فضا اخه. من چطوری پروژه رو انقد طولش بدم :| قبلا 10 ماه بود بعد 12 ماه حالا 14! پولاشون اضافی کرده بخدا.

Junior Member

سلام به همه...دیروز نتایج ارشد اعلام شد...من رتبه 1 رشته ام شدم...الان چه مزایایی در انتظارمه دقیقا؟
    می دونم که قبلا پاسخ داده شده به این سوالات اما تعداد صفحات بالاست...ممنون میشم جواب بدید...

Junior Member

سلام
    من طی چند روز گذشته برای تشکیل پرونده رفتم نخبگان نیروهای مصلح. هنوز با سازمانی که معرفی کردن به توافق نرسیدیم که پیامک اومده:
    يگان خدمتي شما در اعزام 1395/04/01 براي مرکز مركزآموزش نخبگان تعيين گرديد.جهت دريافت برگه معرفي نامه به دفاتر پليس+10 مراجعه نماييد.
    من اصلا نگفتم منو بفرستید اموزشی. حالا امکان تغییر زمان دوره آموزشی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_47 نمایش پست ها
    جواب سرهنگ هروی چی بود؟
    میگفت اون زمان که ازت پرسیدن کجا میخوای بری باید میگفتی. منم گفتم کسی از من سوال نکرد. گفت ما نیروها وزو پخش میکنیم بین مراکز. باید اینجا بری. گفت من نامه نمیزنم برای جای دیگه. گفتم حالا اگه با اینجا به توافق نرسیدم چی؟گفت مثل آدم عادی میری سربازی.

مردک زبون روزه دروغ میگه.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط small_joe نمایش پست ها
    سلام؛
    این 14 ماه رو مطمن هستید؟ ای بابا این که خیلی بد شد همینطوری هی اضافه میکنن شانس ما. مگه میخایم فضاپیما بفرستیم فضا اخه. من چطوری پروژه رو انقد طولش بدم :| قبلا 10 ماه بود بعد 12 ماه حالا 14! پولاشون اضافی کرده بخدا.
    بله از اول مرداد 94 تمام پروژه های تصویب شده جایگزین خدمت باید حداقل 14 ماه صول بکشه و 45 روز هم آموزشی برید. پروژه که فوقش 4 ماه طول بکشه بخواید انجام بدید. بقیش علافیه واقعا اما نرید انجام بدید تحویل بدیدا!!!!بهتون یه پروژه دیگه میدن. تا 14 ماهتون پر نشه هیچ راهی نداره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)