صفحه 909 از 1402 نخستنخست ... 4098098598999009019029039049059069079089099109119129139149159169179189199591009 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,081 تا 9,090 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    بله از اول مرداد 94 تمام پروژه های تصویب شده جایگزین خدمت باید حداقل 14 ماه صول بکشه و 45 روز هم آموزشی برید. پروژه که فوقش 4 ماه طول بکشه بخواید انجام بدید. بقیش علافیه واقعا اما نرید انجام بدید تحویل بدیدا!!!!بهتون یه پروژه دیگه میدن. تا 14 ماهتون پر نشه هیچ راهی نداره.
    سلام

یعنی اگه تاریخ تصویب طرح قبل از اول مرداد 94 باشه، می شه 10.5؟ کجا می تونیم از تاریخ تصویب مطلع بشیم؟

طبق نامه ی بنیاد برای افزایش طول خدمت به 14 ماه، گفته طرح های پس از تاریخ اول مرداد 94، مطابق با 14 ماه ارائه بشند. این یعنی افرادی که پروپوزالشون را قبل از این تاریخ ارائه کرده باشن، مشمول قانون قبلین. این طور نیست؟

خیلی ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط Babakc نمایش پست ها
    سلام

یعنی اگه تاریخ تصویب طرح قبل از اول مرداد 94 باشه، می شه 10.5؟ کجا می تونیم از تاریخ تصویب مطلع بشیم؟

طبق نامه ی بنیاد برای افزایش طول خدمت به 14 ماه، گفته طرح های پس از تاریخ اول مرداد 94، مطابق با 14 ماه ارائه بشند. این یعنی افرادی که پروپوزالشون را قبل از این تاریخ ارائه کرده باشن، مشمول قانون قبلین. این طور نیست؟

خیلی ممنون.
    قبل اون باشه فکر میکنم میشه 12 ماه اون 10 ماه مال قبل از 12 ماه بوده.
    اگر شما قبل از مرداد 94 نامه ای رو که در اون پروپوزال و موضوعتون رو میفرسته برا ب ن ن م برده باشید و اونا معرفی شمارو به سازمان زده باشن (بعد اینکه نامه سازمانو دادید به ب ن ن م اونا دوباره شمارو تحویل میدن به سازمان که دیگه برید مشغول شید و میگن حقوقتون بدن و اینا... ) شما باید 12 ماهه دفاع کنید. اینو از سازمانی هم که مصغول بکارید میتونید بپرسید. البته بعضیاشون واقعا هیچی نمیدونن و الکی معطل میکنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط subco نمایش پست ها
    سلام
    من طی چند روز گذشته برای تشکیل پرونده رفتم نخبگان نیروهای مصلح. هنوز با سازمانی که معرفی کردن به توافق نرسیدیم که پیامک اومده:
    يگان خدمتي شما در اعزام 1395/04/01 براي مرکز مركزآموزش نخبگان تعيين گرديد.جهت دريافت برگه معرفي نامه به دفاتر پليس+10 مراجعه نماييد.
    من اصلا نگفتم منو بفرستید اموزشی. حالا امکان تغییر زمان دوره آموزشی هست؟
    سلام.
    منم همین پیامک روز چهارشنبه (26 خرداد) برام اومد... منم ثبت نام نکردم برای آموزشی ... دوتا پست بالاتر منم این سوالو پرسیدم، دوستان جواب دادند. از دوستای دیگه هم پرسیدم جای نگرانی نیست، این پیامک برای همه اونهایی که عضو نخبگان میشن میاد... نگرانی نداره. اگه ثبت نکردی پس نمیری آموزشی ...
    یا علی. با تشکر از آقای masterknight

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Iranag نمایش پست ها
    سلام.
    منم همین پیامک روز چهارشنبه (26 خرداد) برام اومد... منم ثبت نام نکردم برای آموزشی ... دوتا پست بالاتر منم این سوالو پرسیدم، دوستان جواب دادند. از دوستای دیگه هم پرسیدم جای نگرانی نیست، این پیامک برای همه اونهایی که عضو نخبگان میشن میاد... نگرانی نداره. اگه ثبت نکردی پس نمیری آموزشی ...
    یا علی. با تشکر از آقای masterknight
    سلام
    اونوقت رفتین نامه را بگیرین؟
    ویرایش توسط Babakc : June 17th, 2016 در ساعت 02:44 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bbking نمایش پست ها
    سلام دوستان، من امروز بالاخره پروژه رو تحویل دادم و چند تا نکته هست که به نظرم بد نیست بقیه هم بدونن.
    اول اینکه برای پروژه جایگزین ( نه کسر خدمت) شما اگر تاییدیه پایان پروژه رو از سازمان مربوطه گرفتید دیگه هیچ نگرانی نداشته باشین چون وقتی به بنیاد مراجعه میکنید یک ساعته پرونده تکمیل میشه و نه نیازی به دفاع هست و نه از لحاظ محتوایی یا حتی شکلی به پروژه ایراد نمیگیرن مگر اینکه واقعا ایراد تابلویی باشه. پس تا جایی که امکان داره کار رو بی نقص تحویل بدین اما اگه مثلا سی دی یا جلد پروژه ایراد کوچکی داشت، بیخود کار رو تاخیر نندازین.
    دوم اینکه نمیدونم چقد حرفشون درسته که دو تا سه ماه طول میکشه کارت پایان خدمت بیاد اما در هرحال اگر به هردلیلی نیاز دارید به کارت، میتونید یک گواهی بگیرید که کارت در مرحله صدور هست؛ این گواهی همون کار کارت رو میکنه.
    امیدوارم همه دوستان موفق باشن
    سلام
    دو ماه میشه که مدارک رو تحویل دادم برای صدور کارت. اما هنوز نیومده!!!!
    نیاز به پیگیری هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط spring2016 نمایش پست ها
    سلام
    دو ماه میشه که مدارک رو تحویل دادم برای صدور کارت. اما هنوز نیومده!!!!
    نیاز به پیگیری هست؟
    صدور کارت پایان خدمت منظورته؟
    اگر آره که باید بگم تا جناب عالی تشریف نبری نظام وظیفه بعید میدونم کارت راه بیوفته.
    من 10 تیر ماه تمام مدارک و پول جهت صادر شدن کارت رو واریزر کردم.اما دقیقا بعد از 2 ماه که هر هفته میرفتم نظام وظیفه میگفتن هنوز یه تیک که نشون بده نظام وظیفه تایید کرده زده نشده!!!
    بالاخره با کلی پیگری در ستاد مرکزی ارتش و کلی بیچاره ها واسم پرونده در اوردن و بهم اثبات کردن که دقیقا دو روز بعد از تاریخ 21 خرداد ما نامه شما رو زدیم به نظام وظیفه(آخه اون موقع فکر میکردم ارتش نامه نزده به نظام وظیفه).
    بعدش رفتیم نظام وظیفه .یه آقای گلی گفتن که چون مسئول ثبت پرونده شما گروهبان X هست احتمال داره اصلا نامه ها رو نگاه نکنه.بی پولی و بی حوصله گی دیگه!رفتیم پیش گروهبان گرامی و گفتیم که آقا 2 و نیم هست که ارتش به شما نامه زده و منم دو ماه هست که هفته ای دو سه بار 30 کیلومتر راه رو میرم ببینم ثبت شده در سایت نظام وظیفه یا نه! بعد گروهبان خوش تیپ فرمودند برو بالای اون کمد جعبه شماره 3 رو بیار.اوردم پایین دیدم یا امام حسین!!! N تا نامه مثل نامه ی من انداخته اونجا. حالا هی گشتیم تا بالاخره بعد نیم ساعت پیدا کردیم نامه خودمون رو! بعدشم آقا در کمتر از 10 ثانیه اسم مارو ثبت کردند!! واقعا جای تعجب داره چطور به خودشون زحمت نمیدن روزی 10 20 تا نامه ای که میاد رو ثبت کنن اونوقت ملت چندماه پیگیر باشم.تازه شهر ما تا تهران 2 ساعت فاصله ست! آقایی اونجا بودن که از اسفند ماه(زمان مکالمه با آقا اواخر شهریور بود) 3 بار از شیراز اومده بود تهران!! فقط برای ده ثانیه!!
    حالا شما برو پیگیری کن.اگه نری خیلی باید خوش شانس باشی کارت راه بیوفته
    منبع

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Solarsea نمایش پست ها
    صدور کارت پایان خدمت منظورته؟
    اگر آره که باید بگم تا جناب عالی تشریف نبری نظام وظیفه بعید میدونم کارت راه بیوفته.
    من 10 تیر ماه تمام مدارک و پول جهت صادر شدن کارت رو واریزر کردم.اما دقیقا بعد از 2 ماه که هر هفته میرفتم نظام وظیفه میگفتن هنوز یه تیک که نشون بده نظام وظیفه تایید کرده زده نشده!!!
    بالاخره با کلی پیگری در ستاد مرکزی ارتش و کلی بیچاره ها واسم پرونده در اوردن و بهم اثبات کردن که دقیقا دو روز بعد از تاریخ 21 خرداد ما نامه شما رو زدیم به نظام وظیفه(آخه اون موقع فکر میکردم ارتش نامه نزده به نظام وظیفه).
    بعدش رفتیم نظام وظیفه .یه آقای گلی گفتن که چون مسئول ثبت پرونده شما گروهبان X هست احتمال داره اصلا نامه ها رو نگاه نکنه.بی پولی و بی حوصله گی دیگه!رفتیم پیش گروهبان گرامی و گفتیم که آقا 2 و نیم هست که ارتش به شما نامه زده و منم دو ماه هست که هفته ای دو سه بار 30 کیلومتر راه رو میرم ببینم ثبت شده در سایت نظام وظیفه یا نه! بعد گروهبان خوش تیپ فرمودند برو بالای اون کمد جعبه شماره 3 رو بیار.اوردم پایین دیدم یا امام حسین!!! N تا نامه مثل نامه ی من انداخته اونجا. حالا هی گشتیم تا بالاخره بعد نیم ساعت پیدا کردیم نامه خودمون رو! بعدشم آقا در کمتر از 10 ثانیه اسم مارو ثبت کردند!! واقعا جای تعجب داره چطور به خودشون زحمت نمیدن روزی 10 20 تا نامه ای که میاد رو ثبت کنن اونوقت ملت چندماه پیگیر باشم.تازه شهر ما تا تهران 2 ساعت فاصله ست! آقایی اونجا بودن که از اسفند ماه(زمان مکالمه با آقا اواخر شهریور بود) 3 بار از شیراز اومده بود تهران!! فقط برای ده ثانیه!!
    حالا شما برو پیگیری کن.اگه نری خیلی باید خوش شانس باشی کارت راه بیوفته
    منبع
    فکر کنم شما مشمول طرح نخبگان نبودی و عادی خدمت کردی
    از ما که پولی نخواستن و به ستاد کل ارتش کارمون ربطی نداره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام دوستان،

من الان سرباز هستم و کارهای نخبگی ام رو انجام دادم. 5 خرداد تو ثریا اوکی شد کارم ولی هنوز نتونستم ترخیص بگیرم. البته خوده نخبگان خیلی کند کار کرد و نامه من رو 17 ام صادر کرد که 25 هم نرسید بود به ن ن م. حالا شرح واقعه رو خدمت عزیزان عرض خواهم کرد.

Junior Member

بچه‌ها هنوزم میشه برای دوره تیر امسال ثبت‌نام کرد؟

من هرجور حساب کردم امسال برم بهتر از سال دیگه‌ است. امسال خوب میشه پیچوند به خاطر ماه رمضون

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات
    ببخشید من چندتا سوال داشتم که اگر کسی لطف کنه و پاسخ بده خیلی خیلی ممنونم میشم.
    1- اینکه گفته شده رتبه ی زیر 300 کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع کارشناسی، کدوم رتبه کارنامه ملاکه؟؟؟ آخه کارنامه رتبه رو بر اساس قبولی در کد رشته محل اعلام میکنه و میگه رتبه شما اینه رتبه آخرین فرد قبول شده فلان! من از کجا بدونم رتبه ام زیر 300 هست یا نه؟
    2- من یک دانشگاهی نامم رو در لیست قبولی های ارشد استعدادهای درخشان اعلام کرد و (برای دانشگاه خودم هم که اصلا اقدام نکردم) اما نرفتم و با کنکور ارشد رفتم یک دانشگاه دیگه. حالا آیا می تونم از اون دانشگاه نامه بگیرم و توی سامانه ثریا بارگذاری کنم یا باید حتما همون که قبول شده بودم رو می رفتم تا شامل بند قبولی ارشد استعدادهای درخشان بشم؟
    3-اینکه یک ضریب همتراز سازی معدل برای معدل های دانشگاه ها اعمال میشه من ضریب دقیقی رو در مورد دانشگاه های کارشناسی و ارشدم نمی دونم. چطوری میتونم حدودش رو بفهمم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)