صفحه 926 از 1402 نخستنخست ... 4268268769169179189199209219229239249259269279289299309319329339349359369761026 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,251 تا 9,260 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    کارسناسی و ارشد دانشگاه درجه یک با معدل های 16.4 و 18.5
    یک ISI با ایمپکت 4.5 دو نفره اسم اول
    دو علمی پژوهشی دو نفره یکی اسم اول یکی دوم
    سه کنفرانسی اسم اول ارائه شفاهی
    شاگرد اول ارشد
    یک طرح پروژهشی که تموم نشده بود
    دو مورد آخر رو ازم قبول نکردن (تو سایت تایید نشده بود) خودم هم حضوری مراجعه کردم گفتن شاگرد اولی و طرح تموم نشده امتیازی نداره
    من 165 امتیاز شدم و با اول رد شدم الان یه دونه ISI با ایمپکت 5 هم اخیرا پذیرفته شده ولی فعلا درخواست نمیدم و منتظرم دومیش هم بیاد چون فرصت آخرمه
    آیین نامه تو سایت bmn.ir هست اصلا هیچ حرفی از ریکام ننوشته و قطعا امتیازی نداره
    در ضمن ریکام رو از هر استادی بخواد برات می نویسه چیزی خاصی نیست
    حالا شاگرد اولویتو تو سایت بارگزاری کن ولی مطمعن باش امتیازی نداره
    موفق باشی

با توجه به رزومه خوبتون امتیازتون باید بیشتر میشد به نظرم. کاش از سامانه پرسش و پاسخ سوالی‌ اعتراضی چیزی مطرح میکردید

با سلام خدمت دوستان
    دو نکته به نظرم میرسه. یکی اینکه اگر گواهی اشتغال به تحصیل نیاز است که آپلود کنید و داخلش معدل و واحد گذرانده نیست از صفحه سایت آموزش یک عکس بگیرید و در مرحله برابر اصل کردن میتونید وارد سایت بشید و اطلاعات را نشون بدید.
    دوم اینکه به هر حال به مقالات کنفرانسی بعضی وقت ها خیلی گیر میدهند و بعضی وقت ها راحت میپذیرند. مثلا من خودم یک مقاله کنفرانسی داشتم که حتی لینک دانلود هم گذاشتم و گواهی را هم آپلود کردم و ارائه شفاهی هم بود ولی باز هم گیر دادند من هم حذف کردم. ولی اون آقا موقع برابر اصل کردن گفت که میتونستی بیایی و همین جا وارد میکردیم برات. در نتیجه به نظرم اول مقاله های کنفرانسی را که گیر میدهند یا امکان گیر دادن هست حذف کنید و موقع برابر اصل کردن بگید تا اضافه کنند.
    این دو مورد خیلی وقت من را تلف کرد امیدوارم به درد دوستان بخوره.
    التماس دعا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران - نقشه برداری - سیستهای اطلاعات مکانی GIS دا

سلام دوستان میخواستم بدونم کسی هست که راهنماییم کنه و بگه با اطلاعات زیر من میتونم از خدمت سربازی بنیاد استفاده کنم؟
    کاردانی عمران نقشه برداری دانشکده سازمان نقشه برداری کشور معدل 18.26
    کارشناسی عمران نقشه برداری دانشکده سازمان نقشه برداری کشور معدل 16.39
    کارشناسی ارشد عمران سیستم های اطلاعات مکانی GIS دانشگاه تهران معدل 17.11
    رتبه کارشناسی ارشد بدون احتساب گرایش 8
    دو مقاله کنفرانسی ملی
    یک مقاله کنفرانسی بین المللی
    یک مقاله علمی پژوهشی داخلی
    یک مقاله کنگره بین المللی

با تشکر از دوستان

Junior Member

با عرض سلام و ادب خدمت دوستاندوستان گرامی من مشکلی دارم اگر میشه لطفا کمکم کنید. من معدل کارشناسیم 14.7 هستش ولی ارشد 17. به دلیل اینکه معدل کارشناسیم زیر 15 هستش به هیچ وجه نمیتونم واسه بنیاد نخبگان اقدام کنم؟ ممنون میشم اگر راهنماییم کنید که باید چکار کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alidini نمایش پست ها
    با عرض سلام و ادب خدمت دوستاندوستان گرامی من مشکلی دارم اگر میشه لطفا کمکم کنید. من معدل کارشناسیم 14.7 هستش ولی ارشد 17. به دلیل اینکه معدل کارشناسیم زیر 15 هستش به هیچ وجه نمیتونم واسه بنیاد نخبگان اقدام کنم؟ ممنون میشم اگر راهنماییم کنید که باید چکار کنم
    بهتره اقدام کنی، ضرر نداره

سلام دوستان،

در قسمت درخواست ها، وقتی رو اون چشم کلیک می‌کنید مرحله‌ای که پرونده شما توش قرار داره رو مشخص می‌کنه، درسته؟
    حالا اگه نوشته بود "جمع بندی بررسی پرونده" یعنی‌ چی‌؟! یعنی‌ بررسی پرونده تموم شد دارن جمع بندی میکنن!؟
    آخه رو هر گزینه میرم قابل ویرایش نیست و فک میکنم این یعنی اون مدارک بررسی شدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط alidini نمایش پست ها
    با ضریب دانشگاه یا بدون اون؟ شاید اگه ضریب رو اعمال کنید بیاد بالای ۱۵.

Junior Member

سلام دوستان

در حال حاضر، حداقل مدت زمان انجام پروژه بدون احتساب دوره آموزشی، 14 ماه است یا 16 ماه؟

ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babakc نمایش پست ها
    سلام دوستان

در حال حاضر، حداقل مدت زمان انجام پروژه بدون احتساب دوره آموزشی، 14 ماه است یا 16 ماه؟

ممنونم.
    سلام
    دوست عزیز تا جایی که من از دوستانی که این دوره رو گذروندن یا در حال گذروندنش هستن شنیدم و در آئین نامه هم دیدم لزوما 14 ماه نیست که البته طبق تجارب دوستان انگار اگر در مدت زمانی کوتاهتر هم موفق به انجام کار بشید، حجم و نتیجه کار رو ارزیابی میکنن که آیا به اندازه یه کار 13-14 یا 12-13 ماهه بوده یا نه.

Junior Member

سلام دوستان

چند سوال داشتم:

1. نحوه محاسبه امتیاز در جدول شماره 1 فعالیت هاي نخبگانی براي تسهیلات نظام وظیفۀ تخصصی بنیاد ملی نخبگان به چه صورت است؟ اگر بخواهیم امتیاز خودمان را مطابق با جدول موجود در سایت بنیاد محاسبه کنیم، باید از چه ضرایبی استفاده کنیم؟ نحوه محاسبه امتیازات معدل و مقالات و ... چگونه است (نحوه محاسبه 200 امتیاز) ؟ - ضرایب و فرمول محاسبه در جدول مربوطه ذکر نشده است.

2. آیا داشتن سابقه به عنوان دبیر یکی از کمیته ها در یک همایش علمی ملی هم در محاسبه امتیازات موثر است؟

3. عضویت در چه نوع انجمن هاي علمی/ فرهنگی دانشجویی مورد تایید بنیاد است؟ لیست آن ها را از کجا می توانیم ببینیم؟

4. آیا تنها مقالاتی در محاسبه امتیاز لازم مورد ارزیابی قرار می گیرند که مطابق با موضوع پروپزال دانشجو باشند یا سایر مقالات نیز که ربطی به پایان نامه نداشته باشند در ارزیابی لحاظ می شوند؟

5. امتیاز عضویت در هیئت تحریریه یا سردبیری نشریه های علمی دانشجویی به چه صورت تعیین می گردد؟ آیا باید زمان خاصی به عنوان سردبیر یا عضو هیئت تحریریه فعالیت داشته باشیم؟ یا صرف داشتن حکم سردبیری یا عضویت در هیئت تحریریه کافی است؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)