صفحه 929 از 1402 نخستنخست ... 4298298799199209219229239249259269279289299309319329339349359369379389399791029 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,281 تا 9,290 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط Microoooo نمایش پست ها
    سلام دوستان، دو تا سوال داشتم
    ۱. بعد از اطلاع رسانی برای اینکه برم به ب ن ن م، گفتن یک هفته بعد از ثبت نامه، حالا منظور ۱ هفته بعد از اطلاع رسانی هستش یا یک هفته بعد از تاریخ خود نامه ای که به ب ن ن م زدن؟
    ۲. توی مدارکی که باید ببرم ذکر شده که کپی آخرین مدرک تحصیلی، حالا من باید چی رو با خودم ببزم؟ همون فرمی که برای نظام وظیفه از طرف دانشگاه ارائه شده؟
    ممنون پیشاپیش
    عیدتون هم مبارک
    سلام. عیدت مبارک.
    برای اطمینان بیشتر، شما دو هفته بعد از تاریخ نامه برید ب ن ن م برای تشکیل پرونده و سایر کارها.
    برای مدرک هم همون معرفی دانشگاه به نظام وظیفه کافیه.

موفق باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudmi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    یه سوال داشتم اکه ممکنه راهنمایی بفرمایید
    آیا داشتن سابقه عضویت در بسیج یا بسیجی فعال بودن امتیاز محسوب میشه؟
    اگه میشه چند امتیاز داره و تو کدوم قسمت باید وارد کرد اطلاعاتشو؟
    سلام دوست عزیز.

نه، بنیاد برای تمامی تسهیلات موردنظر، فقط به سوابق علمی و تخصصی توجه میکنه و امتیاز میده.

موفق باشی.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط Rah_Samant نمایش پست ها
    سلام

امتیاز 490 ای که شما کسب کردید امتیاز خیلی بوده!

شرط کافی برای بهره مندی از تسهیلات بنیاد در دوره دکتری 300 امتیاز و در مقطع کارشناسی ارشد هم 200 هستش دیگه، پس چه مشکلی برای شما وجود داشته؟ آیا محدودیت دیگه ای هم وجود داره؟ مثلا اولویت بندی افراد در یک بازه زمانی خاص و تخصیص سهمیه به یک ظرفیت محدودی که حداکثر امتیاز را از بین بقیه متقاضیان کسب کرده باشند؟ آیا امکان داره که به یک عده ای که امتیاز لازم رو کسب کرده باشند سهمیه اختصاص نیابد؟ از یک فارغ التحصیل کارشناسی ارشد چقدر توقع دارند؟ (به لحاظ رزومه پژوهشی و پروژه تحقیقاتی ای که برای انجام به وی می دهند.)
    سلام
    نه مشکلی برای عضویت نداشتم و الان هم در حال انجام پروژه هستم در مقایسه با امتیازی که دوستمون با رزومه تقریبا مشابه بدست آورده بود گفتم. هرچند که در تسهیلات دیگه ممکنه شما امتیاز لازم رو بیارید و باز هم قبول بشید اما برای سربازی شما امتیاز لازم رو بیارید مشکلی وجود ندارد.

موفق باشید.

Junior Member

سلام
    دوستان چند تا سوال داشتم لطفا راهنمایی بفرمایید:
    1-برای فارغ التحصیلان دکترا امتیاز حداقل همون 300 هست یا کمتر از 300 مثلا 250 هم قبوله؟
    2-عضویت در انجمن علمی تخصصی مثل انجمن مهندسان مکانیک ایران به عنوان عضو اصلی حداقل چند امتیاز داره؟
    3-آیا اگر معدل کمتر از 17 باشد با احتساب ضریب، نمره منفی تعلق می گیرد؟
    4- سنوات مجاز دوره دکترا برای معدل چقدر است؟
    5- حدودا چقدر از زمان اقدام در سامانه ثریا تا تایید نهایی توسط نیروهای مسلح طول می کشد؟
    با تشکر از دوستان عزیز

Junior Member

سلام
    از اونجاییکه توی سامانه فقط دوبار میشه برای تسهیلات نظام وظیفه در خواست داد، سوال من اینه که اگه برای جایزه های تحصیلی بنیاد درخواست بدیم و درخواست پذیرفته نشه، آیا این درخواست هم از اون سهمیه دو بار در خواست برای تسهیلات نظام وظیفه کم میشه؟ یعنی اگه در خواست برای دریافت جایزه تحصیلی رد بشه فقط یک بار دیگه فرصت دارم که برای تسهیلات نظام وظیفه در خواست بدم؟
    پیشاپیش ممنون از پاسختون

با سلام

کسی میدونه اگه در حین دوره آموزشی تایید نخبگی شیم چی میشه؟ آیا مابقی آموزشی بصورت نخبگان میگذره یا نه دیگه همون روال عادی تا آخر آموزشی دنبال میشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط Permixforall نمایش پست ها
    با سلام

کسی میدونه اگه در حین دوره آموزشی تایید نخبگی شیم چی میشه؟ آیا مابقی آموزشی بصورت نخبگان میگذره یا نه دیگه همون روال عادی تا آخر آموزشی دنبال میشه؟
    برای آموزشی نخبگان باید قبلا ثبت نام کرده باشید. و الان هم که قسمتی از آموزشی گذشته بهتره که هرجا هستید آموزشی تموم کنید خودتون راحت کنید.

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoodeng نمایش پست ها
    سلام
    از اونجاییکه توی سامانه فقط دوبار میشه برای تسهیلات نظام وظیفه در خواست داد، سوال من اینه که اگه برای جایزه های تحصیلی بنیاد درخواست بدیم و درخواست پذیرفته نشه، آیا این درخواست هم از اون سهمیه دو بار در خواست برای تسهیلات نظام وظیفه کم میشه؟ یعنی اگه در خواست برای دریافت جایزه تحصیلی رد بشه فقط یک بار دیگه فرصت دارم که برای تسهیلات نظام وظیفه در خواست بدم؟
    پیشاپیش ممنون از پاسختون
    سلام نه عزیز، جایزه تحصیلی کلا بحثش جداس از تسهیلات نظام وظیفه. ربطی به اون دو تا فرصتت نداره

با سلام
    دوستان کسی تا حالا از وام مسکن استفاده کرده؟بعد از معرفی به بانک چجوری وامو میدن؟چقد طول میکشه؟

Junior Member

سلام دوستان سوالي داشتم اگر كسي بتونه راهنمايي كنه ممنون ميشم. من 15 تير 94 خدمت رو شروع كردم الان مقطع پي اچ دي پذيرفته شدم. تكليف خدمت چي ميشه گويا امكان تحصيل همزمان با پروزه وجود نداره و بايد انصرف داد من تنها 30 درصد از طرحم باقي مونده و از طرفي موقعيت پي اچ دي رو هم نمي خوام به هيچ وجه از دست بدم. چيكار بايد بكنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)