صفحه 93 از 1402 نخستنخست ... 4383848586878889909192939495969798991001011021031431935931093 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

سلام
    دوستانی که در مورد کسر خدمت در ازای انجام پروژه سوال دارند ، بهتره حتما این پست را که یکی از دوستان زحمت کشیدن مطالعه بکنن.
    واقعا خیلی عالی و کامل توضیح دادن.
    حتما یادتون باشه که ازشون تشکر هم بکنین چون واقعا عالیه.
    موفق باشید.
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

جریان چیه میگن به پایان نامه ها دیگه کسری نمیدن؟؟ راسته؟؟

Junior Member

می خواستم بدونم حقوق سربازی نخبگان ماهانه چقدره و اینکه چه مدت بعد از تصویب نهایی بنیاد برای بکارگیری و تایید سازمان مورد نظر این حقوق پرداخت میشود؟ آیا به جز حقوق دریافتی از بنیاد نخبگان سازمانی که طرح رو براش انجام میدیم هم حقوق میده؟

Junior Member

سلام من دانشجوی ارشدم و تا آبان فارغ التحصیل میشم از بهمن سال 90دوتا پروزه کسر خدمت انجام دادم که تا آبان91تموم میشه.میخام بدونم من اگه دفترچه بفرستم باید با قانون 21ماه برم خدمت یا16ماه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

Junior Member

می خواستم بدونم حقوق سربازی نخبگان ماهانه چقدره و اینکه چه مدت بعد از تصویب نهایی بنیاد برای بکارگیری و تایید سازمان مورد نظر این حقوق پرداخت میشود؟ آیا به جز حقوق دریافتی از بنیاد نخبگان سازمانی که طرح رو براش انجام میدیم هم حقوق میده؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان
    یه سوال فوری داشتم :
    من دارم به این سازمان هایی که لیستش را دوستان گذاشتن زنگ میزنم تا پروژه بردارم برای کسر خدمت.
    اکثرشون میگن رزومه بفرست تا اگه پروژه ای بود خبر بدیم.
    حالا چند تا سوال داشتم :
    1) اگه من همزمان به چند سازمان رزومه بفرستم و اونها هم پروژه پیدا کنن برای من ، اگه من از یکی خوشم بیاد ، میتونم به بقیه بگم که نمیخام پروژه رو !؟ یعنی میتونم دیگه بیخیال بقیه بشم !؟
    2) امکان داره که بتونم همزمان از چند جا پروژه بردارم !؟ یعنی مثلا شفاهی باهاشون به توافق برسم و بگم که از جای دیگه هم پروژه دارم ، امکان داره قبول کنن !!؟
    3) وقتی پروژه ای را تعریف میکنن ، به ما deadline هم مشخص میکنن !؟ یعنی مثلا میگن حداکثر تا 5-6 ماه باید پروژه را تموم کنی !!!؟
    4) اگه بخوایم خودمون اول با سازمانها در تماس باشیم و پروژه پیدا کنیم ، باز هم باید از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح نامه ببریم براشون !؟

خیلی ممنون
    ویرایش توسط OMID-313 : September 25th, 2012 در ساعت 11:31 AM
    .You can either have results or excuses; not both

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : بنیاد ملی نخبگان ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamshimi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال
    من اسمم تو مقاله ISI بعد از حذف استادا 3 هستش.معدلمم بالا 17 هست .برای استفاده از طرح سزبازی برای لیسانس میخام اقدام کنم.ولی بنیاد میگه تا اسم دوم قبوله و واسه اسم سوم قطعی نیست .
    به نظر شما میشه کاری کرد؟
    اگه استاد مقاله بنویسه که مشارکت موثر داشته و سهمش با نفر دومی فرق تداشته ، قبول میکنن ؟
    سلام
    حالا شما شانستونو امتحان کنید و درخواست بررسی مدارک بدید. البته توصیه نامه هم مهم هست و می تونه تاثیر گذار باشه.
    It will comes into reality!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال فوری داشتم : من دارم به این سازمان هایی که لیستش را دوستان گذاشتن زنگ میزنم تا پروژه بردارم برای کسر خدمت. اکثرشون میگن رزومه بفرست تا اگه پروژه ای بود خبر بدیم. حالا چند تا سوال داشتم : 1) اگه من همزمان به چند سازمان رزومه بفرستم و اونها هم پروژه پیدا کنن برای من ، اگه من از یکی خوشم بیاد ، میتونم به بقیه بگم که نمیخام پروژه رو !؟ یعنی میتونم دیگه بیخیال بقیه بشم !؟ 2) امکان داره که بتونم همزمان از چند جا پروژه بردارم !؟ یعنی مثلا شفاهی باهاشون به توافق برسم و بگم که از جای دیگه هم پروژه دارم ، امکان داره قبول کنن !!؟ 3) وقتی پروژه ای را تعریف میکنن ، به ما deadline هم مشخص میکنن !؟ یعنی مثلا میگن حداکثر تا 5-6 ماه باید پروژه را تموم کنی !!!؟ 4) اگه بخوایم خودمون اول با سازمانها در تماس باشیم و پروژه پیدا کنیم ، باز هم باید از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح نامه ببریم براشون !؟ خیلی ممنون
    سلام
    1) بله
    2)بله البته بستگی به سازمانش داره. بعضی جاها قبول نمیکنن.
    3)بله 100%
    4)خیر

Junior Member

سلام دوستان
    *******یه سوال فوری دارم. خیلی واسم مهمه. ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره جواب بده.********
    می خواستم بدونم کسی در باره ی نامه رهایی چیزی میدونه. اینجور که شنیدم کسانی که در حین خدمت هستن یا می خوان برن خدمت و برای پروژه کسر خدمت هم اقدام کردن میتونن از سازمان مربوطه یه نامه بگیرن مبنی بر اینکه برای انجام پروژه به همکاری تمام وقت نیاز هست و بعدش تا پایان انجام اون پروژه از خدمت ترخیص بشن. پس از پایان پروژه اگه خدمتی باقی مونده باشه به یگان معرفی میشن.
    1- این چیزی که شنیدم درسته ؟ اگه کسی انجام داده لطفا جزئیاتشو بگه که باید چکار بکنیم.
    2- اون جایی که من پروزه برداشتم ( سپاسد) بهم گفتن تایه حال همچین نامه ای ندادن و این نامه احتمالا فقط از طرف سازمانای نظامی مثل صنایع دریایی یا صنایع هوایی صادر میشه. !!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
    3- من خدمتم تو مرزبانی نیرو انتظانی انجام میدم. شنیدم مرزبانی به هیچ وجه نیروهاشو تحت هیچ عنوانی به سازمان های دیگه نمیده. یعنی با فرض این که من نامه رهایی هم بگیرم کارم راه نمی افته. درسته؟؟

ممنون میشم بچه هایی که اطلاع دارن جوابمو سریعتر بدن.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

سلام
    یه سوال برای احراز نخبگی میشه فقط از مقاله استفاده کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)