صفحه 932 از 1402 نخستنخست ... 4328328829229239249259269279289299309319329339349359369379389399409419429821032 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,311 تا 9,320 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    سلام. به سلامتی
    یه پیام خصوصی بت دادم ممنون میشم جواب بدی
    دوست عزیز، لطف می کنید هر اطلاعی در این مورد دارید در اطلاع بقیه هم بگذارید
    با تشکر

دوستان سلام
    من امروز ب ن ن م بودم و مدارکم رو تحویل دادم. اونجا گفتن که برگ سبزم رو باید فعال کنن. اینکار رو هم کردن، حالا اصلا تغییری در وضعیت من برای سربازی ایجاد میشه؟ منظورم وقتیه که به پلیس +۱۰ مراجعه می کنم هستش یا همون تاریخ اعزام قبل رو برام میزنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    سلام
    کسی هست اینجا تو چند ماه اخیر کسری هاشو جایگزین پروژه نخبگی کرده باشه.
    ممنون میشم اطلاع بده یه سوال داشتم ازش
    سلام
    سوالتون رو بفرمایید

سلام دوستان وقتتون بخیر
    معدل لیسانسم 15.33
    معدل ارشدم 17.14
    معدل دکترام 16.69
    یه سال جایزه تحصیلی گرفتم
    22 تا هم ای اس ای دارم 10 تا با استاد راهنمامه 12 تا هم سه نفره که نفر اولم
    پس دکترای شهید چمران شرکت کردم یه نظرتون 450 امتیاز میارم ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamnajafi نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    معدل لیسانسم 15.33
    معدل ارشدم 17.14
    معدل دکترام 16.69
    یه سال جایزه تحصیلی گرفتم
    22 تا هم ای اس ای دارم 10 تا با استاد راهنمامه 12 تا هم سه نفره که نفر اولم
    پس دکترای شهید چمران شرکت کردم یه نظرتون 450 امتیاز میارم ممنون
    100 درصد. امتیاز و رزومه بنده صفحه 928 است. مطالعه بفرمایید. امتیاز شما بالای 700 است.

ممنون ایشا الله همه بچه ها به همه ایده آل های ذهنشون برسن و این ایده ال ها در مسیر عاقبت خیریشون باشه

سلام دوستان،
    آخرین تغییرات در پروفایل من در سامانه ثریا "جمع‌بندی بررسی پرونده" بود که ۱۳ روز از اون میگذره!
    بعضی‌ از دوستان میگفتن که معمولا بعد از یک هفته باید نتیجه به شما اعلام بشه اما تا الان نزدیک به دو هفته شده که تغییری نکرده. طبیعیه این قضیه؟!
    من نباید کاری بکنم و صرفا باید منتظر بمونم؟ نکنه جایی گزینه‌ای چیزی بوده که باید کلیک می‌کردم که یادم رفته ؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    آخرین تغییرات در پروفایل من در سامانه ثریا "جمع‌بندی بررسی پرونده" بود که ۱۳ روز از اون میگذره!
    بعضی‌ از دوستان میگفتن که معمولا بعد از یک هفته باید نتیجه به شما اعلام بشه اما تا الان نزدیک به دو هفته شده که تغییری نکرده. طبیعیه این قضیه؟!
    من نباید کاری بکنم و صرفا باید منتظر بمونم؟ نکنه جایی گزینه‌ای چیزی بوده که باید کلیک می‌کردم که یادم رفته ؟!
    معمولا یه سری فرایندها بین کارشناس شهرستان و تهران انجام میشه که بعضی وقتا طول میکشه. اگه تهرانید شنبه و دوشنبه و چهارشنبه صبح میتونید برید بنیاد بپرسید. از کارشناس شهرستان هم میتونید بپرسید. ولی چیز خاصی نیست. واسه منم دفعه ی آخر حدود دو-سه هفته طول کشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mjnarak نمایش پست ها
    معمولا یه سری فرایندها بین کارشناس شهرستان و تهران انجام میشه که بعضی وقتا طول میکشه. اگه تهرانید شنبه و دوشنبه و چهارشنبه صبح میتونید برید بنیاد بپرسید. از کارشناس شهرستان هم میتونید بپرسید. ولی چیز خاصی نیست. واسه منم دفعه ی آخر حدود دو-سه هفته طول کشید.
    پرونده من شهرستان نیست و تهرانه. بررسی مدارک در بنیاد که به پیگیری ربط نداره، داره؟! یعنی‌ من مثلا برم اونجا، بگن باشه الان اوکی می‌کنیم برات؟!
    مرحله بعدی برابر با اصل کردن مدارکه؟ من می‌تونم موقعی که میرم برای برابر با اصل کردن یک مقاله دیگه هم اضافه کنم به پروندم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    پرونده من شهرستان نیست و تهرانه. بررسی مدارک در بنیاد که به پیگیری ربط نداره، داره؟! یعنی‌ من مثلا برم اونجا، بگن باشه الان اوکی می‌کنیم برات؟!
    مرحله بعدی برابر با اصل کردن مدارکه؟ من می‌تونم موقعی که میرم برای برابر با اصل کردن یک مقاله دیگه هم اضافه کنم به پروندم؟
    ممکنه تأخیر به علت شلوغ بودن کارتابلشون باشه یا یه نقصی بوده دارن بررسی میکنن یا هر چیز دیگه ای. اگه تهرانید که یه بار رفتن ضرری نداره. نمیگن الان اوکی میکنیم ولی علت تأخیر رو میگن. من یبار رفتم جواب مناسب دادن. بعد از بررسی پرونده اگه نقص پرونده نباشه، مرحله برابر اصل کردنه. فکر میکنم قبل از برابر اصل کردن میشه مقاله اضافه کرد. چون مثلا یه مقاله واسه من پذیرش بود و چاپ نبود. موقع برابر اصل کردن چون چاپ شده بود، کارشناس وضعیتشو تغییر داد به چاپ.
    اگه میتونید الان اضافش کنید، اضافه کنید. خیلی فرقی نمیکنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)