صفحه 944 از 1402 نخستنخست ... 4448448949349359369379389399409419429439449459469479489499509519529539549941044 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,431 تا 9,440 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedcj021 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی میدونه اگه کسی حین انجام پروژه جایگزین خدمت بره معافیت تحصیلی (به علت قبولی در دانشگاه خارج از کشور) بگیره، آیا می تونه قبل از رفتنش به خارج بره پروژش رو تحویل بده و کارت پایان خدمتش رو بگیره یا همه چی می پره؟
    من جواب سوال را نمیدونم اما میخوام یک نکته اضافه کنم و اون اینه که اگر قرار بر این بود که پروژه بپره تحت هیچ شرایط این کار را نکنید به چند دلیل
    اول اینکه قوانین سربازی مدام در حال تغییر است پس کار تموم کنید خودتونو به اما و اگرهای سال های بعد نسپارید
    قوانین نخبگی هم مدارم در حال تغییر و سخت تر شدن است
    و مهمتر از اینکه شما اگر خارج شدی چند سال دیگه اونجا موقعیت های کاری برات پیش اومد باید بخاطر سربازی برگردی و از دستشون خواهی داد
    یا اینکه موقعیت را بگیری بمونی غیبت بخوری و دیگه امکان برگشت مهیا نیست و دنبال راه های دیکه باشی و کلی داستان دیگه..........
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

کلهم شما باید یه حدقل مدت زمانی بگذره تا بتونی دفاع کنی مثلا اگه 12 ماه قانونشه و موسستون 10 ماهه هم واستون دفاع بزاره فکر نکنم کسی بهتون گیر بده در کل بری خارج از کشورم هیچی نمیشه این پروژه های نخبگی دفاع ندارن نه تو سازمان نه تو بنیاد مشکلی پیش نمیاد معافیت تحصیلی چه از بین بره چه اضافه بشه و هر چیز دیگه ای ربطی به نخبگیت نداره البته بخای بری خارج از کشور هم به موسسه ای که طرح گرفتی هم به سرهنگ حاتمی باید خبر بدی من یکی رو دیدم بی اجاره رفته بود خارج از کشور بعد کارش تموم شد هی منتظر کارت بود واسش نیومد بعد میره پیگیری میکنه بهش گفتن تخلف کردی و یه سالی الافش کردن تا بزرو کارتشو بهش دادن

Junior Member

سلام
    دوستان معدل کارشناسی من بالای 16 هست و دو تا لیسانس دارم که هر دوش بالای 16 هست.
    معدل ارشدم هم 19 هست.
    با یک مقاله پذیرفته میشم؟
    کجا نوشته امتیاز ها چگونه است؟ مثلا معدل چه امتیازی داری و ...

ممنون میشم یکی راهنماییم کنه همتون می دونید چقدر این قضیه مهمه

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi2222 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان معدل کارشناسی من بالای 16 هست و دو تا لیسانس دارم که هر دوش بالای 16 هست.
    معدل ارشدم هم 19 هست.
    با یک مقاله پذیرفته میشم؟
    کجا نوشته امتیاز ها چگونه است؟ مثلا معدل چه امتیازی داری و ...

ممنون میشم یکی راهنماییم کنه همتون می دونید چقدر این قضیه مهمه

سلام دوست عزیز، متاسفانه در جایی به طور رسمی‌ ذکر نشده که امتیازات چطور محاسبه می‌شه، فقط در سایت بنیاد فعالیت‌های نخبگانی رو ذکر کرده که پیشنهاد می‌کنم یه نگاهی‌ بهش بندازید، شاید چیزی در رزومه دارید که دارای امتیازه و اطلاع ندارید مثل عضویت در انجمن‌های علمی‌.
    یه سری امتیازبندی‌ها در اینجا بدست اومده که تجربی‌ و بر اساس رزومه دوستان است و ممکنه به طور دقیق درست نباشه اما به نظر من میتونه ملاک خوبی باشه.
    - مقاله کنفرانسی شفاهی‌، ۱۰ امتیاز
    - مقاله علمی‌ پژوهشی، ۳۰ امتیاز
    - مقاله بین‌المللی، ۵۰ امتیاز
    - امتیاز معدل لیسانس : (۱۷-معدل)*(سنوات مجاز\سنوات گذرانده) * ۲۵
    امتیاز معدل ارشد: (۱۷-معدل)*(سنوات مجاز\سنوات گذرانده) * ۵۰
    مواردی مثل رتبه کنکور، عضویت در انجمن ها، اختراع و طرح پژوهشی هم دارای امتیاز هستند که بنده اطلاع دقیقی از نحوه امتیاز دهیشون ندارم. نکته بعدی اینکه امتیاز مقالات به تعداد نویسندگان، جایگاه شما در بین آنها (استید راهنما در تعداد در نظر گرفته نمیشن)، ایمپکت فاکتور مجله هم بستگی داره. مثلا اون ۱۰ امتیاز مقاله شفاهی‌ ماکزیمم امتیازیه که در صورت تک اسم یا همراه با استاد راهنما بودن به شما داده می‌شه و اگه نفرات دیگری هم باشند از اون ۱۰ امتیاز کم خواهد شد. در مورد معدل‌ها هم یک ضریب جهت هم تراز سازی دانشگاه‌ها در معدل ضرب می‌شه. اینکه دو لیسانسه هم هستید رو نمدونم که شاید بهتر باشه از سایت ask.bmn.ir بپرسید.

سلام دوستان
    چندتا سوال داشتم در مورد امتیازات.
    ۱. در تمام آیین نامه‌هایی که تا به حال دیدم حداقل معدل مورد نیاز برای مقطع کارشناسی یک نمره کمتر از کارشناسی ارشد بوده، آیا در محاسبه امتیاز هم باید این رو در نظر بگیریم به نظرتون؟ (چون فرمولی که ما اینجا بدست آوردیم هر دو تا رو از ۱۷ کم می‌کنیم)
    ۲. جایی در فروم خواندم که معدل‌های کمتر از اون حداقل، امتیاز منفی‌ دارن، شاید درست باشه ولی‌ فک می‌کنم یه تغیری در این مورد در فرمول معدل باید لحاظ بشه، اینجوری کسایی‌ که سنوات داشتن نمره منفیشون کمتر می‌شه!
    ۳. آیا از نحوه امتیازدهی‌ عضویت در انجمن‌های علمی‌ کسی‌ اطلاع داره؟ من فقط یه جا در یکی‌ از آیین نامه‌ها دیدم که ذکر کرده بود حداکثر ۶۰ امتیاز.
    ۴. و در آخر ممنون میشم اگر در مورد امتیاز دهی‌ رتبه کنکور هم اطلاعی دارید در اختیار بذارید.

از همه دوستانی که اینجا اطلاعاتشون رو با بقیه به اشتراک میذارن جدا تشکر می‌کنم.

Junior Member

با سلام
    دوستانی که موفق به دریافت وام مسکن از بنیاد شده اند لطفا شرایط بانک و میزان کارمزد و نحوه وام دادن بانک را در اختیار بقیه بگذارن باسپاس

سلام
    کسی اطلاع داره که منظور از دانشجوی ممتاز دانشگاه برای تسهیلات نظام وظیفه چیست>
    ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، متاسفانه در جایی به طور رسمی‌ ذکر نشده که امتیازات چطور محاسبه می‌شه، فقط در سایت بنیاد فعالیت‌های نخبگانی رو ذکر کرده که پیشنهاد می‌کنم یه نگاهی‌ بهش بندازید، شاید چیزی در رزومه دارید که دارای امتیازه و اطلاع ندارید مثل عضویت در انجمن‌های علمی‌.
    یه سری امتیازبندی‌ها در اینجا بدست اومده که تجربی‌ و بر اساس رزومه دوستان است و ممکنه به طور دقیق درست نباشه اما به نظر من میتونه ملاک خوبی باشه.
    - مقاله کنفرانسی شفاهی‌، ۱۰ امتیاز
    - مقاله علمی‌ پژوهشی، ۳۰ امتیاز
    - مقاله بین‌المللی، ۵۰ امتیاز
    - امتیاز معدل لیسانس : (۱۷-معدل)*(سنوات مجاز\سنوات گذرانده) * ۲۵
    امتیاز معدل ارشد: (۱۷-معدل)*(سنوات مجاز\سنوات گذرانده) * ۵۰
    مواردی مثل رتبه کنکور، عضویت در انجمن ها، اختراع و طرح پژوهشی هم دارای امتیاز هستند که بنده اطلاع دقیقی از نحوه امتیاز دهیشون ندارم. نکته بعدی اینکه امتیاز مقالات به تعداد نویسندگان، جایگاه شما در بین آنها (استید راهنما در تعداد در نظر گرفته نمیشن)، ایمپکت فاکتور مجله هم بستگی داره. مثلا اون ۱۰ امتیاز مقاله شفاهی‌ ماکزیمم امتیازیه که در صورت تک اسم یا همراه با استاد راهنما بودن به شما داده می‌شه و اگه نفرات دیگری هم باشند از اون ۱۰ امتیاز کم خواهد شد. در مورد معدل‌ها هم یک ضریب جهت هم تراز سازی دانشگاه‌ها در معدل ضرب می‌شه. اینکه دو لیسانسه هم هستید رو نمدونم که شاید بهتر باشه از سایت ask.bmn.ir بپرسید.
    ببخشید مگر معدل معیار برای کارشناسی 16 نبود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khazaei64 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستانی که موفق به دریافت وام مسکن از بنیاد شده اند لطفا شرایط بانک و میزان کارمزد و نحوه وام دادن بانک را در اختیار بقیه بگذارن باسپاس
    ممنون میشم کسانی که وام گرفتند شرایط رو ذکر کنند

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi2222 نمایش پست ها
    ببخشید مگر معدل معیار برای کارشناسی 16 نبود؟
    خودم هم همین سوال رو مطرح کردم و منتظر جواب دوستان هستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)