صفحه 946 از 1402 نخستنخست ... 4468468969369379389399409419429439449459469479489499509519529539549559569961046 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,451 تا 9,460 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi0x7c7 نمایش پست ها
    سلام.
    من در حال حاضر به مدت یک سال هست که توی یک شرکت دانش بنیان مشغول به کار هستم و این خبر رو دیدم که میگه افرادی که حداقل ۶ ماه توی این شرکت ها کار کردن میتونن از تسهیلات بنیاد استفاده کنن، میخواستم بدونم دوستان کسی هست که اطلاعات دقیق تری در این مورد داشته باشه؟ یا کسی هست که از این طرح استفاده کرده باشه؟ ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن بیان و ما رو هم مطلع تر کنن.
    سلام
    دوست عزيز تو سايت www.bmn.ir تمام شرايط لازم و توضيحات رو نوشته

Junior Member

سلام. نخیر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranarabi77 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزيز تو سايت www.bmn.ir تمام شرايط لازم و توضيحات رو نوشته
    دوست عزیز مثل اینکه شما درست متن من رو نخوندید، من شرایط لازم که این طرح شاملم بشه رو دارم ،‌منتهی توی شرایط کافیش شک دارم همون حداقل امیتاز های نخبگی و ... سوال من این بود که با این رزومه ای که من تا الان دارم این طرح شاملم میشه؟

Junior Member

با سلام
    خدمت دوستانی که در ارتباط با وام مسکن سوال داشتند
    قبلا بنیاد 7درصد کامزد بانکی رو پرداخت می کرد ولی الان دیگه پرداخت نمیکنه و بانک با کارمزد 18درصد به شما وام میدهد

اینم از شانس نسل ما ههههههههههههههههه قبلا 22 درصد بود بنیاد 7 درصدشو میداد 15 درصدشو ما میدادیم حالا علننا با وام بیرون فرقی نداره فقط وام بیرون باید یکم قبلش پول بخابونی خلاصه همین جوری بریم جلو دیگه بنیاد هم به درد نمیخوره هههههههههههههههه

با سلام
    میخواستم بدونم کسی اطلاعی داره که اگر کسی سوابق خدمتی داشته حدود 6 ماه میتونه از مدت پروژه جایگزین خدمت کم کنه و پروژشو زودتر تحویل بده.
    اگر کسی میدونه خواهشا منو راهنمایی کنه ممنون میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing,ATU

دوستان در ادامه ی سوالی که قبلآ داشتم درمورد معدل کارشناسی سوالی رو که از سایت بنیاد پرسیدم و جوابی رو که گرفتم رو قرار میدم اگر دوستان نظری دارند و یا میدونند که با معدل کمتر از 15 کارشناسی هم در صورت داشتن امتیازهای بیشتر از فعالیت های دیگه مثل مقاله و .... میتونم شامل طرح جایگزین خدمت بشم خواهشا بنده رو راهنمایی بفرمایین باتشکر.
    سوال :
    با عرض سلام و خسته نباشید بابت تمامی زحمات شما.
    بنده فراغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی(رشته ی مهندسی مکانیک) هستم(البته 9 ترمه) در مقطع کارشناسی.
    معدل کل بنده 14.79 هست اما بنده در گوگل که سرچ کردم برای بدست آوردن ضریب تاثیر ,این رشته رو در دانشگاه شهید بهشتی نمیتونم پیدا کنم.روشی که من استفاده کردم از روی کارنامه ی کنکور ارشدم رفتم که اون موقع من معدلم 15.03 بود و معدل موثر من رو زده بود 15.73 ( که اگه تقسیم کنیم به هم ضریب 1.046 در میاد)
    سوال اینه که این روش درسته یا نه؟؟؟؟؟ و آیا ضریب تاثیر مکانیک شهید بهشتی همین عدده؟؟؟
    در اصل سوال بنده این هست که آیا برای استفاده از طرح جایگزین خدمت بنیاد حتما باید معدل کارشناسی 15 به بالا باشد؟؟؟ و یا اگر کمتر هم باشد میتوان از روش های دیگر مثل مقاله و... این مورد رو جبران کرد و امتیاز لازم را کسب کرد؟؟؟
    و آیا در شرایط بنده معدلم بالای 15 میشود یا خیر؟
    با تشکر فراوان از شما
    جواب :
    باسلام
    ضریب تاثیر معدل در رشته مکانیک شهید بهشتی 1 می باشد
    حداقل داشتن معدل 15 در مقطع کارشناسی الزامی می باشد
    به دلیل کسرمعدل شما شرایط استفاده از این آیین نامه را ندارید
    پیروزباشید

نقل قول نوشته اصلی توسط zadora نمایش پست ها
    دوستان در ادامه ی سوالی که قبلآ داشتم درمورد معدل کارشناسی سوالی رو که از سایت بنیاد پرسیدم و جوابی رو که گرفتم رو قرار میدم اگر دوستان نظری دارند و یا میدونند که با معدل کمتر از 15 کارشناسی هم در صورت داشتن امتیازهای بیشتر از فعالیت های دیگه مثل مقاله و .... میتونم شامل طرح جایگزین خدمت بشم خواهشا بنده رو راهنمایی بفرمایین باتشکر.
    سوال :
    با عرض سلام و خسته نباشید بابت تمامی زحمات شما.
    بنده فراغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی(رشته ی مهندسی مکانیک) هستم(البته 9 ترمه) در مقطع کارشناسی.
    معدل کل بنده 14.79 هست اما بنده در گوگل که سرچ کردم برای بدست آوردن ضریب تاثیر ,این رشته رو در دانشگاه شهید بهشتی نمیتونم پیدا کنم.روشی که من استفاده کردم از روی کارنامه ی کنکور ارشدم رفتم که اون موقع من معدلم 15.03 بود و معدل موثر من رو زده بود 15.73 ( که اگه تقسیم کنیم به هم ضریب 1.046 در میاد)
    سوال اینه که این روش درسته یا نه؟؟؟؟؟ و آیا ضریب تاثیر مکانیک شهید بهشتی همین عدده؟؟؟
    در اصل سوال بنده این هست که آیا برای استفاده از طرح جایگزین خدمت بنیاد حتما باید معدل کارشناسی 15 به بالا باشد؟؟؟ و یا اگر کمتر هم باشد میتوان از روش های دیگر مثل مقاله و... این مورد رو جبران کرد و امتیاز لازم را کسب کرد؟؟؟
    و آیا در شرایط بنده معدلم بالای 15 میشود یا خیر؟
    با تشکر فراوان از شما
    جواب :
    باسلام
    ضریب تاثیر معدل در رشته مکانیک شهید بهشتی 1 می باشد
    حداقل داشتن معدل 15 در مقطع کارشناسی الزامی می باشد
    به دلیل کسرمعدل شما شرایط استفاده از این آیین نامه را ندارید
    پیروزباشید
    با این پاسخی که شما گرفتید مشخص میشه که بسیاری از پیش بینی ها و گمانه زنی های دوستان چندان درست نیست. به نظرم باید تا حد ممکن رزومه رو قوی کرد و با رعایت پیش شرطهایی که صراحتا ذکر شده مدارک رو ارسال کرد. قطعا وقتی نتیجه بیاد مشخص میشه که اوضاع چطوره.

Senior Member Sha7ab آواتار ها

سلام دوستان کسانی که کاردانی و کارشناسی ناپیوسته خوندن معدلشون چطور محاسبه میشه؟
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

نمیشه شما هر چی کسری داشته باشی وقتی جایگزین خدمت میشی همش از بین میره مگه اینکه پروژه های کسریتون 14 ماه ثبت شده باشه
    خدمت رفته باشید که اصلا دیگه به دردتون نمیخوره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)