صفحه 947 از 1402 نخستنخست ... 4478478979379389399409419429439449459469479489499509519529539549559569579971047 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,461 تا 9,470 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

به نظر من شما بدون توجه به اینها تو سامانه ثبت نام کن هیچ ضرری نمیکنی و رایگانم هست با این فرض که معدل 15 هم بخان شما الان معدلتون خیلی به 15 نزدیکه ایشا الله درست میشه رزومتونو بزارید داخل سامانه ببینید جواب چی میاد واستون این کارشناس ها رو نه با حرفشون خوشحال شید نه ناراحت شما مجبورید تلاشتو بکنید که به هدفت برسی شده نامه نگاری کنی با رئیس بنیاد حضوری بری فعلا به نظر من تو سامانه مدارکتو بزار درخواستتو بده اگه خدایی نکرده ردت کردن میری رایزنی میکنی ایشا الله درست میشه

نه شما وقتی جایگزین خدمت میشی تمامی کسری های دیگتون حذف میشن بهترین کار اینه همون پروپوزال اولیه رو قوی تر کنید چون بخاید دوبار نامه نگاری ها رو انجام بدید راحت 3 ماه این وسط الاف میشید و ممکنه بنیاد هم قبول نکنه بگه شما جایگزین خدمت هستی و باید یه پروژه انجام بدی با سازمانت صحبت کن و طرح پروپوزال اولیتو قوی تر کن که بتونی با همون کل خدمتت رو بگذرونی شاید با دو طرح به دردسر بیوفتی

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi0x7c7 نمایش پست ها
    در راستای پست قبلی یه سری اطلاعات تکمیلی تر اضافه میکنم بلکه دوستان بهتر بتونن پاسخ بدن.
    لیسانس دانشگاه شیراز معدل ۱۴.۴۴
    ارشد دانشگاه تهران معدل ۱۷.۵۰
    یک سال سابقه بیمه در شرکت دانش بنیان نوپا(التبه یک سال دیگه هم میتونم توی اون شرکت کار کنم)
    بدون مقاله البته هنوز درسم تموم نشده و میتونم یه مقاله بدم.

سوال من از دوستان اینه که من حداقلی که توی سایتا و خبرا ذکر شده رو دارم منتهی اون امتیاز های فعالیت های فناورانه و پژوهشی(یه همچین چیزی) رو اصلا اطلاعی ندارم که من در چه وضعیتی هستم. با فرض اینکه من یک مقاله‌ی خوب ISI هم بدم ایا میتونم به طور قطعی به این طرح امید داشته باشم؟

چون الان من توی یه برهه حساسی هستم چون قصد دارم ۵ ترمه درسم رو تموم کنم و از طرفی الان میتونم برای گرفتن پروژه کسری اقدام کنم از طرفی این دانش بنیان هم هست ...

الان واقعا موندم که چیکار کنم! برم سمت پروژه کسری و یه دوتا پروژه بگیرم و تکلیفم مشخص بشه یا مثلا وقت بزارم روی مقاله و امیدم به این طرح دانش بنیان باشه؟
    سلام
    اول از اینکه باید فارغ التحصیل بشید.
    دوم اینکه مطمن بشید شرکت بیمه شمارو تمام وقت رد کرده باشه. از سایت سوابق بیمه میتونید چک کنید.
    مورد بعدی اینکه میتونید درخواست اولتونو بدون مقاله آی اس آی بدید اگر قبول نشدید درخواست بعدیتونو بعد از اکسپت مقاله.
    در مورد حد نصاب امتیاز هم اگه حد نصاب امتیازو بیارید میرید در مرحله مقایسه امتیاز میرید. امتیاز بخش فناور رو میارید ولی امتیاز بخش پژوهشی رو دقیقا نمیدونم.
    در مورد پروژه کسری هم میتونید اقدام کنید بردارید اگه بنیاد پذیرفته شدید جایگزین میشه. پروژه جایگزین بنیاد ارزشش حداقل باید معادل 12 الی 14 ماه کسری باشه.

سلام بچه ها اگه کسی گزینه استخدام در دستگاه اجرایی رو بزنه و پذیرفته بشه از لحاظ اینکه خدمت که پروژه جایگزین گرفتم مشکلی پیش نمیاد؟ منظورم اینه که نکنه کارت پایان خدمت بخان؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghandvanabat نمایش پست ها
    سلام بچه ها اگه کسی گزینه استخدام در دستگاه اجرایی رو بزنه و پذیرفته بشه از لحاظ اینکه خدمت که پروژه جایگزین گرفتم مشکلی پیش نمیاد؟ منظورم اینه که نکنه کارت پایان خدمت بخان؟
    سلام. نه مشکلی به وجود نمیاد. من تایید شدم تو دستگاه اجرایی

Junior Member

سلام
    دوستان کسی اطلاع داره که چطور باید گواهی رتبه کنکور سراسری و آزاد رو از سازمان سنجش و دانشکاه ازاد گرفت؟
    با تشکر

سلام میشه لطف کنی بگی چند امتیاز گرفتی که دستگاه های اجرایی رو قبول شدید
    منم میخام درخواست بدم ممنون از لطفتون

نه مشکلی نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamnajafi نمایش پست ها
    سلام میشه لطف کنی بگی چند امتیاز گرفتی که دستگاه های اجرایی رو قبول شدید
    منم میخام درخواست بدم ممنون از لطفتون
    سلام. من که متوجه نشدم که چه قدر امتیاز آوردم. ولی حدود 14 تا از مقاله هام رو که با استاد راهنمام بود رو آپلود کردم تو سایت ثریا. که این 14 تا بیشترش آی اس آی بودن

Junior Member

سلام
    دوستان اگر میشه راهنمایی کنید.
    رتبه کنکور کارشناسی دانشگاه ازاد هم امتیاز داره؟؟؟؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)