صفحه 948 از 1402 نخستنخست ... 4488488989389399409419429439449459469479489499509519529539549559569579589981048 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,471 تا 9,480 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

مرسی معدل هاتون حدودا چند بودند ممنون

ممنون میشم دوست عزیز برامون بیشتر توضیح بدی. یعنی شما الان استخدام شدید؟ اگر امکانش هست به اینباکسم پی ام بدی
    مرسی

Junior Member

سلام
    ممکنه کسی بگه گزینه استخدام در دستگاه اجرایی چه مزیتی داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pars8670 نمایش پست ها
    سلام. من که متوجه نشدم که چه قدر امتیاز آوردم. ولی حدود 14 تا از مقاله هام رو که با استاد راهنمام بود رو آپلود کردم تو سایت ثریا. که این 14 تا بیشترش آی اس آی بودن
    سلام دوست عزیز. ممنون میشم امتیازتون رو از ask.bmn.ir بپرسید و اینجا قرار بدید. لطف می کنید اگر هر اطلاعاتی از این گزینه دارید برای همه اینجا به اشتراک بذارید.

سلام دوستان،
    یک خواهش دارم، اگر ممکن هست جواب دوستان رو با استفاده از "پاسخ با نقل قول" بدید که مشخص باشه هر پیام با چه پیامی مرتبط است.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط alidini نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اگر میشه راهنمایی کنید.
    رتبه کنکور کارشناسی دانشگاه ازاد هم امتیاز داره؟؟؟؟
    با تشکر

رتبه ای که به وسیله اون رفتید دانشگاه امتیاز داره، اگر با رتبه دانشگاه آزاد در همون دانشگاه مشغول به تحصیل هستید، اون رتبه با توجه به شروط بنیاد دارای امتیاز است.
    من گواهی رتبه سراسری رو از سازمان سنجش گرفتم، حضوری رفتم، یه فرم پر کردم و بهم گفتند کی‌ برم بگیرم، شاید امکان پست هم براشون باشه

با سلام، یک سوال قبلا مطرح کرده بودم که متاسفانه کسی‌ بند‌ه رو راهنمای نکرد. ممنون میشم کمکم کنید.

من درخواستم رو ۳۴ روز پیش ثبت کرده ام! بعد از حدود ۱ هفته همه مدارک به صورت غیر قابل ویرایش در آمدند که به گفته کارشناس نشانه تأیید اونهاست و در مرحله بررسی جمع بندی پرونده قرار گرفتم، حدود ۲۰ روز گذشت و مقالات کنفرانسی من به حالت قابل ویرایش در آمدند! و الان که ۳۴ روز میگذره پرونده من همچنان در مرحله جمع بندی بررسی پرونده قرار داره!

میشه راهنمایی کنید که چرا اینهمه طول کشیده تأیید مقالات کنفرانسی! و یا حتی گیر کردن در مرحله جمع بندی بررسی پرونده؟! آیا این روند طبیعیه؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    با سلام، یک سوال قبلا مطرح کرده بودم که متاسفانه کسی‌ بند‌ه رو راهنمای نکرد. ممنون میشم کمکم کنید.

من درخواستم رو ۳۴ روز پیش ثبت کرده ام! بعد از حدود ۱ هفته همه مدارک به صورت غیر قابل ویرایش در آمدند که به گفته کارشناس نشانه تأیید اونهاست و در مرحله بررسی جمع بندی پرونده قرار گرفتم، حدود ۲۰ روز گذشت و مقالات کنفرانسی من به حالت قابل ویرایش در آمدند! و الان که ۳۴ روز میگذره پرونده من همچنان در مرحله جمع بندی بررسی پرونده قرار داره!

میشه راهنمایی کنید که چرا اینهمه طول کشیده تأیید مقالات کنفرانسی! و یا حتی گیر کردن در مرحله جمع بندی بررسی پرونده؟! آیا این روند طبیعیه؟!
    یک فرایند داخلیه که جزئیاتش چندان مشخص نیست. چندتا کارشناس مدارک رو بررسی میکنن. ممکنه یک کارشناس به مقالات کنفرانسی گیر داده باشه.

با سلامممنون میشم نظراتتان رو راجع به رزومه خودم برحسب تجربه دوستان برای پروژه جایگزین خدمت بنیاد نخبگان بدونم.رشته تحصیلی مهندسی عمران؛کارشناسی: دانشگاه شیراز، معدل 14.65 (بدون ضریب که با ضریب دانشگاه شیراز، مهندسی عمران (1/03) میشه (15/09)؛کارشناسی ارشد: دانشگاه صنعتی شیراز، معدل 17.31 (بدون ضریب)؛دو مقاله آی اس آی مستخرج از پایان نامه با ایمپکت فاکتورهای 2/010 و 1/705 که نفر دوم نویسنده ها هستم و نفر اول هم استاد راهنمام هست؛سه مقاله کنفرانسی داخلی در سطح ملی: دو مقاله با گواهی ارائه شفاهی و یک مقاله با گواهی ارائه مقاله؛از لطف دوستان پیشاپیش متشکرم.

Junior Member

با سلام
    کسی میدونه مقاله کنفرانس بین المللی حدودا چند امتیاز داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)