صفحه 95 از 1402 نخستنخست ... 458586878889909192939495969798991001011021031041051451955951095 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط matavos نمایش پست ها
    سلام. من کل این 94 صفحه رو خوندم ولی جوابی که می خواستمو پیدا نکردم. شرایط من اینه:

فارغ التحصیل دانشگاه آزاد، کارشناسی نا پیوسته، ورودی ثبت نام با تاخیر

معدل 18.02

رتبه یک بین فارغ التحصیلای 91 (امسال)

رتبه 2 بین ورودی های هم دوره (که بدون تاخیر ثبت نام کردن و یه ترم از من جلو بودن، رتبه یک این گروه با معدل 19، بهمن پارسال فارغ التحصیل شد)

مقاله ی ISI هم دو تا سابمیت کردم که ایشالا پذیرش میشه.

با شرایط بالا می تونم واسه احراز نخبگی در مقطع کارشناسی اقدام کنم؟

یعنی دو گروه وارد دانشگاه شدیم.هر دو ورودی رو زدن 88. اما من و چندین تای دیگه مثل من ثبت نام با تاخیر بودیم و یه ترم عقب افتادیم و یه ترم هم دیرتر فارغ التحصیل شدیم. امیدوارم کامل شرایطم رو توضیح داده باشم.

پیشاپیش، با تشکر خیلی زیاد
    سلام
    فکر می کنم که بله میتونید اقدام کنید.
    اما برای اینکه مطمئن بشید ، بهتره یه سر برید به دفتر بنیاد ملی نخبگان در شهر خودتون تا حضوری ازشون سوال بکنید.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

http://www.iust.ac.ir/files/mssia/pa...an_vazifeh.pdf
    دوستانی که اطلاع دارند میشه به این سوال من جواب بدهند
    فایل بالا رو دانلود کنید حجمش کمه
    این شرایط که اینجا نوشته با آیین نامه بنیاد ملی نخبگان چه فرقی می کنه؟

Junior Member

Question پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

سلام چند سوال مهم دارم: 1.من از دی ماه 90تا مهر 91دوتا پروژه برای یه ارگاه نظامی انجام دادم که گفتن 12 ماه کسری میدن بهم.به نظرتون اگه یه 6ماه و یه 8ماه برام بنویسن چقدرش برام میمونه؟ 2.با توجه به اون تبصره که اگه سال 90 پروژه رو شرو کرده باشی سربازی با قانون سال 90 محاسبه میشه من که ارشدم و چند ماه دیگه میرم سربازی خدمتم با قانون 21ماهه یا16 ماه 3.پایاننامه منم موضوش نظامیه.خودم برم پیش ارگان مربوطه درخواست کسری کنم یا بدم به بنیاد نخبگان؟در مورد پدافند غیر عامله لطفا هرکی اطلاع داره راهنمایی کنه

با سلام
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع با معدل 18/65 از دانشگاه غیرانتفاعی تهران هستم و رتبه یک همورودیهای خودم!دو تا هم مقاله علمی پزوهشی و 2 تا کنفرانسی دارم! الان سربازم و حدود 7 ماه از خدمتم باقی مونده!کسی هست که بتونه راهنماییم کنه ببینم میتونم یه جوری با عضویت در بنیاد نخبگان یا کارای دیگه کسری بگیرم تا سربازیم زودتر تموم شه؟پایان ناممو یکی دوجا دادم ولی قبولش نکردن یعنی مطمئنم حتی نگاهم بهش نکردن چون اصلا نمیفهمنش!یا کسی میدونه یه پایان نامه در زمینه مخابراتی رو باید به کجا معرفی کرد تا راحت تر قبول کنن؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad100 نمایش پست ها
    با سلام
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع با معدل 18/65 از دانشگاه غیرانتفاعی تهران هستم و رتبه یک همورودیهای خودم!دو تا هم مقاله علمی پزوهشی و 2 تا کنفرانسی دارم! الان سربازم و حدود 7 ماه از خدمتم باقی مونده!کسی هست که بتونه راهنماییم کنه ببینم میتونم یه جوری با عضویت در بنیاد نخبگان یا کارای دیگه کسری بگیرم تا سربازیم زودتر تموم شه؟پایان ناممو یکی دوجا دادم ولی قبولش نکردن یعنی مطمئنم حتی نگاهم بهش نکردن چون اصلا نمیفهمنش!یا کسی میدونه یه پایان نامه در زمینه مخابراتی رو باید به کجا معرفی کرد تا راحت تر قبول کنن؟!
    سلام
    مهرداد جان من خودم تو یکی از این مراکز پروژه در حال جریان دارم و با چشم خودم اطلاعیه عدم دریافت پایان نامه را دیدم ... اینو میگم به این خاطر که شایعه شده بود دیگه پایان نامه نمیگیرند تا بررسی کنند ... که دیگه مطمئن شدم !
    اما در مورد کسری
    باز اگر اشتباه نکنم که امیدوارم بکنم یه بندی هست که میگه سرباز ها باید حداقل 8 ماه از خدمتشون مونده باشه تا پروژه بردارند
    باز خیلی ساده میشه با یه زنگ ته ماجرار رو در آورد !

اما به نظر من بهترین راه برای شما اینه که با بخش تحقیقات یگان خدمتیتون مثلا قرارگاه خاتم برای سپاه یا مرکز تحقیقات ناجا برای نیروی انتظامی و .... مراجعه کنی و یه جور پایان نامتون رو بهشون بدی و بگی من سرباز شما هستم و یه لطفی در حقم کنید ... باز میگم خیلی از مراکز دیگه پایان نامه جدید نمیگیرند ... نهایتش مال شما رو تو قدیمی ها جا بدند ددلاینش هم برای مراکز انگار تا آخرای مهر یا شاید کمتر باشه

ممنون از لطفت دوست عزیز!واقعا زجرآوره که میبینی داری تو یه جا خدمت میکنی که همون جا سرباز صفرها هم مثل تو دقیقا خدمت میکنن یا حتی به مراتب بهتر!تازه هر کدومشونم چند ماه کسری جبهه میارن آدم واقعا دپرس میشه!کلا من فکر کنم که میتونستم به جای سربازی برم بنیاد نخبگان پروژه انجام بدم ولی حماقت کردم و دنبالش نرفتم!حالا یعنی پیشنهادت اینه که برم مرکز تحقیقات نزاجا؟چون من نیروی زمینی ارتش خدمت میکنم!

Junior Member

[QUOTE=masood_arc;934732]سلام چند سوال مهم دارم: 1.من از دی ماه 90تا مهر 91دوتا پروژه برای یه ارگاه نظامی انجام دادم که گفتن 12 ماه کسری میدن بهم.به نظرتون اگه یه 6ماه و یه 8ماه برام بنویسن چقدرش برام میمونه؟ 2.با توجه به اون تبصره که اگه سال 90 پروژه رو شرو کرده باشی سربازی با قانون سال 90 محاسبه میشه من که ارشدم و چند ماه دیگه میرم سربازی خدمتم با قانون 21ماهه یا16 ماه 3.پایاننامه منم موضوش نظامیه.خودم برم پیش ارگان مربوطه درخواست کسری کنم یا بدم به بنیاد نخبگان؟در مورد پدافند غیر عامله لطفا هرکی اطلاع داره راهنمایی کنه[/Q

چرا هیشکی اینجا منو راهنمایی نمیکنه؟؟؟؟

دوست عزیز می خواستم بدونم ضریب معدل مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی شریف و فردوسی مشهد را چه طوری می تونم به دست بیارم؟ چون معدل لیسانس من در شریف 15.65 و ارشد در فردوسی مشهد 16.84 می باشد. و سه مقاله چاپ شده هم مرتبط با پایان نامه ارشد دارم. آیا مشمول تسهیلات سربازی نخبگان می شوم؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

تو شرایط نخبگی اومده که معدل ارشد بالای 17
    آیا واسه بعضی دانشگاه ها اگه معدل پایین تر باشه معدل ضریب میخوره؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان.
    من از 2 روز پیش طرح جایگزین خدمتمو تو دانشگاه مالک اشتر شروع کردم. امروز نتیجه دکتری بدون کنکور اومد که خداروشکر اونجام قبول شدم. حالا واسه ثبت نام دکتری باید وضعیت نظام وظیفه من مشخص باشه. رفتم از مسئولش پرسیدم گفت یه نامه از دانشگاه مالک اشتر میاری که داری اونجا طرح انجام میدی مام واسه ثبت نام نامه ترخیصتون میدیم. هرچی گفتم تو آیین نامه بنیاد نوشته میشه در حین تحصیل طرح سربازیم انجام داد گفت نه نمیشه. گفتم یه نامه از بنیاد نخبگان میارم که بگه ایراد نداره قبوله؟ گفت اگه نامت از نظام وظیفه باشه قبوله. حالا از دوستان دونا سوال داشتم:
    1) باید چکار کنم تا بدون نامه ترخیص بتونم دکتری ثبت نام کنم؟ اگه نامه از بنیاد نخبگان نیرو های مسلح ببرم قبول میکنن؟
    2) تو این فرم موافقت استاد راهنما جای 4 تا امضا هست.. خودم، استاد راهنما، مدیر بخش، دفتر استعداد درخشان. این چهارمیش جریانش چیه؟ من عضو دفتر استعداد های درخشان دانشگام نیستم چجوری باید امضاش کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)