صفحه 950 از 1402 نخستنخست ... 45085090094094194294394494594694794894995095195295395495595695795895996010001050 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,491 تا 9,500 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام بر عزیزان
    دوستان، مقاله‌هایی که واسه کنفرانس فرستاده میشه و توی مجله علمی پژوهشی چاپ میشه، اینا جزء مقاله‌های کنفرانسی حساب میشن یا مقاله‌های علمی پژوهشی محسوب میشن؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ght113 نمایش پست ها
    توی ترمینال آرژانتین، BRT های آرژانتین رسالت هست سوار اون ها بشید بعد ایستگاه میدان رسالت پیاده بشید. بعد از پله ها بیاید بالا و برید اون طرف میدان رسالت تاکسی های مینی سیتی و دانشگاه هست بپرسید هم بهتون میگن. سوار تاکسی هامیشید تاکسی ها هم از جلو درب دانشگاه مالک اشتر رد میشند.
    خیلی ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babakc نمایش پست ها
    خواهش می کنم. یعنی خدمت امریه رو ادامه بدید؟ بعید می دونم. اگر پروژه کسر خدمت بود، امکان پذیر بود. باز برای اطمینان از خود ب ن ن م سوال کنید.

موفق باشید.
    ممنون از پاسخگوییتون
    یعنی باید دوباره پروژه بگیرم؟
    یه سوال دیگه این تایمی که درگیر پروژه بودم هم جزء سوابق خدمتیم محسوب میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aref_shcheeng نمایش پست ها
    ممنون از پاسخگوییتون
    یعنی باید دوباره پروژه بگیرم؟
    یه سوال دیگه این تایمی که درگیر پروژه بودم هم جزء سوابق خدمتیم محسوب میشه؟
    خواهش می کنم.
    بله فکر می کنم دوباره باید پروژه بگیرید.
    از زمان تصویب پروپوزال (شروع به کار پروژه) جزء سوابق خدمتی محسوب می شه.

موفق باشید.

ممنون از پاسخگوییتون . نکته ای که هست من پروژه رو شرکت گاز گرفتم از تاریخ 1 اردیبهشت هم 94 در حال خدمت بودم و امریه داشتم در جنوب کشور اواخر تابستان 94 تسهیلات نظام وظیفه با هزار مشقت برایم درست شد. بعد از حدود 6 ماه خدمت + 2 ماه آموزشی بعد از آن حدود 2 ماه پروسه انتقال و تصویب پروژم طول کشید و در حال حاضر 6 ماه از پروژم میگذره و با فشار شرکت گاز بدلیل تقارن موضوع داده شده بنده مجبور به تکمیل پروژه خود شدم. حال که پروژم به اتمام رسیده و با توجه به فشارهای که به من تو این مدت اومده دیگه موندم چیکار کنم. و دیگر توان ذهنی انجام پروژه دیگر از این سازمان یا سازمان دیگری را ندارم.
    حال سوالم اینجاست با توجه به سوابق خدمتی ای که عرض کردم میتوانم 6 ماهه بعدی را دریگان خدمتی خدمت کنم؟

دوست عزیز یعنی شما پایان کارتون رو گرفتید یعنی دفاع کردید
    میتونید با مدیر پروزتون حرف بزنید که واستون مثلا 6 ماه بعد رو بدون اینکه بریدبزاره 6 ماه دیگه تاریخ دفاعتونو بزنه یه جورایی کاری کنید با همین یه پروزه تموم شه یعنی کلهم شاید برید جایی دیگه اونها بگن مثلا از اول انجام بده سرهنگ حاتمی حتما کمکتون میکنه ولی قبلش وقت کردی صادقانه باهاشون صحبت کن شاید بتونن کمکتون کنن با همون پروژه قبلی با یکمی گذر زمان کارتون تموم بشه ایشا الله درست میشه من خودمم کارم مثل شما شده بود یعنی مدیر پروژهام میگفت واست میزنم 6 ماه بقیشو برو جای دیگه که یه ماه ازش خواهش کردم و کار اضافه ای انجام دادم و خدا رو شکر حل شد ایشا الله درست میشه واسه شما و همه

Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum University of Technology

با سلام
    میخواستم بدونم کسی اطلاعی داره که اگر کسی سوابق خدمتی داشته حدود 6 ماه میتونه از مدت پروژه جایگزین خدمت کم کنه و پروژشو زودتر تحویل بده.
    اگر کسی میدونه خواهشا منو راهنمایی کنه ممنون میشم.

ممنون از پاسخگوییتون . نکته ای که هست من پروژه رو شرکت گاز گرفتم از تاریخ 1 اردیبهشت هم 94 در حال خدمت بودم و امریه داشتم در جنوب کشور اواخر تابستان 94 تسهیلات نظام وظیفه با هزار مشقت برایم درست شد. بعد از حدود 6 ماه خدمت + 2 ماه آموزشی بعد از آن حدود 2 ماه پروسه انتقال و تصویب پروژم طول کشید و در حال حاضر 6 ماه از پروژم میگذره و با فشار شرکت گاز بدلیل تقارن موضوع داده شده بنده مجبور به تکمیل پروژه خود شدم. حال که پروژم به اتمام رسیده و با توجه به فشارهای که به من تو این مدت اومده دیگه موندم چیکار کنم. و دیگر توان ذهنی انجام پروژه دیگر از این سازمان یا سازمان دیگری را ندارم.
    حال سوالم اینجاست با توجه به سوابق خدمتی ای که عرض کردم میتوانم 6 ماهه بعدی را دریگان خدمتی خدمت کنم؟
    سلام داداش. شما امریتون شرکت گاز بوده و بعد از شش ماه خدمت، نخبگیتون جور شده؟ درست متوجه شدم؟
    اصولا طرح جایگزین خدمت جایگزین 14 تا 16 ماه خدمت میشه و اگر کسی کمتر از این مدت از خدمتش مونده باشه میتونه مدت نخبگیشو کمتر کنه. مثلا اگر خدمت رو 22 ماه فرض کنیم باید بیشتر از شش ماه خدمت کنی که از مدت نخبگیت کم بشه. (دوستان اگر اشتباه میکنم اصلاح کنن).

ولی در مورد شرکت گاز، من هم امریه شرکت گاز دارم برا یک هشت. و بعید میدونم بذارن برگردین سروقت امریه. چون امریه شرکت نفت رو به هر کس فقط یک بار میدن.
    موفق باشید.
    شلوغش نکن آقا.. امضا نمیدم.. !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ArXan نمایش پست ها
    سلام بر عزیزان
    دوستان، مقاله‌هایی که واسه کنفرانس فرستاده میشه و توی مجله علمی پژوهشی چاپ میشه، اینا جزء مقاله‌های کنفرانسی حساب میشن یا مقاله‌های علمی پژوهشی محسوب میشن؟
    با تشکر
    از دوستان کسی نیست که پاسخ این سوالو بدونه؟ واسه امتیاز نخبگی برای خدمت سربازی منظورمه.
    مرسی

به نظرم جفتش حساب میشه
    یعنی خوب سمینار رکت کردی خوب گواهیشو بهت دادن اون خودش میشه یه کنفرانسی
    بعد چاپم شده اونم خودش یه مقاله علمی پزوهشیه مشکلی نداره دوست عزیز البته نظر من اینه دوستان دیگه هم نظراتشونو میگن

Junior Member

سلام
    کسی می دونه برای اموزشی نخبگان که از شنبه شروع میشه، باید چه واکسنایی رو زد؟
    اگر واکسن نزنیم چکار می کنند؟

در مورد مقالات کنفرانسی که در مجلات هم چاپ شده اند, قانون بنیاد اینه که (http://bmn.ir/index.aspx?siteid=3&fk...pageid=12573):

"1-9, ج. چنانچه متقاضی مقالة كنفرانسي را در نشريه نيز به چاپ رسانده باشد، می­باید مقالة مربوطه را در بخش مقالات همايشي و كنفرانسي بارگذاري كند."

ولی از اونجایی که واضحه که امتیاز مقاله علمی پژوهشی بیشتره و راحت تر هم تایید میشه, اگر عنوان مقاله ها دقیقا یکیه, بهتره که حتی قید مقاله کنفرانسی رو بزنید. ولی به احتمال زیاد هر دو مقاله تایید می شوند, محض احتیاط و برای اینکه چند هفته درگیر نقص پرونده و بررسی مجدد نشید گفتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)