صفحه 952 از 1402 نخستنخست ... 45285290294294394494594694794894995095195295395495595695795895996096196210021052 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,511 تا 9,520 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط Microoooo نمایش پست ها
    دوست عزیز منم همین مشکلد با طرحم داشتم، اول تایید شده بود ولی تو بررسی کارشناس کشوری از حالت تتیید خارج شد. منم فورا حذفش کردم اون طرح رو، دو سه روز بعدش کپی برابر اصل گردم. حالا نمیدونم مشکل مقالات کنفرانسی شما چیه! یادمه برا منم باد اول که نقص خوردم، گفته بودم مقالات کنفرانسیم، یعنی فایلی که آپلود کرده بودم فایل نهایی نیست. منم فایل ها رو از اول آپلود کردم و حل شد.

والا نمیدونم مشکلش چیه، حتی نقص مدرکم نمی‌زنن آدم بفهمه مشکل کجاست. از طرفی‌ به امتیاز مقالات کنفرانسیم احتیاج دارم وگر نه حذفشون می‌کردم. حضوری مراجعه کردم، با خواهش زیاد همون وضعیتی که تو سامانه هست به من گفتند، که تحت بررسیه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    الان ۳۶،۷ روز از ثبت درخواست من میگذره و هنوز در جمع بندی بررسی پرونده هستم!
    از ۲ هفته گذشته مقالات کنفرانسی من از تأیید در اومدن و همچنان دارن بررسی میشن، شفاهی‌ بودن و شرایط لازم رو داشتند ولی‌ نمیدونم چرا اینقد طول کشیده! همه چی‌ تأیید شده و فقط اینا باقی موندن!
    اینطور که از بعضی‌ از دوستان فهمیدم ظاهراً بنیاد گیره رو مقالات کنفرانسی، درسته؟!
    چه راه حلی‌ جز حذف مقالات از پرونده پیشنهاد می‌کنید؟! راهی‌ برای پیگیری وضعیت به جز سامانه پرسش و پاسخ می‌شناسید؟

ممنون میشم راهنمایی کنید، دچار کمبود وقت هستم
    به من نقص زدن واسه مقالات کنفرانسی. رفتم تهران. کارشناس گفت باید مدرکی آپلود کنی مبنی بر اینکه به صورت شفاهی ارائه کردی مقاله رو در کنفرانس (یعنی گواهی کنفرانس با ذکر اینکه شما اورال بوده مقالتون). به علاوه ی مدرکی که ثابت کنه در کتابچه ی مقالات چاپ شده (یعنی اسکن جلد کتابچه و اسکن صفحه ای که مقاله ی شما توش هست). حالا شما اگر این دو مدرک رو برای هر مقاله دارید که مقالتون رو آپلود کنین وگرنه حذفش کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Microoooo نمایش پست ها
    دوست عزیز شما هیئت علمی هستید یا نخبه؟ بعد شما هم شنبه میاید پادگان؟
    من بصورت نخبگی اقدام کردم واسه سربازی ولی در واقع بورسیه هستم. از اونجایی که طرح سربازی هیأت علمی خیلی فرایندش طول میکشه و یجورایی پارتی بازیه و منم هیچ پارتی ای توی این دار دنیا ندارم، از طریق نخبگی اقدام کردم. شنبه هم ان شاء الله میام پادگان.

نقل قول نوشته اصلی توسط mjnarak نمایش پست ها
    به من نقص زدن واسه مقالات کنفرانسی. رفتم تهران. کارشناس گفت باید مدرکی آپلود کنی مبنی بر اینکه به صورت شفاهی ارائه کردی مقاله رو در کنفرانس (یعنی گواهی کنفرانس با ذکر اینکه شما اورال بوده مقالتون). به علاوه ی مدرکی که ثابت کنه در کتابچه ی مقالات چاپ شده (یعنی اسکن جلد کتابچه و اسکن صفحه ای که مقاله ی شما توش هست). حالا شما اگر این دو مدرک رو برای هر مقاله دارید که مقالتون رو آپلود کنین وگرنه حذفش کنین.
    برای یکی‌ از مقالات در گواهی ارائه، کلمه شفاهی‌ عنوان نشده بود اما در سایت کنفرانس لیست مقالات شفاهی‌ بود که من لینک اون رو ارائه کردم و در توضیحات به این نکته اشاره کردم. که این فکر می‌کنم هم تائیدی بر شفاهی‌ بودن مقاله من هم کار اسکنی که گفتید رو بکنه.
    برای مقاله دوم هم، هم در گواهی ذکر شده شفاهی‌ بودن مقاله من و هم لینک کتابچه همایش رو گذاشتم و در توضیحات صفحه مربوطه در اون فایل رو عنوان کردم.
    فکر می‌کنم این‌ها باید کفایت بکنند. آخه همه لینک‌های ارائه شده به سایت خود همایش‌ها بر میگرده.
    نمیدونم چرا چیزی نمیگن، یا تایید کنند یا نقص بزنن خب!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    برای یکی‌ از مقالات در گواهی ارائه، کلمه شفاهی‌ عنوان نشده بود اما در سایت کنفرانس لیست مقالات شفاهی‌ بود که من لینک اون رو ارائه کردم و در توضیحات به این نکته اشاره کردم. که این فکر می‌کنم هم تائیدی بر شفاهی‌ بودن مقاله من هم کار اسکنی که گفتید رو بکنه.
    برای مقاله دوم هم، هم در گواهی ذکر شده شفاهی‌ بودن مقاله من و هم لینک کتابچه همایش رو گذاشتم و در توضیحات صفحه مربوطه در اون فایل رو عنوان کردم.
    فکر می‌کنم این‌ها باید کفایت بکنند. آخه همه لینک‌های ارائه شده به سایت خود همایش‌ها بر میگرده.
    نمیدونم چرا چیزی نمیگن، یا تایید کنند یا نقص بزنن خب!!!
    توصیه اکید من اینه که در کنار توضیحات حتما از هز چیزی که مد نظرتونه, چه CD همایش و چه کتابچه انلاین, اسکرین شات تهیه کنید و در قسمت مربوطه آپلود کنید. به احتمال قریب به یقین با این تعداد پرونده کارشناس نمیاد توضیحات شما رو خط به خط اجرا کنه و اگر عکس یا فایل مورد نظرش رو مستقیم نبینه برای پروندتون نقص اعلام می کنه!

یک سوالی من دارم در مورد مقالات کنفرانس: من همه مقالات انگلیسیم که ملی یا بین المللی هستن توشون جمله ای نوشته با این مضمون has been presented (یعنی به طور مستقیم شفاهی با پوستر مشخص نشده)، این در حالیه که توی بعضی از کنفرانس ها به مقالات پوستر هم همچین گواهی دادن! الان تکلیف ما چیه؟
    البته لینک مقالات مورد نظر در دیتابیس معتبر موجود هست (قاعداتا اگه کیفیت یک مقاله رو بخوان بفهمن همین باید کافی باشه!).

نقل قول نوشته اصلی توسط LIMITED نمایش پست ها
    یک سوالی من دارم در مورد مقالات کنفرانس: من همه مقالات انگلیسیم که ملی یا بین المللی هستن توشون جمله ای نوشته با این مضمون has been presented (یعنی به طور مستقیم شفاهی با پوستر مشخص نشده)، این در حالیه که توی بعضی از کنفرانس ها به مقالات پوستر هم همچین گواهی دادن! الان تکلیف ما چیه؟
    البته لینک مقالات مورد نظر در دیتابیس معتبر موجود هست (قاعداتا اگه کیفیت یک مقاله رو بخوان بفهمن همین باید کافی باشه!).
    والا دوست عزیز من تمام مدارکم تأیید شده و الان ۲ هفتست مقالات کنفرانسی من تأیید نشده اند! اینطور که من متوجه شدم تا به الان، رو مقالات کنفرانسی گیر میدن ولی‌ نمیدونم چرا! چند نفر از دوستان اینجا مقالات کنفرانسیشون تأیید نشده بودن که تا حذف کردن از پروندشون بهشون گفتن بیا برای برابری با اصل.
    ظاهراً دقیقا باید مدارک همون چیزی باشه که میخوان، بعید میدونم به کیفیت مقاله توجهی‌ داشته باشن. من هم در یکی‌ از مقالاتم مشکل شما رو داشتم، در گواهی ذکر نشده بود شفاهی‌ بودنش، دیروز تصویر سایت کنفرانس که لیست مقالات شفاهی‌ رو داشت به گواهی اضافه کردم، گفتم شاید فرجی بشه.

برای مقاله کنفرانسی من زدن "
    فایل بارگذاری شده pdf می باشد اگردر سی دی یا کتابچه همایش به چاپ رسیده است ابتدا عکسی از سی دی یا کتابچه تهیه نموده به همراه متن کامل یا چکیده چاپ شده ارائه نمایید"
    کسی میدونه منظورش چیه؟

دوستان سلام
    من در حال حاضر دانشجوی دکتری هستم
    معدل کارشناسی من ۱۳.۳۸ هست
    و معدل ارشد و دکتری من هر دو بالای ۱۷ هست.
    می‌خواستم بدونم ایا امکان استفاده از شرایط نخبگان برای سربازی رو دارم یا نه؟ در فایل پی‌دی‌اف بنیاد در مقطع کتری فقط گفته معدل ارشد و دکتری بالای ۱۷ و چیزی در مورد مقطع کارشناسی نگفته:

http://bmn.ir/uploads/rahnamaye_.pdf.pdf صفحه 77
    "معدل حداقل 17 در دوره كارشناسي ارشد و دوره دكتري."

سلام دوستان،
    ممنون میشم اگر بنده رو هر چی‌ سریعتر راهنمای بفرمایید.
    امروز به من نقص پرونده خورد.
    در مورد سوابق تحصیلی‌ نوشته شده که اطلاعات سوابق تحصیلی‌ دیپلم، پیش دانشگاهی و کارشناسی تکمیل و مدارک مربوطه بارگذاری شود.
    - اول اینکه می‌خواستم بپرسم شما برای دیپلم و پیش‌دانشگاهی چه چیزی رو آپلود کردید ؟! و از کجا گرفتید؟!
    - در مورد کارشناسی هم، من دانشگاه نفت خواندم و به دلیل تعهد به وزارت نفت، تنها یک گواهی فارغ التحصیلی‌ خطاب به بنیاد و دارای تاریخ فراغت و معدل کّل ذکر شده که طبق سوالی‌ که قبلا از سامانه پرسش و پاسخ انجام داده بودم باید مورد تأیید قرار میگرفت که الان جزو نقصیاته! چه راه حلی‌ پیشنهاد می‌کنید؟

- در مورد مقالات کنفرانسی هم نوشته: "فایل چاپ شده مقالات همایش بارگزاری شود (فایل بارگزاری شده چاپ شده نمی‌باشد)". این یعنی‌ چی‌؟!

کنفرانس کتابچه نداشت! و سی‌دی داشت.

مهلت زمانی‌ وجود داره برای تکمیل و رفع نقایص؟ اگر سوالی‌ در این مورد داشتم می‌تونم حضوری مراجعه کنم بهشون؟

از همکاریتون سپاسگزارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)