صفحه 954 از 1402 نخستنخست ... 45485490494494594694794894995095195295395495595695795895996096196296396410041054 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,531 تا 9,540 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام بچه ها
    من تقریبا کمتر از نصف پروژه نخبگیم مونده و از دکتری قبول شدم که تا ۲ ماه دیگه که ثبت نامه دانشگاهه این مدتم اضافه میشه بهش، حالا با این شرایط من بازم باید از پروژه انصراف بدم یا راهی داره که بشه ادامه داد همزمان با دکتری؟ مثلا رضایت استاد راهنما و این بحثا چون دفعه آخری که از یکی از سربازای سرهنگ حاتمی پرسیدم گفت باید بیای شرایطت بررسی بشه بعد نظر بدیم.
    اگه قبول نکنن یعنی پروژه ای که تا اینجا کار کردم هیچ میشه؟ یا همینجا میمونه تا بعد از دفاع از پروپوزال دکتری؟
    کسی مورد مشابه ای داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mjnarak نمایش پست ها
    به من نقص زدن واسه مقالات کنفرانسی. رفتم تهران. کارشناس گفت باید مدرکی آپلود کنی مبنی بر اینکه به صورت شفاهی ارائه کردی مقاله رو در کنفرانس (یعنی گواهی کنفرانس با ذکر اینکه شما اورال بوده مقالتون). به علاوه ی مدرکی که ثابت کنه در کتابچه ی مقالات چاپ شده (یعنی اسکن جلد کتابچه و اسکن صفحه ای که مقاله ی شما توش هست). حالا شما اگر این دو مدرک رو برای هر مقاله دارید که مقالتون رو آپلود کنین وگرنه حذفش کنین.
    حالا اگه نسخه ی نهایی چاپ شده با نام کنفرانس را و لینک به کتابخانه ی الکترونیکی ای را که مقاله چاپ شده است رو همراه با سندی مبنی بر اینکه مقاله شفاهی بوده است, ارسال شود کفایت می کند؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط alipphse نمایش پست ها
    فوری فوری!
    سلام دوستان.
    از این به بعد برای دسترسی سریع اعضا به نتایج داوری، یک پست جداگانه مربوط به نتایج داوری نخبگان ساخته شده که نتایج رو اونجا وارد میکنیم. مانند قسمت نتایج اپلای، در این قسمت هم دوستان رزومه ، امتیاز و نتایج پذیرششون رو در اون پست وارد کنند تا این کار مبارزه‌ای باشه در مقابل ناعدالتی بنیاد نخبگان در آنلاین نکردن امتیازات. بعلاوه اینکه دسترسی به امتیازات و نتایج تسریع پیدا میکنه و هرکس با یک مقایسه چشمی و نگاه سرسری میتونه حدود امتیازاتش رو تعیین کنه.
    لینک پست:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...87#post2316787
    لطفا کسانی که نخبگی گرفتند یا کسانی که نتیجه نخبگیشون رد شده در این صفحه نتایج خودشون رو وارد کنند تا بقیه هم از تجربیاتشون استفاده کنند. ممنون.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%86%D8%AF
    شلوغش نکن آقا.. امضا نمیدم.. !

Junior Member

من یه سوال دارم. فرضا اگر من در http://international.bmn.ir/register/ یکبار ثبت نام کنم و درخواست من رد شود, آیا این امکان وجود دارد که در آینده مجددا درخواست دیگری را ارسال کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alidini نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان محترم
    دوستان اگر در بنیاد نخبگان پذیرفته بشیم و در حین انجام پروژه نامه پذیرش از دانشگاه خارج بیاد میشه از پروژه انصراف داد یا پروژه رو در حالت تعلیق گذاشت و واس تحصیل بریم ؟؟
    ممنونم از کمکتون
    تعلیق خیر ولی انصراف بله. پروژتون کنسل میشه و برای مقطع جدید بایستی دوباره اقدام کنید و مثلا برای دکترا اگر قبول شده باشید، باید حداقل دو سال صبر کنید و بعد از تصویب پروپوزالتون و با اجازه استاد راهنماتون و کسب حد نصاب دکترا ، بار دیگه برای پروژه جدید اقدام کنید.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط newElite نمایش پست ها
    من یه سوال دارم. فرضا اگر من در http://international.bmn.ir/register/ یکبار ثبت نام کنم و درخواست من رد شود, آیا این امکان وجود دارد که در آینده مجددا درخواست دیگری را ارسال کنم؟
    هر شخص دو بار فرصت درخواست دارد.

Junior Member

سلام دوستان
    دوستانی که میدونند لطفا جواب بدند

من میدونم بنیاد برای افراد عضو بنیاد برای ادامه تحصیل خارج از کشور وثیقه برای مشمولین میگذاره...بعد از گذاشتن وثیقه توسط خود من، آیا میشه بعد از عضویت در بنیاد ملی نخبگان من وثیقه ام رو بردارم و در عوض از بنیاد بخوام که برای من وثیقه بگذاره؟

سلام دوستان،
    یه سوال داشتم. اگر ما از سازمانی، مثلا شرکت نفت، امریه بگیریم، و بعدش نخبگی اوکی بشه آیا می‌شه از اون امریه انصراف داد و طرح نخبگی رو انجام داد؟

Junior Member

دوستان وقتی بنیاد نخبگان نامه میزنه به ب ن ن م که گفتن بعد 7 روز کاری برید بنیاد نخبگان نیروهای مسلح اگر دیرتر بریم مثلا یک ماه بعد مشکلی پیش میاد؟

سلام دوست عزیز
    بله شما میتونید ایکارو انجام بدهید.
    الان شما در حال انجام امریه هستید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)