صفحه 957 از 1402 نخستنخست ... 45785790794794894995095195295395495595695795895996096196296396496596696710071057 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,561 تا 9,570 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    خوب همونطور که نوشتم امتیازشون باهم فرق داره دیگه
    به نظرتون فارغ التحصیل ارشدی که هیچ مقاله ای نداره اما با فرمول شما حدود 220 امتیاز میاره درخواست بده؟

Junior Member

سلام بر دوستان
    بنده کارت پایان خدمت را پارسال دریافت کردم. ولی در سامانه ثریا هنوز در وضعیت "معرفی نامه به ستاد کل نروهای مسلح" قرار دارد.
    آیا باید کاری بکنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط spring2016 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    بنده کارت پایان خدمت را پارسال دریافت کردم. ولی در سامانه ثریا هنوز در وضعیت "معرفی نامه به ستاد کل نروهای مسلح" قرار دارد.
    آیا باید کاری بکنم؟
    خیر. برای همه توی همین وضعیت هست. آخرین وضعیتش همینه

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_oonline نمایش پست ها
    به نظرتون فارغ التحصیل ارشدی که هیچ مقاله ای نداره اما با فرمول شما حدود 220 امتیاز میاره درخواست بده؟
    سلام دوست عزیز، فرمول‌ها مال من نیستند!
    من صرفا اون چیزی که به طور تجربی‌ بدست اومده و تنها یک ملاک برای محک زدن رزومه است رو اینجا نوشتم.

میدونید که هر کسی‌ تنها ۲ بار مئتونه درخواست بده. من نمی‌تونم بگم شما اینکار رو بکنید یا نه. به خودتون بستگی داره. اگه زمانی‌ ندارید و امتیازتون ۲۲۰ هست شاید دادن درخواست اول ضرری نداشته باشه اما همیشه باید دنبال راه جایگزین بود یا به فکر قوی کردن رزومه باشید تا اگر خدایی نکرده درخواست اولتون رد شد با امتیاز بیشتر برای بار دوم و آخر درخواست بدید. مثلا دادن مقاله یا عضویت در انجمن‌های علمی‌.

Junior Member

سلام دوست عزیز، متاسفانه در جایی به طور رسمی‌ ذکر نشده که امتیازات چطور محاسبه می‌شه، فقط در سایت بنیاد فعالیت‌های نخبگانی رو ذکر کرده که پیشنهاد می‌کنم یه نگاهی‌ بهش بندازید، شاید چیزی در رزومه دارید که دارای امتیازه و اطلاع ندارید مثل عضویت در انجمن‌های علمی‌.

یه سری امتیازبندی‌ها در اینجا بدست اومده که تجربی‌ و بر اساس رزومه دوستان است و ممکنه به طور دقیق درست نباشه اما به نظر من میتونه ملاک خوبی باشه.

- مقاله کنفرانسی شفاهی‌، ۱۰ امتیاز

- مقاله علمی‌ پژوهشی، ۳۰ امتیاز

- مقاله بین‌المللی، ۵۰ امتیاز

- امتیاز معدل لیسانس : (۱۷-معدل)*(سنوات مجاز\سنوات گذرانده) * ۲۵

امتیاز معدل ارشد: (۱۷-معدل)*(سنوات مجاز\سنوات گذرانده) * ۵۰

مواردی مثل رتبه کنکور، عضویت در انجمن ها، اختراع و طرح پژوهشی هم دارای امتیاز هستند که بنده اطلاع دقیقی از نحوه امتیاز دهیشون ندارم. نکته بعدی اینکه امتیاز مقالات به تعداد نویسندگان، جایگاه شما در بین آنها (استید راهنما در تعداد در نظر گرفته نمیشن)، ایمپکت فاکتور مجله هم بستگی داره. مثلا اون ۱۰ امتیاز مقاله شفاهی‌ ماکزیمم امتیازیه که در صورت تک اسم یا همراه با استاد راهنما بودن به شما داده می‌شه و اگه نفرات دیگری هم باشند از اون ۱۰ امتیاز کم خواهد شد. در مورد معدل‌ها هم یک ضریب جهت هم تراز سازی دانشگاه‌ها در معدل ضرب می‌شه.
    من ازشون پرسیدم گفتند سنوات مجاز هیچ تاثیری ندارد.
    فرقی ندارد چند ترجمه تمام کرده باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi2222 نمایش پست ها
    من ازشون پرسیدم گفتند سنوات مجاز هیچ تاثیری ندارد.
    فرقی ندارد چند ترجمه تمام کرده باشید.
    همونطور که تو خیلی‌ از پست‌های دیگه تو این بحث مطرح شده این فرمول‌ها تجربی‌ هستند، بعضی‌هاشون هم از آئین نامه‌های دیگه‌ای مثل شیوه نامه ارتقا اعضای هیئت علمی‌ بدست اومدن و ممکنه برای تسهیلات نظام وظیفه صادق نباشند، ولی‌ تنها چیزیه که ما داریم فعلا.
    این به اشتراک گذاری اطلاعات از همه چی‌ مهم تره. اگه کارشناس به شما این رو گفتند لابد همینطور دیگه. اینجوری که بهترم هست. امتیاز معدل بیشتر می‌شه

Junior Member

همونطور که تو خیلی‌ از پست‌های دیگه تو این بحث مطرح شده این فرمول‌ها تجربی‌ هستند، بعضی‌هاشون هم از آئین نامه‌های دیگه‌ای مثل شیوه نامه ارتقا اعضای هیئت علمی‌ بدست اومدن و ممکنه برای تسهیلات نظام وظیفه صادق نباشند، ولی‌ تنها چیزیه که ما داریم فعلا.
    این به اشتراک گذاری اطلاعات از همه چی‌ مهم تره. اگه کارشناس به شما این رو گفتند لابد همینطور دیگه. اینجوری که بهترم هست. امتیاز معدل بیشتر می‌شه
    اینم پیام کارشناس:
    تفاوتی در 5 ترمه یا 4 ترجمه تمام کردن تحصیلات وجود ندارد .
    پیروز باشید.

Junior Member

خوب همونطور که نوشتم امتیازشون باهم فرق داره دیگه
    دوست عزیز!! منظورم این بود که چه مقاله ای کنفرانسی است چه مقاله ای بین المللی و کدام عملی پژوهشی. چون کنفرانس های درجه یک همگی خارجی هستند و بین المللی و گمان نکنم مقاله ای علمی پژوهشی نباشد ولی کنفرانسی باشد الخ.

نقل قول نوشته اصلی توسط newElite نمایش پست ها
    دوست عزیز!! منظورم این بود که چه مقاله ای کنفرانسی است چه مقاله ای بین المللی و کدام عملی پژوهشی. چون کنفرانس های درجه یک همگی خارجی هستند و بین المللی و گمان نکنم مقاله ای علمی پژوهشی نباشد ولی کنفرانسی باشد الخ.
    دوست عزیز! مقالات چاپ یا پذیرفته شده در ژورنال‌ها به دو دسته مقالات علمی‌-پژوهشی و یا مقالات بین‌المللی یا ISI تقسیم میشن و ربطی‌ به مقالات ارائه شده در کنفرانس‌ها ندارند.

سلام دوستان
    ببخشید یه سوال داشتم، احتمالا تکراری باشه ولی من جوابی نگرفتم از پستای قبلی و ممنونتون میشم اگه پاسخ بدید.
    بعد از آپلود مدارک و تشکیل پرونده و در نهایت بررسی اولیه سیستم پیام تایید مدارک رو میده. میخواستم بدونم بعد از تایید مدارک توسط بنیاد چه مرحله ای هست؟ آیا احراز نخبگی قطعی هست یا بازم پرونده میره کمیسیون و ممکنه رد بشه.

بازم ممنونم
    ویرایش توسط galiver_1990x : August 13th, 2016 در ساعت 10:49 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)