صفحه 958 از 1402 نخستنخست ... 45885890894894995095195295395495595695795895996096196296396496596696796810081058 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,571 تا 9,580 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان. ممنون میشم راهنمایی کنید. من در حال حاضر سربازم. قبل از خدمت هم دوتا پروژه کسری انجام دادم (جمعا بالای 12 ماه). زمانی که قانون قبلی ب م ن حکم فرما بود مقاله من چاپ نشده بود (قبل از سال 93). بعد از اون هم که قانون عوض شد اقدام کردمو با یه مقاله و رتبه کنکور مد نظر بنیاد ریجکت شدم. در حال حاضر هم که سربازم تعداد مقاله هام به 5تا ISI رسیده. می خواستم ببینم اصلا حین خدمت می تونم واسه ب م ن هم اقدام کنم یا نه؟ می خوام هر کدوم که سریعتر پیش میره رو دنبال کنم. چون از کسری ها ممکنه کم کنن ولی اگه ب م ن تایید شه دیگه لازم نیس برم و معاف میشم. حالا به نظرتون کدومو دنبال کنم؟

سلام خدمت دوستان عزیز
    نکته ای که لازم میدونم خدمتتون عرض کنم اینه که این نمره های 170 و 200 که به عنوان حداقل لازم برای شمول تسهیلات نظام وظیفه ذکر شده، چندان قابل اعتنا نیستن.ظاهرا برای اینکه پرونده شخصی به مرحله بررسی بره حداقل نمره 130 نیازه و در مرحله بعد، وضعیت فرد متقاضی با افرادی که هم رشته او هستن،سنجیده میشه.بنابراین، ممکنه که داوطلبی در یک رشته با نمره 130 بتونه تسهیلات نظام وظیفه رو اخذ کنه اما داوطلب دیگه با نمره 200 هم نتونه پروژه بگیره. این رو بر اساس شواهد گفتم.
    آرزومند موفقیت همه دوستان عزیز هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedenzo1 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم راهنمایی کنید. من در حال حاضر سربازم. قبل از خدمت هم دوتا پروژه کسری انجام دادم (جمعا بالای 12 ماه). زمانی که قانون قبلی ب م ن حکم فرما بود مقاله من چاپ نشده بود (قبل از سال 93). بعد از اون هم که قانون عوض شد اقدام کردمو با یه مقاله و رتبه کنکور مد نظر بنیاد ریجکت شدم. در حال حاضر هم که سربازم تعداد مقاله هام به 5تا ISI رسیده. می خواستم ببینم اصلا حین خدمت می تونم واسه ب م ن هم اقدام کنم یا نه؟ می خوام هر کدوم که سریعتر پیش میره رو دنبال کنم. چون از کسری ها ممکنه کم کنن ولی اگه ب م ن تایید شه دیگه لازم نیس برم و معاف میشم. حالا به نظرتون کدومو دنبال کنم؟
    بله, در هر مرحله ای از سربازی می تونید درخواست بدید و اگر امتیاز تقریبا کامل این 5 مقاله ISI رو بگیرید به احتمال زیاد این بار پروندتون تایید میشه. در نتیجه به نفعتونه که زودتر درخواستتون رو در سامانه ثریا ثبت کنید چون از روز درخواست تا روزی که بتونید از سربازی مرخص بشید ممکنه چند ماه طول بکشه که در واقع این مدت میشه بیگاری بی جیره و مواجب!

نقل قول نوشته اصلی توسط galiver_1990x نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید یه سوال داشتم، احتمالا تکراری باشه ولی من جوابی نگرفتم از پستای قبلی و ممنونتون میشم اگه پاسخ بدید.
    بعد از آپلود مدارک و تشکیل پرونده و در نهایت بررسی اولیه سیستم پیام تایید مدارک رو میده. میخواستم بدونم بعد از تایید مدارک توسط بنیاد چه مرحله ای هست؟ آیا احراز نخبگی قطعی هست یا بازم پرونده میره کمیسیون و ممکنه رد بشه.

بازم ممنونم
    سلام، من هنوز در مرحله بررسی هستم. اما تا جایی که من میدونم به این شکله که، شما مدارک رو که بارگزاری کردید، بررسی میشن، اگر خیلی‌ امتیازتون پایین باشه که بهتون میگن رد شدید. بعد از بررسی یا نقص مدرک میخورید یا میرید برای برابری با اصل. وقتی این مرحله انجام شد گویا در مرحله مقایسه امتیاز قرار میگیرد و نهایتأ بهتون میگن قبول شدید یا خیر. البته من به طور کامل مطمئن نیستم ولی‌ گفتم اون چیزی که میدونم رو در اختیارتون بذارم

Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum University of Technology

سلام
    از تمام دوستانی که نتایج نخبگیشون اومده (پذیرش/رد شده) دعوت میشه در این پست مشارکت به عمل بیارن.
    ممنون.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...86%D8%AF/page4

ببخشید منظور از این انجمن های تخصصی چیه؟ چطور باید عضو بشیم. من رشتم کامپیوتره واقعا ایده ای ندارم که چطوریه قضیه اش

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_oonline نمایش پست ها
    ببخشید منظور از این انجمن های تخصصی چیه؟ چطور باید عضو بشیم. من رشتم کامپیوتره واقعا ایده ای ندارم که چطوریه قضیه اش
    قاعدتاً هر رشته ای‌ یه سری انجمن‌های مربوط به خودش رو داره دیگه. عضویتشونم حتما تو سایتشون ذکر شده. من از کامپیوتر نمیدونم ولی‌ شاید مثلا انجمن IEEE یکی‌ از انجمن‌های تخصصی باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    قاعدتاً هر رشته ای‌ یه سری انجمن‌های مربوط به خودش رو داره دیگه. عضویتشونم حتما تو سایتشون ذکر شده. من از کامپیوتر نمیدونم ولی‌ شاید مثلا انجمن IEEE یکی‌ از انجمن‌های تخصصی باشه.
    خیلی ممنون. من برای کامپیوتر سایت های
    IEEE و ACM را چک کردم. گویا عضویتش شرط خیلی خاصی به جز پرداخت یک مبلغی هزینه ندارد آیا منظور همین عضویت است که دارای امتیار است؟

سلام دوستان
    من خیلی نگرانم. هنوز شروع به کارم نخورده اما ب ن ن م نامه مو به سازمان مربوطه زده. امروز یه اس ام اس در یافت کردم که متنش اینه:يگان خدمتي شما در اعزام 1395/6/01 براي مرکز مركزآموزش نخبگان تعيين گرديد.جهت دريافت برگه معرفي نامه به دفاتر پليس+10 مراجعه نماييد.
    این ینی چی؟؟ مگه اعزام ما تیر یا دی نیس؟؟ خواهشا اگه اصلاعاتی دارین منو از نگرانی دربیارین؛ چون سرهنگ حاتمی بهم گفتند که اعزامت دی ماه هست.

با سلام. کسی در این مورد چیزی شنیده که بنیاد امتیاز مقالات رو کم کرده؟ یکی از دوستان ظاهرا گفته بود توی فروم. نگران شدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)