صفحه 96 از 1402 نخستنخست ... 4686878889909192939495969798991001011021031041051061461965961096 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق- الکترونیک( دانشگاه تربیت مدرس)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

سلام ، من امروز رفتم بنیاد نخبگان ن.م تا پرونده تشکیل بدم ولی اونطور که اونجا از بقیه شنیدم گفتن اگه خودت قبلا با یه سازمان هماهنگ کنی و اونا تورو به بنیاد معرفی کنن بهتره و کارم زودتر راه میوفته واسه همین پرونده تشکیل ندادم . لیست سازمانها رو از تو بوردی که اونجا بود برداشتم تا حضوری برم اونجا. من رشته ام مهندسی برق - الکترونیک ( ادوات نوری و نیمه هادی) از دانشگاه تربیت مدرس هست می خواستم بدون کسی می دونه کدوم سازمان میتونه تو رشته الکترونیک پروژه تعریف کنه و کدومشون از همه راحتره و کمتر گیر میدن . خواهشآ کسی اگه میدونه راهنماییم کنه. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط greatmaziar نمایش پست ها
    سلام ، من امروز رفتم بنیاد نخبگان ن.م تا پرونده تشکیل بدم ولی اونطور که اونجا از بقیه شنیدم گفتن اگه خودت قبلا با یه سازمان هماهنگ کنی و اونا تورو به بنیاد معرفی کنن بهتره و کارم زودتر راه میوفته واسه همین پرونده تشکیل ندادم . لیست سازمانها رو از تو بوردی که اونجا بود برداشتم تا حضوری برم اونجا. من رشته ام مهندسی برق - الکترونیک ( ادوات نوری و نیمه هادی) از دانشگاه تربیت مدرس هست می خواستم بدون کسی می دونه کدوم سازمان میتونه تو رشته الکترونیک پروژه تعریف کنه و کدومشون از همه راحتره و کمتر گیر میدن . خواهشآ کسی اگه میدونه راهنماییم کنه. مرسی
    سلام
    دقیقا من هم اولین روزی که رفتم یه بنده خدایی به من این حرف و زد و با اینکه کلی وقتم تو صف گرفته شد بدون اینکه تشکیل پرونده بدم اومدم بیرون و البته بعدش متوجه شدم چه راهنمایی خوبی بود !
    و از اون به بعد همیشه تو این سایت به دوستان پیشنهاد دادم یکی یکی به سازمان ها خودشون مراجعه کنند ، در حقیقت همه بچه ها هم تو این سایت اگر همه صفحه ها رو مطالعه کنی این روش رو پیشنهاد دادند
    در مورد لیست هم حد اقل 4-5 دفعه لیست رو آپلود کردم (فایل Word) تو پست های قبلیم هست
    به نظرم برای شروع یه زنگ به صاایران بزن ، بنظر مربوط میاد بیشتر تو کارای مخابراتی هستند ، دانشگاه ها هم مکان های خوبیند !
    در ضمن به اسم سازمان ها کاری نداشته باش به هم بزنگ و رزومه بده و حضوری برو !

Junior Member

سلام دوستان.
    من در حین انجام طرح جایگزین خدمتم. همین دیروز دکتری هم قبول شدم باید برم واسه ثبت نام. قبلش باید یه نامه از نیرو های مسلح بگیرم مبنی بر اینکه در حین خدمت میتونم درسم بخونم. حالا سوال من اینه واسه گرفتن این نامه چی باید همراه خودم ببرم تهران؟
    یه فرم موافقت استاد راهنما هست اونو حتما باید همرام داشته باشم؟ اخه یکی از دوستام سال پیش دقیقا همین وضعیت منو داشت گفت بدون اون فرم بهش نامه دادن...
    دوستان اگه میشه جواب بدین چون باید زودتر کارام بکنم مهلت ثبت نام نگذره

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط borok نمایش پست ها
    سلام
    دقیقا من هم اولین روزی که رفتم یه بنده خدایی به من این حرف و زد و با اینکه کلی وقتم تو صف گرفته شد بدون اینکه تشکیل پرونده بدم اومدم بیرون و البته بعدش متوجه شدم چه راهنمایی خوبی بود !
    و از اون به بعد همیشه تو این سایت به دوستان پیشنهاد دادم یکی یکی به سازمان ها خودشون مراجعه کنند ، در حقیقت همه بچه ها هم تو این سایت اگر همه صفحه ها رو مطالعه کنی این روش رو پیشنهاد دادند
    در مورد لیست هم حد اقل 4-5 دفعه لیست رو آپلود کردم (فایل Word) تو پست های قبلیم هست
    به نظرم برای شروع یه زنگ به صاایران بزن ، بنظر مربوط میاد بیشتر تو کارای مخابراتی هستند ، دانشگاه ها هم مکان های خوبیند !
    در ضمن به اسم سازمان ها کاری نداشته باش به هم بزنگ و رزومه بده و حضوری برو !

(دانشگاه ها هم مکان های خوبیند !) منظورت از این جمله چیه؟ تو اون لیست فقط شرکت های خاصی هستند.
    یعنی تو میتونی پروژه واسه یه دانشگاه انجام بدی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من در حین انجام طرح جایگزین خدمتم. همین دیروز دکتری هم قبول شدم باید برم واسه ثبت نام. قبلش باید یه نامه از نیرو های مسلح بگیرم مبنی بر اینکه در حین خدمت میتونم درسم بخونم. حالا سوال من اینه واسه گرفتن این نامه چی باید همراه خودم ببرم تهران؟
    یه فرم موافقت استاد راهنما هست اونو حتما باید همرام داشته باشم؟ اخه یکی از دوستام سال پیش دقیقا همین وضعیت منو داشت گفت بدون اون فرم بهش نامه دادن...
    دوستان اگه میشه جواب بدین چون باید زودتر کارام بکنم مهلت ثبت نام نگذره
    راستش من دقیقاً از این مورد اطلاعی ندارم. ولی در اصل اینطور هست که بنیاد نخبگان میگه انجام پروژه در صورت موافقت استاد راهنما مشکلی نداره. بنابراین نباید نیازی برای گرفتن موافقت بنیادنخبگان باشه، برعکس شما باید موافقت دانشگاه‌تو برای بنیاد ببری.
    در مورد امضا استعداد درخشان هم اگه مدیرگروه تأیید کنه دیگه نیازی به استعداد درخشان نیست. اگر با دقت فرم بخونین نوشته که توسط یکی از مراجع زیر مهر و امضا گردد.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    (دانشگاه ها هم مکان های خوبیند !) منظورت از این جمله چیه؟ تو اون لیست فقط شرکت های خاصی هستند.
    یعنی تو میتونی پروژه واسه یه دانشگاه انجام بدی؟
    دانشگاه داریم تا دانشگاه ....!!!!
    عزیز دل برادر لیست رو خوب نمیخونی دیگه !!!
    یعنی واقعا تو اون لیستی که به جرات 100 بار اینجا آپ کردم
    اسم دو تا دانشگاه به چشم نخورد !!!!!!!!

Junior Member

سلام به همگی.
    راستش من مدرکم لیسانس مکانیکه و الان هم در حال خدمتم.
    یه پروژه برای ارگان خدمتم انجام دادم و اونا هم به من قول کسر خدمت دادن. به نظر شما با توجه به اینکه مدرکم لیسانسه موافقت میشه باهاش یا نه؟؟؟
    پیشاپیش مرسی...

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    آقای brok میشه این فایل مطالعه کنید
    این فایل رو قبلا هم که گذاشتید خونده بودم ولی چیز خاصی نداره یعنی منبع خاصی نداره
    از روی سایت دانشگاه علم و صنعت هست ... نه بنیاد !
    ثانیا حرف از مصوبات سال 83 !!!! هست ... من یادمه شنبه (بفرض) حرف از خوشایند سازی دوران خدمت بود و حرفای خوب خوب دوشنبش گفتند خدمت 21 ماه شد!!! الان که سال 91 هست !!!
    بعدش سطح بندی بشه که چی بشه !!! توی اون فایل من فقط دیدم حرف از سطح بندی هست !
    نمیدونم شما دانشجوی چه مقطعی هستی ... اما بفرض کارشناسی ارشد باشی ....شما خودتون دانشجوی ارشدی روی این کره خاکی !!! سراغ دارید که تو این دسته بندی نباشه !!! یعنی نمره پایان نامش مثلا زیر 16 باشه ... به یه کنفرانس زپرتی یه مقاله هم نداده باشه !!!!
    به نظر من دانشجوی ارشد که نمره پایان نامش زیر 16 باشه نخبه که سهله باید از تحصیل اخراجش کنند .... فکر کن به این فرد بگند شما نخبه هستی !!!!

در حال حاضر قوانین همونه که خودتون هم استحضار داید ... معدل بالا و مقاله ISI !!!
    واقعا شرایط داره کمی هم سختر میشه ... البته پیش بینی هم میشه !!! من تو چند تا پست قبلی هم اشاره کردم، کسری پایان نامه هم دیگه داره برداشته میشه !

در مورد ضریب هم آمارش رو که ندارم ولی یکی دیگه از دوستان قبلا اشاره کرده بود که این ضریب خیلی هم شاخ نیست مثلا یه چی تو مایه های همون 1 هست . این طوری نیست که یه دفعه معدل 17 بشه 15
    البته این مورد آخر راست و دروغش پای راوی !!!
    امیدوارم کمکی کرده باشم .

Junior Member

Lightbulb پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

August 5th, 2012, 11:29 AM
    سلام بچه ها.
    یه مدتی نبودم مسافرت بودم حالا اومدم البته با یه خبر خوب.
    من اردیبهشت سال 90 تو بنیاد برای کسری تشکیل پرونده دادم و پایان نامه و پروژه و از تابستونش دیگه پیگیر شدم. من آبان سال 90 اعزام شدم حدود 5 ماه خدمت کردم و به دلیل قبولی دانشگاه ترخیص شدم. پروژه های کسریم همچنان ادامه داشت تا در نهایت بعد از دفاع و کمیسیون و ... تونستم تو خرداد 91، 13 ماه کسری بگیرم. با این 13 ماه رفتم نظام وظیفه. قبلش هم چند بار رفته بودمو فقط قسمت قوانین و مقررات نظام وظیفه بود که به من گفته بود خدمتت طبق قانون 90 میشه. همشون میگفتن 21 ماه. از دم در گرفته تا سالن 3 و...اما اینبار خیلی پیگیرتر رفتم. سالن 6 سالن 5 سالن 4 سالن 3 خلاصه اگه بگم شرایطمو به 30 نفر آدم توضیح دادم واقعا اغراق نکردم تا اینکه بالاخره قسمت های قوانین و مقررات، معاونت مشمولین و احضار و اعزام که اشراف کامل به قوانین دارن به دادم رسیدن و من الان 2 هفتس که کارت پایان خدمتم دستمه!!!!!
    از تمام بحثاشون من دوتا بخشنامه فهمیدم که یکیش تصویب خرداد بود یکیشم تصویب اردیبهشت:
    1- کسایی که خدمت قبلی دارن یا ندارن، با ارائه کسری تا پایان شهریور امسال اگه خدمتشون به 18 ماه برسه (برای لیسانس 17، فوق 16 و...) خدمتشون تموم شدست.
    2- کسایی که پروژه تحقیقاتی (کسری) رو سال 90 شروع کردن و در سال 91 کسریشون ثبت بشه مشمول قانون 90 میشن.

واسه من هردوتاش صدق میکرد ولی با اولیش کارم راه افتاد. به نظرم این تاریخ پایان شهریور رو جدی بگیرید. البته ممکنم هست این تاریخ رو باز تمدید کنن ولی حواستون باشه.

موفق باشید. التماس دعا.

سلام آقا تبريك ميگم
    منم پروژه اي كه سال 90 شروع كرده بودم داره تموم ميشه. ولي به 15 ماه نميرسه تا خدمتم تموم بشه. اين رو چطوري بايد ثبتش كنم تا اينكه مشمول قانون سال نود بشم؟ من چون دانشجوي دكتري هستم احتمالا خدمتم ميفته واسه 3 سال ديگه. مشكلي نداره؟
    يه سوال ديگه، شما چطوري 13 ماه كسري گرفتي؟ مگه حداكثر كسري كه ميدن 12 ماه نيست؟
    سوال ديگه اينه كه من يه پروژم كه سال 90 گرفتم الان داره تموم ميشه، اگه بخوام يه پروژه ديگه ور دارم، وضعيت چطوري ميشه؟ يعني بازم مشمول سال 90 ميشم يا نه؟

لطفا هرکی اصل این قانونو میدونه راهنمایی کنه

ویرایش توسط daniyal_arj : October 17th, 2012 در ساعت 01:54 AM

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masood_arc نمایش پست ها
    August 5th, 2012, 11:29 AM
    سلام بچه ها.
    یه مدتی نبودم مسافرت بودم حالا اومدم البته با یه خبر خوب.
    من اردیبهشت سال 90 تو بنیاد برای کسری تشکیل پرونده دادم و پایان نامه و پروژه و از تابستونش دیگه پیگیر شدم. من آبان سال 90 اعزام شدم حدود 5 ماه خدمت کردم و به دلیل قبولی دانشگاه ترخیص شدم. پروژه های کسریم همچنان ادامه داشت تا در نهایت بعد از دفاع و کمیسیون و ... تونستم تو خرداد 91، 13 ماه کسری بگیرم. با این 13 ماه رفتم نظام وظیفه. قبلش هم چند بار رفته بودمو فقط قسمت قوانین و مقررات نظام وظیفه بود که به من گفته بود خدمتت طبق قانون 90 میشه. همشون میگفتن 21 ماه. از دم در گرفته تا سالن 3 و...اما اینبار خیلی پیگیرتر رفتم. سالن 6 سالن 5 سالن 4 سالن 3 خلاصه اگه بگم شرایطمو به 30 نفر آدم توضیح دادم واقعا اغراق نکردم تا اینکه بالاخره قسمت های قوانین و مقررات، معاونت مشمولین و احضار و اعزام که اشراف کامل به قوانین دارن به دادم رسیدن و من الان 2 هفتس که کارت پایان خدمتم دستمه!!!!!
    از تمام بحثاشون من دوتا بخشنامه فهمیدم که یکیش تصویب خرداد بود یکیشم تصویب اردیبهشت:
    1- کسایی که خدمت قبلی دارن یا ندارن، با ارائه کسری تا پایان شهریور امسال اگه خدمتشون به 18 ماه برسه (برای لیسانس 17، فوق 16 و...) خدمتشون تموم شدست.
    2- کسایی که پروژه تحقیقاتی (کسری) رو سال 90 شروع کردن و در سال 91 کسریشون ثبت بشه مشمول قانون 90 میشن.

واسه من هردوتاش صدق میکرد ولی با اولیش کارم راه افتاد. به نظرم این تاریخ پایان شهریور رو جدی بگیرید. البته ممکنم هست این تاریخ رو باز تمدید کنن ولی حواستون باشه.

موفق باشید. التماس دعا.

سلام
    ببخشید چند تا سوال داشتم :
    1) از بخش "قوانین و مقررات معاونت مشمولین اعزام و . . ." تلفنی یا آدرسی چیزی دارید !!؟
    2) این کسری که گفتید تا پایان شهریور ثبت بشه معتبره ، به نظرتون کسری خدمت ناشی از جبهه پدری را هم شامل میشه !؟
    خیلی ممنون
    ویرایش توسط daniyal_arj : October 17th, 2012 در ساعت 01:54 AM
    .You can either have results or excuses; not both

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)