صفحه 962 از 1402 نخستنخست ... 46286291295295395495595695795895996096196296396496596696796896997097197210121062 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,611 تا 9,620 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان،
    وضعیت پرونده من به "اطلاع رسانی برابر اصل کردن مدارک" تغییر کرده خدارو شکر. ۳ تا سوال برام پیش اومده.
    - یه علامت سبز هست که قابل کلیک کردنه که روش می‌زنه ادامه فرایند توسط شما. من باید کلیک کنم؟!
    - الان من باید چیکار کنم؟ هرچی‌ مدرک دارم حضوری ببرم؟
    - بعضی‌ از مدارک من، مثل گواهی پذیرش مقاله و گواهی عضویت در انجمن، به صورت ایمیل برای من ارسال شده، اینهارو باید چجوری به کارشناس ارائه کنم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید که فردا بتونم برم

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    وضعیت پرونده من به "اطلاع رسانی برابر اصل کردن مدارک" تغییر کرده خدارو شکر. ۳ تا سوال برام پیش اومده.
    - یه علامت سبز هست که قابل کلیک کردنه که روش می‌زنه ادامه فرایند توسط شما. من باید کلیک کنم؟!
    - بعضی‌ از مدارک من، مثل گواهی پذیرش مقاله و گواهی عضویت در انجمن، به صورت ایمیل برای من ارسال شده، اینهارو باید چجوری به کارشناس ارائه کنم؟

بله شما باید کلیک کنید به مرحله بعد برید، یک توضیحی برای نحوه برابر با اصل کردن هم فکنم مینویسه اونجا. این کارو که انجام دادین میزنه برابر با اصل. که شما باید تمام مدارکی که آپلود کردین در سامانه و تایید شده (یعنی قابل ویرایش نیست) رو ببرین کارشناس حضوری چک کنه (اونایی که قابل ویرایش هست نیازی نیست چون تایید نشده).
    توجه کنید اگه در این مرحله مدرکی ناقص باشه و کارشناس تایید نکنه دوباره وارد مرحله نقص مدرک میشید و این چرخه ادامه خواهد داشت!
    اگه مدرکی فقط توسط ایمیل قابل تایید باشه باید توی کامپیوتر خود کارشناس وارد ایمیلتون بشید تا چک کنه و تاییدش کنه.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

آقا شهریار من امروز مدارکم رو فرستادم، به نظرتون حدودا چند روز طول میکشه تا به این مرحله شما برسم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    آقا شهریار من امروز مدارکم رو فرستادم، به نظرتون حدودا چند روز طول میکشه تا به این مرحله شما برسم؟
    به صورت نرمال از 40 روز تا 60 روز. البته اگه نقص مدرک بی مورد نخورید.
    کلا به نظر میرسه زودتر از 40 روز مدارک رو بررسی نمیکنند. (برای خود من حدود 30-35 روز فقط در حال بررسی اطلاعات فردی بودن!)

نقل قول نوشته اصلی توسط LIMITED نمایش پست ها
    به صورت نرمال از 40 روز تا 60 روز. البته اگه نقص مدرک بی مورد نخورید.
    کلا به نظر میرسه زودتر از 40 روز مدارک رو بررسی نمیکنند. (برای خود من حدود 30-35 روز فقط در حال بررسی اطلاعات فردی بودن!)
    خیلی ممنونم از پاسخ شما

پس یعنی عملا حداقل تا 40 روز ما هیچ فیدبکی نمیگیریم و تو اون قسمت درخواستهای پائین صفحه، عدد 1 جلوی علامت چشم خواهد بود درسته؟

و اینکه من بعد از اینکه همه مدارک و اطلاعات رو وارد کردم، یه بار هم مجدد همه رو چک کردم و یکی دو مورد رو اصلاح کردم و در نهایت تو قسمت "اطلاعات ثبت شده" گزینه "موافقم" رو زدم و بعدش درخواستم رو برای تسهیلات نظام وظیفه ثبت کردم. در این شرایط دیگه امکان اصلاح وجود نداره یا اینکه تا زمانی که مدارک رویت نشه ما میتونیم اصلاح کنیم؟
    اینو برای این میپرسم چون کماکان گزینه ویرایش فعاله.

من هفتم تیر ماه مدارکم رو بارگزاری کردم. ۱۶، ۱۷ مرداد نقص خوردم، ۱۹ام نقص رو برطرف کردم و امروز به برابری با اصل تغییر کرد. ولی نمیشه فرمولی براش درآورد. اگر نقص نزنن قاعدتاً زودتر پیش میره

خیلی ممنونم از پاسخ شما

پس یعنی عملا حداقل تا 40 روز ما هیچ فیدبکی نمیگیریم و تو اون قسمت درخواستهای پائین صفحه، عدد 1 جلوی علامت چشم خواهد بود درسته؟

و اینکه من بعد از اینکه همه مدارک و اطلاعات رو وارد کردم، یه بار هم مجدد همه رو چک کردم و یکی دو مورد رو اصلاح کردم و در نهایت تو قسمت "اطلاعات ثبت شده" گزینه "موافقم" رو زدم و بعدش درخواستم رو برای تسهیلات نظام وظیفه ثبت کردم. در این شرایط دیگه امکان اصلاح وجود نداره یا اینکه تا زمانی که مدارک رویت نشه ما میتونیم اصلاح کنیم؟
    اینو برای این میپرسم چون کماکان گزینه ویرایش فعاله.
    تا وقتی که یک مدرک تایید نشده باشه قابل ویرایش هست. ممکنه یک مدرک تا اخر کار هم قابل ویرایش باشه چون تایید نشده. طبیعتا تا زمانی که یک مدرک بررسی نشده باشه میتونید اونو ویرایش کنید.
    در مدتی که تا برین برای برابری با اصل توی اون قسمت که گفتین مینویسن که در چه مرحله هست بررسی پرونده شما مثلا بررسی اطلاعات فردی، بررسی مقالات....
    موفق باشید

دوستان حتما قبل از خدمت اقدام کنید.
    من تو آموزشی، از جریان کار اطلاع نداشتم. دوتا پروژه تهیه کردم، مکان یابی استقرار ساخت های موشکی ضد بالستیک، دادم به یگان آموزشی گفتن بدرد نمیخوره.
    اصلا به یگان خدمتی نمیخواد مراجعه کنید برای این موارد. چیزی حالیشون نیست.

سلام دوستان عزیز

پرونده من در مرحله بررسی سایر فعالیتها قرار داره و توی قسمت تحصیلات بخش "زیر دیپلم" تایید نشده و علامت مداد کنارشه ولی بقیه مدارک تحصیلات تایید شدن و فقط ذره بین دارن. هنوز خود سامانه پیام نداده برای نقص. خواستم بپرسم بنظر شما چرا مدرک زیر دیپلم رو تایید نکردن؟ من گواهی "پایان دوره راهنمایی" رو اونجا آپلود کرده بودم. آیا چیز دیگه ای باید بذارم برای زیر دیپلم؟؟ ممنونم از لطف همیشگی شما دوستان خوبم

نقل قول نوشته اصلی توسط LIMITED نمایش پست ها
    تا وقتی که یک مدرک تایید نشده باشه قابل ویرایش هست. ممکنه یک مدرک تا اخر کار هم قابل ویرایش باشه چون تایید نشده. طبیعتا تا زمانی که یک مدرک بررسی نشده باشه میتونید اونو ویرایش کنید.
    در مدتی که تا برین برای برابری با اصل توی اون قسمت که گفتین مینویسن که در چه مرحله هست بررسی پرونده شما مثلا بررسی اطلاعات فردی، بررسی مقالات....
    موفق باشید
    خیلی ممنونم
    من که تازه امروز فرستادم و زده در دست بررسی توسط کارشناسان...احتمالا همین حدود 1 ماه حداقل طول بکشه...واقعا خیلی زیاده 1 ماه، تازه در بهترین حالت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)