صفحه 964 از 1402 نخستنخست ... 46486491495495595695795895996096196296396496596696796896997097197297397410141064 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,631 تا 9,640 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    سلام دوستان. از اونجایی که بهترین راه تکمیل اطلاعاتمون اشتراک اونهاست، اینرو بگم که در برابری با اصل اون نامه‌های که خطاب به بنیاد هستند رو کارشناس از شما می‌خواد. و نکته دوم اینکه برای عضویت در انجمن‌های علمی‌ هم کارشناس باید کارت عضویت شما رو ببینه.

از دوستانی که تجربه دارن، ممنون میشم اگر بگید این مرحله "مقایسه امتیاز" چند روز ممکنه طول بکشه؟
    سلام
    حول و حوش دو هفته

سلام دوستان. از اونجایی که بهترین راه تکمیل اطلاعاتمون اشتراک اونهاست، اینرو بگم که در برابری با اصل اون نامه‌های که خطاب به بنیاد هستند رو کارشناس از شما می‌خواد. و نکته دوم اینکه برای عضویت در انجمن‌های علمی‌ هم کارشناس باید کارت عضویت شما رو ببینه.

از دوستانی که تجربه دارن، ممنون میشم اگر بگید این مرحله "مقایسه امتیاز" چند روز ممکنه طول بکشه؟
    دوست عزيز آيا اطلاعي داريد هر عضويت در انجمن هاي علمي تخصصي حدود چند امتياز داره و اينكه آيا مدت اعتبار و خود انجمن هم تو امتياز تاثير خواهد داشت يا فقط عضو بودن مهمه؟

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

سلام
    اگه نامه انجام پروزه جایگزین خطاب به یک سازمان زده بشه، میشه قبل از مراجعه به سازمان از انجام پروزه صرف نظر کرد و انصراف داد؟ کسی تجربه مشابه داره؟
    NO PAIN NO GAIN

احتمالی‌ که من میدم این هست که معدل لیسانس شما از اونجایی که با اعمال ضریب هم زیر ۱۷ هست ممکنه امتیاز منفی‌ بهش تعلق گرفته باشه. (من الان دیدم که گفتید کارشناس گفته امتیاز منفی‌ نمیدن به معدل، البته من مطمئن نیستم به شخصه)
    البته همه مدارک رو هم چک کنید ببینید آیا همشون تأیید شدن یا خیر.
    در مورد کاهش امتیاز مقالات قبلا هم دیدم که یکی‌ از دوستان به نقل از یکی‌ از کارشناسان استانی به این موضوع اشاره کرده بود. البته امیدوارم درست نباشه آخه تنها راه جبران برای کسانی که معدل خوبی ندران همین مقاله هست.
    به نظر من سعی‌ کنید تو یکی‌ از انجمن‌های علمی‌ تخصصی رشتتون هم عضو بشید، خالی‌ از لطف نیست. شانس دومتون رو مطمئن تر امتحان کنید
    واقعيتش عكس العمل كارشناس وقتي درمورد امتياز منفي صحبت كردم، يه حالت تمسخرآميز بود كه انگار ميخواست قويا انكار كنه (ولي خودمم هنوز مطمئن نيستم)
    از كجا ميتونم متوجه بشم كه كدام مداركم تاييد شدن!؟
    خودمم همين نظر رو دارم و واسه چندتا انجمن اقدام كردم.

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Aminmehrabani نمایش پست ها
    واقعيتش عكس العمل كارشناس وقتي درمورد امتياز منفي صحبت كردم، يه حالت تمسخرآميز بود كه انگار ميخواست قويا انكار كنه (ولي خودمم هنوز مطمئن نيستم)
    از كجا ميتونم متوجه بشم كه كدام مداركم تاييد شدن!؟
    خودمم همين نظر رو دارم و واسه چندتا انجمن اقدام كردم.
    مدارکی که کنارشون فقط علامت ذره بین هست تایید شدن و مدارکی که کنارشون علاوه بر ذره بین مداد هم هست تایید نشدن و احتمالا نقص پرونده بخوره
    NO PAIN NO GAIN

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    مدارکی که کنارشون فقط علامت ذره بین هست تایید شدن و مدارکی که کنارشون علاوه بر ذره بین مداد هم هست تایید نشدن و احتمالا نقص پرونده بخوره
    بررسي پرونده من اونقد سريع بود كه نتونستم متوجه بشم كدوم مدارك تاييد شدن و تنها بعد از ٣ روز جواب رد درخواست اومد واسم متاسفانه. بعد از جواب هم همه مدارك علامت مداد كنارشون هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Aminmehrabani نمایش پست ها
    كاملا درسته فرمايش شما،اما معدل كارشناسي بنده با اعمال ضريب دانشگاه شيراز (١/٠٣) بالاي ١٥ ميشه (١٥/٠٩) و به گفته خود كارشناسان بنياد هيچگونه امتياز منفي بابت معدل اعمال نميشه و فقط درصورت معدل بالا، طبق فرمول خاصي كه كسي هم نميدونه امتياز مثبت اعمال ميشه. حالا ديگه نميدونم چقد اين موضوع صحت داشته باشه.
    این موضوع هم متاسفانه خیلی جای تردید و سوال داره که آیا بعد از اعمال ضریب معدل رو در نظر میگیرن یا قبل از اعمال...کاش نحوه امتیاز دهی کاملا شفاف میبود تا هم متقاضی ها تکلیفشون رو بدونن و هم از طرفی حجم درخواستها کم بشه و کار داورها ساده تر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط Permixforall نمایش پست ها
    دوستان یه سوال خیلی مهم داشتم.
    توی فروم خوندم که اگه فردی احراز نخبگی شه میتونه در حین انجام پروژه به استخدام سازمانی در بیاد.سوالم اینه که در رشته های پزشکی آیا میشه در حین پروژه طرح رو شروع کرد؟ منظور همون ضریب کا است. کسی در این مورد چیزی شنیده؟
    ممنونم.
    با سلام‌
    خودشون میگن از نظر قانونی منعی وجود نداره برای سربازی....
    اما تا شما بیایی به اون ارگان بفهمونی چندماه شاید زمان ببره...
    مثلا من خودم اون زمان میخواستم وزرات نفت استخدام بشم... میگفتن چون اونجا هم برات بیمه رد میشه کار درستی نیست! بنظرم خیلی سخته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط hf29033 نمایش پست ها
    خواهشن کسانی که میدونند جواب بدن!!!!!!!!!
    با سلام.
    من پروژمو در وزارت نفت انجام دادم. وقتی پروپوزال قراره تصویب شه بنیاد نخبگان نیروهای مسلح یه فرم میده که سازمان مربوطه امضا میکنه که حقوق رو اونا میدن... سال ۹۳واسه من حقوق متوسط ماهی۵۰۰تومن بود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghandvanabat نمایش پست ها
    ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند جوابمو بدند. شرایط بحرانیه و من شهرستانم لطفا جواب بدید
    با سلام. من دی ماه ۹۳رفتم اموزشی نخبگان.
    اون زمان سرهنگ حاتمی به همه میگفت هیچ ایرادی نداره حتی اگر براتون غیبت هم بزنن (حتی سرهنگ هروی هم اینو گفت)
    حتی ممکنه واسه بعضی از دوستان برگه ایی که میاد واسه جایی جز پادگان مدرس و ۰۱باشه... که بازم میگفتن ما خودمون درستش میکنیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)