صفحه 97 از 1402 نخستنخست ... 47878889909192939495969798991001011021031041051061071471975971097 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Mathematics

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    ببخشید این ضرایب که گفتید ، در معدل کل باید اثر بدهیم یا در نمرات برخی دروس !!!؟
    خیلی ممنون
    در معدل كل اثر ميكنه. يعني معدل كل شما ضربدر اين ضريب ميشه.
    خواهش مي كنم.

دوستان یه سوال مهم

آیا شخصی که قبلاً یه بار به خدمت اعزام شده و الان معافیت تحصیلی داره می تونه در حین تحصیل با ارائه ی مقدار کافی کسری خدمت نخبگی (یعنی از بنیاد نخبگان نیرو های مسلح) سربازیش رو تموم کنه و کارت پایان خدمت بگیره؟؟؟؟ تاکید می کنم که در حین تحصیل !!! یعنی بدون اینکه دوباره دفترچه پست کنه

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad34177 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال مهم

آیا شخصی که قبلاً یه بار به خدمت اعزام شده و الان معافیت تحصیلی داره می تونه در حین تحصیل با ارائه ی مقدار کافی کسری خدمت نخبگی (یعنی از بنیاد نخبگان نیرو های مسلح) سربازیش رو تموم کنه و کارت پایان خدمت بگیره؟؟؟؟ تاکید می کنم که در حین تحصیل !!! یعنی بدون اینکه دوباره دفترچه پست کنه
    بله، قطعا !
    بهترین ویژگی خدمت نخبگان،‌ انجام دادن پروژه حین تحصیل هست.
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    بله، قطعا !
    بهترین ویژگی خدمت نخبگان،‌ انجام دادن پروژه حین تحصیل هست.
    موفق باشید
    منظورم واسه نخبگان نبود چون افرادی که از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح کسری می گیرند بیشترشون نخبه نیستند (نخبه ی بنیاد ملی نخبگان نیستند) برای افرادی که نخبه نیستند چطور؟ باید دوباره اعزام شوند حتی اگر با کسر خدمت سربازیشون در حین معافیت تحصیلی تموم شده؟

منظورم واسه نخبگان نبود چون افرادی که از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح کسری می گیرند بیشترشون نخبه نیستند (نخبه ی بنیاد ملی نخبگان نیستند) برای افرادی که نخبه نیستند چطور؟ باید دوباره اعزام شوند حتی اگر با کسر خدمت سربازیشون در حین معافیت تحصیلی تموم شده؟
    منظور دوست قبلیمون هم ، همین بود ... یعنی یه فرد عادی دانشجو ......
    تشریف ببرید بنیاد نخبگان نیروهای مسلح که توی صیاد هست .
    در حین تحصیل با یک یا چند پروژه می تونید کسری تپلی جمع کنید .
    البته نگفتی یا من توجه نکردم که چه قدر از خدمتت مونده ؟

می دونم که در حین تحصیل می شه کسری گرفت ولی اینکه آیا با این کسری می شود سربازی رو به اتمام رسوند بدون اینکه دوباره مجبور بشم دفترچه پست کنم شک دارم !!! شما می دونید که میشه؟ مطمئنید؟

می دونم که در حین تحصیل می شه کسری گرفت ولی اینکه آیا با این کسری می شود سربازی رو به اتمام رسوند بدون اینکه دوباره مجبور بشم دفترچه پست کنم شک دارم !!! شما می دونید که میشه؟ مطمئنید؟
    شما چه قدر از خدمتت مونده ؟

Junior Member

سلام دوستان.
    خواهشن اگه کسی جواب سوالمو میدونه کمکمک کنه.
    من باید برم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح یه نامه بگیرم خطاب به دانشگام که انجام طرح جایگزین خدمت در حین تحصیل بلا مانع است تا بتونم دکتری ثبت نام کنم. اون فرم موافقت استاد راهنما رو هم دارم ولی فقط استاد راهنام امضا کرده رئیس بخش امضا نمیکنه . حالا کسی میدونه بدون اون فرمم بهم نامه میده بنیاد یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    خواهشن اگه کسی جواب سوالمو میدونه کمکمک کنه.
    من باید برم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح یه نامه بگیرم خطاب به دانشگام که انجام طرح جایگزین خدمت در حین تحصیل بلا مانع است تا بتونم دکتری ثبت نام کنم. اون فرم موافقت استاد راهنما رو هم دارم ولی فقط استاد راهنام امضا کرده رئیس بخش امضا نمیکنه . حالا کسی میدونه بدون اون فرمم بهم نامه میده بنیاد یا نه؟
    من سال 89 رفتم این نامه رو بگیرم حتی متن نامه رو هم خودم دادم به تایپیست. فقط سرهنگ.... (یادم رفته فامیلشونو) اون متن رو تایید کرد. بعد از تایپ هم سردار امضا کرد. کلاً حدود 20 دقیقه طول کشید. هیچ چیزیم ازم نخواستن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    مطمئنید ضرایب اینقد بالاست؟ من یکی از رشته های فنی مهندسی دانشگاه تهران پرسیدم گفت 1.01
    فکر می کنم اشتباه می کنید. من می دونم مهندسی شیمی دانشگاه تهران 1.01 هست. برقش فک کنم 1.03 باشه حداکثر. 1.05 خیلی رویاییه!!! واسه اطلاع دقیق شما این سوال رو باید از آقای طهماسبی در واحد تسهیلات بنیاد بپرسید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)