صفحه 98 از 1402 نخستنخست ... 488889909192939495969798991001011021031041051061071081481985981098 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط pezhman66 نمایش پست ها
    من سال 89 رفتم این نامه رو بگیرم حتی متن نامه رو هم خودم دادم به تایپیست. فقط سرهنگ.... (یادم رفته فامیلشونو) اون متن رو تایید کرد. بعد از تایپ هم سردار امضا کرد. کلاً حدود 20 دقیقه طول کشید. هیچ چیزیم ازم نخواستن.
    خیلی ممنون دوست عزیز. ایشالا که منم فردا برم کارم بدون مشکل انجام بشه. دعام کنید

سلام
    دوستان من در حال حاضر سربازم. احتمالا تو مرحله تکمیل ظرفیت دکتری قبول میشم و از خدمت میام بیرون. حالا یه سوال خیلی حیاتی دارم. اگر من بعد از ترخیص با انجام پروژه برای سازمانهای مرتبط با بنیاد کسری بگیرم طوری که کل مدت باقیمانده از خدمتم رو پوشش بده به من کارت پایان خدمت میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bbehnam نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من در حال حاضر سربازم. احتمالا تو مرحله تکمیل ظرفیت دکتری قبول میشم و از خدمت میام بیرون. حالا یه سوال خیلی حیاتی دارم. اگر من بعد از ترخیص با انجام پروژه برای سازمانهای مرتبط با بنیاد کسری بگیرم طوری که کل مدت باقیمانده از خدمتم رو پوشش بده به من کارت پایان خدمت میدن؟
    سلام
    در مورد طرح جایگزین خدمت نمی دونم. ولی در مورد طرح کسر خدمت، بله می تونید با انجام چند پروژه تا 19 ماه خدمت رو هم کسری بگیرید. ولی آموزشی رو حتماً باید به اتمام برسونید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خبر خیلی خیلی مهم برای دوستانی که برای بهره مندی از کسری خدمت پروژه انجام می

[QUOTE=mirtoroghi;734982]سلام
    آقا در اين مورد به نتيجه اي رسيديد؟ بالاخره كسايي كه پروژه كسر خدمتشون رو از سال 90 شروع كردن مشمول قانون قبل از 91 ميشن يا نه؟[/

دوستان منم همین شرایط شروع پروژه در سال 90 رو دارم .کسی پیگیری نکرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

[نوشته اصلی توسط masood_arc August 5th, 2012, 11:29 AM
    سلام بچه ها.
    یه مدتی نبودم مسافرت بودم حالا اومدم البته با یه خبر خوب.
    من اردیبهشت سال 90 تو بنیاد برای کسری تشکیل پرونده دادم و پایان نامه و پروژه و از تابستونش دیگه پیگیر شدم. من آبان سال 90 اعزام شدم حدود 5 ماه خدمت کردم و به دلیل قبولی دانشگاه ترخیص شدم. پروژه های کسریم همچنان ادامه داشت تا در نهایت بعد از دفاع و کمیسیون و ... تونستم تو خرداد 91، 13 ماه کسری بگیرم. با این 13 ماه رفتم نظام وظیفه. قبلش هم چند بار رفته بودمو فقط قسمت قوانین و مقررات نظام وظیفه بود که به من گفته بود خدمتت طبق قانون 90 میشه. همشون میگفتن 21 ماه. از دم در گرفته تا سالن 3 و...اما اینبار خیلی پیگیرتر رفتم. سالن 6 سالن 5 سالن 4 سالن 3 خلاصه اگه بگم شرایطمو به 30 نفر آدم توضیح دادم واقعا اغراق نکردم تا اینکه بالاخره قسمت های قوانین و مقررات، معاونت مشمولین و احضار و اعزام که اشراف کامل به قوانین دارن به دادم رسیدن و من الان 2 هفتس که کارت پایان خدمتم دستمه!!!!!
    از تمام بحثاشون من دوتا بخشنامه فهمیدم که یکیش تصویب خرداد بود یکیشم تصویب اردیبهشت:
    1- کسایی که خدمت قبلی دارن یا ندارن، با ارائه کسری تا پایان شهریور امسال اگه خدمتشون به 18 ماه برسه (برای لیسانس 17، فوق 16 و...) خدمتشون تموم شدست.
    2- کسایی که پروژه تحقیقاتی (کسری) رو سال 90 شروع کردن و در سال 91 کسریشون ثبت بشه مشمول قانون 90 میشن.

واسه من هردوتاش صدق میکرد ولی با اولیش کارم راه افتاد. به نظرم این تاریخ پایان شهریور رو جدی بگیرید. البته ممکنم هست این تاریخ رو باز تمدید کنن ولی حواستون باشه.

موفق باشید. التماس دعا.

دوستان این موضوع دقیقش چیه؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان
    قبلا بحث شده بود که آیا ممکنه با انجام پروژه های کسر خدمت ، در مرحله ویزا ریجکت بشیم یا نه.
    الان یه سوال دیگه برام پیش اومده :
    آیا با انجام این پروژه ها ، ممکنه ممنوع الخروج بشیم از کشور !!!؟
    یعنی کشور خودمون ما را ممنوع الخروج بکنه به مدت مثلا 2-3 سال !!؟
    .You can either have results or excuses; not both

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    قبلا بحث شده بود که آیا ممکنه با انجام پروژه های کسر خدمت ، در مرحله ویزا ریجکت بشیم یا نه.
    آقا تا جایی که من اطلاع دارم این حرفا همش شایعه اس. اصلا ذهن خودتو درگیر این شایعات نکن که مثل من میشی باید 21ماه فول خدمت کنی یا در حین خدمت با هزار بدبختی کسری بگیری

نقل قول نوشته اصلی توسط Davood21 نمایش پست ها
    سلام
    در مورد طرح جایگزین خدمت نمی دونم. ولی در مورد طرح کسر خدمت، بله می تونید با انجام چند پروژه تا 19 ماه خدمت رو هم کسری بگیرید. ولی آموزشی رو حتماً باید به اتمام برسونید.
    ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز. من الان ماه هفتم خدمتم میخوام هر جور شده اومدم بیرون خدمت و با پروژه تموم کنم مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط bbehnam نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز. من الان ماه هفتم خدمتم میخوام هر جور شده اومدم بیرون خدمت و با پروژه تموم کنم مرسی
    خواهش میکنم
    امیدوارم موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام
    در جواب شما یک نکته رو میگم؛ که شاید تا حالا در اینجا مطرح نشده باشه. و دوستان بخوان بدونن
    چون پروژه کسر خدمت من در یکی از سازمان های زیر مجموعه وزارت دفاع هست؛ از مسئول مربوطه پرسیدم که آیا در آینده میتونم این همکاری علمی رو که با سازمان شما داشتم رو به عنوان تجربه تحقیقاتی در رزومه کاری و علمی بنویسم؟
    جواب داد که توی ایران، واسه هر کاری و هر جایی که بخوای میتونی اسم اینجا و همکاری پژوهشی کسر خدمت رو قید کنی. فقط اگر خواستی دانشگاه های خارجی اپلای کنی، اگر قید کنی ممکنه پذیرش نکنن

یعنی:
    1- این طرح کسر خدمت رو جزء سابقه علمی میتونیم توی رزومه بیاریم.
    2- اگر برای یک کشور دیگه بخواهیم اقدام به مهاجرت کنیم، تا خودمون بهشون نگیم که پروژه انجام دادیم، اونا نخواهند فهمید. و مشکلی نخواهیم داشت.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Davood21 نمایش پست ها
    خواهش میکنم
    امیدوارم موفق باشید

سلام
    در جواب شما یک نکته رو میگم؛ که شاید تا حالا در اینجا مطرح نشده باشه. و دوستان بخوان بدونن
    چون پروژه کسر خدمت من در یکی از سازمان های زیر مجموعه وزارت دفاع هست؛ از مسئول مربوطه پرسیدم که آیا در آینده میتونم این همکاری علمی رو که با سازمان شما داشتم رو به عنوان تجربه تحقیقاتی در رزومه کاری و علمی بنویسم؟
    جواب داد که توی ایران، واسه هر کاری و هر جایی که بخوای میتونی اسم اینجا و همکاری پژوهشی کسر خدمت رو قید کنی. فقط اگر خواستی دانشگاه های خارجی اپلای کنی، اگر قید کنی ممکنه پذیرش نکنن

یعنی:
    1- این طرح کسر خدمت رو جزء سابقه علمی میتونیم توی رزومه بیاریم.
    2- اگر برای یک کشور دیگه بخواهیم اقدام به مهاجرت کنیم، تا خودمون بهشون نگیم که پروژه انجام دادیم، اونا نخواهند فهمید. و مشکلی نخواهیم داشت.
    سلام
    خیلی ممنون از پاسختون
    این مورد را بله میدونستم که احتمال مشکل بوجود اومدن در رابطه با ویزا و . . . خیلی کمه.
    سوال من در مورد کشور خودمون بود !!!! یعنی آیا احتمال داره با انجام پروژه برای سازمان های دفاعی و نظامی ، از کشور ممنوع الخروج بشیم !!!!؟
    .You can either have results or excuses; not both

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)