صفحه 988 از 1402 نخستنخست ... 48888893897897998098198298398498598698798898999099199299399499599699799810381088 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,871 تا 9,880 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط calin نمایش پست ها
    سلام خدمت تمام نخبگان ایران زمین
    اینجانب با معدل 18/56 به عنوان نفر اول مکانیک از دانشگاه صنعتی ارومیه فارغ التحصیل شدم(95/4/30) و الان ترم یک ارشد هستم.تا الان مقاله ندادم ولی میتونم از پروژه کارشناسیم یه مقاله کنفرانسی و علی پژوهشی داخلی در بیارم.
    با فرض قبول شدن مقاله:ایا شانسی برای عضویت در بنیاد نخبگان دارم؟
    اگه مقاله ای جدا از مضوع پروژه کارشناسی ارائه بدم ایا مشکلی پیش میاد؟
    تا چه تاریخی بعد ار فارغ التحصیلی برای اقدام کردن وقت دارم؟
    لطفا راهنماییم کنید وقتم داره تموم میشه,با تشکر
    سلام. بنظرم رزومتون رو سعی کنید قوی تر کنید بازم بیشتر مقاله بنویسید. معدل ارشدتون تا میشه بالا باشه. نه موضوعش جدا از پایان نامتون هم باشه عیبی نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Permixforall نمایش پست ها
    سلام. بنظرم رزومتون رو سعی کنید قوی تر کنید بازم بیشتر مقاله بنویسید. معدل ارشدتون تا میشه بالا باشه. نه موضوعش جدا از پایان نامتون هم باشه عیبی نداره.
    مرسی بابت راهنماییتون.میخوام از سهمیه کارشناسی استفاده بکنم.شما مطئن هستید که مقاله میتونه موضوعش متفاوت از عنوان پروژه کارشناسی باشه؟چون توی چندتا تاپیک تایید شده که مقاله و پروژه ی کارشناسی باید مربوط به یه موضوع باشن(برای استفاده از سهمیه کارشناسی).

Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum University of Technology

سلام دوستان. در قسمت درخواستهای تسهیلات دانش آموختگان برتر برای من به اتمام رسیده و فرآیند جدیدی در قسمت درخواستها ایجاد شده به اسم نظام وظیفه تخصصی که وقتی روش میزنم تکمیل فرم اطلاعات فردی نخبگانه.
    این قطعا و 100% به معنی تایید نخبگی هست؟
    سلام
    لینک نتایج داوری. لطفا رزومتون رو وارد کنید:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...86%D8%AF/page5

Junior Member

سلام دوستان،
    من الان دانشجوی دکتری هستم و این ترم پروپوزال تصویب میکنم. یه پروژهی کسری خدمت گرفتم که تموم شده و حدود 10 ماه کسری برام تایید کردند. خواستم بدونم اگر که بتونم شرایط بنیاد رو اخذ کنم و مشمول پروژهی جایگزین خدمت بشم، با توجه به این که مدت این پروژه 14 ماه هست این 10 ماهی که من کسری گرفتم ازش کم میشه؟ خودم قصدم این بود که پروژه ی دوم رو بردارم و مجموعش رو به 15-16 ماه برسونم که اگر عضو بنیاد شدم دیگه کامل سربازیم تموم باشه... آیا همچین کاری میشه کرد؟
    ممنوم میشم اگر اطلاع دارید جوابمو بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed89 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من الان دانشجوی دکتری هستم و این ترم پروپوزال تصویب میکنم. یه پروژهی کسری خدمت گرفتم که تموم شده و حدود 10 ماه کسری برام تایید کردند. خواستم بدونم اگر که بتونم شرایط بنیاد رو اخذ کنم و مشمول پروژهی جایگزین خدمت بشم، با توجه به این که مدت این پروژه 14 ماه هست این 10 ماهی که من کسری گرفتم ازش کم میشه؟ خودم قصدم این بود که پروژه ی دوم رو بردارم و مجموعش رو به 15-16 ماه برسونم که اگر عضو بنیاد شدم دیگه کامل سربازیم تموم باشه... آیا همچین کاری میشه کرد؟
    ممنوم میشم اگر اطلاع دارید جوابمو بدید.
    بله دوست عزیز میتونید این کار رو بکنید

سلام ببخشید بنده یک سوال خیلی مهم دارم

اینکه من با معدل کارشناسی 15.2 (بدون ضریب) که با ضریب میشه 15.60 میتونم مدارکم آپلود کنم؟ چون توی سایت نوشته حداقل معدل 16 کارشناسی!! :-(

این چه قانونیه آخه؟؟؟!!!!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinnnnnnnn نمایش پست ها
    سلام ببخشید بنده یک سوال خیلی مهم دارم

اینکه من با معدل کارشناسی 15.2 (بدون ضریب) که با ضریب میشه 15.60 میتونم مدارکم آپلود کنم؟ چون توی سایت نوشته حداقل معدل 16 کارشناسی!! :-(

این چه قانونیه آخه؟؟؟!!!!!!!!!!
    فکر نمیکنم بشه. با اینحال از بنیاد تهران هم سوال کنید.

فکر نمیکنم بشه. با اینحال از بنیاد تهران هم سوال کنید.
    پس این چیه؟؟

سلام دوستان
    امروز برام فرم نظام وظیفه تخصصی باز شده، رزومم رو همینجا میگم تا بقیه هم استفاده کنن! امتیازم و هم پیگیری کدم تا 2 3 روز آینده میاد جوابش:
    1- معدل کارشناسی 15.38 رشته فیزیک بدون اعمال ضریب (ضریب 1.00)
    2- معد ارشد 18.16 رشته فوتونیک بدون اعمال ضریب (ضریب 1.01)
    3- رتبه کل 16 ارشد از بین 1910 نفر
    4- 2.5 سال عضویت انجمن تخصصی
    5- 3 تا مقاله ISI با ضرایب تاثیر 4.54 ,6.45, 3.04 که تو همشون نفر اول بودم، بعلاوه اساتید راهنما و مشاور (2 تا راهنما +1 مشاور) تو همشون 3 نفر دیگه هم بودن (کلا 7 نفر)!
    6- دو تا کنفرانس (ارائه) که تو یکیش نفر اول بودم و تو اون یکی نفر هفتم (باز هم عین مقاله ها 3 نفر اساتید راهنما و مشاور بودن)

سه تا طرح پژوهشی هم داشتم که چون تموم نشده بودن قبول نشدن! یه مقاله هم این اواخر اکسپت شد که دیگه اضافه نکردم
    25 فروردین مدارکم و فرستادم، یه ماه بعد نقص خوردم و 23 خرداد برابر اصل کردم! امروزم که اوکی شد.

امتیاز 195 هم شده!

Junior Member

پس این چیه؟؟

سلام دوستان
    امروز برام فرم نظام وظیفه تخصصی باز شده، رزومم رو همینجا میگم تا بقیه هم استفاده کنن! امتیازم و هم پیگیری کدم تا 2 3 روز آینده میاد جوابش:
    5- 3 تا مقاله ISI با ضرایب تاثیر 4.54 ,6.45, 3.04 که تو همشون نفر اول بودم، بعلاوه اساتید راهنما و مشاور (2 تا راهنما +1 مشاور) تو همشون 3 نفر دیگه هم بودن (کلا 7 نفر)!
    6- دو تا کنفرانس (ارائه) که تو یکیش نفر اول بودم و تو اون یکی نفر هفتم (باز هم عین مقاله ها 3 نفر اساتید راهنما و مشاور بودن)

سه تا طرح پژوهشی هم داشتم که چون تموم نشده بودن قبول نشدن! یه مقاله هم این اواخر اکسپت شد که دیگه اضافه نکردم
    25 فروردین مدارکم و فرستادم، یه ماه بعد نقص خوردم و 23 خرداد برابر اصل کردم! امروزم که اوکی شد.

امتیاز 195 هم شده!
    دوست عزیز اقدام کن، من معدل کارشناسیم 15.22 بود، نخبه شدم

پس این چیه؟؟

سلام دوستان

امتیاز 195 هم شده!
    دوست عزیزم کف معدل همون 15 هستش! تو سایت قوانین عوض شده! شما با قانون پارسال دارید برسی می کنید معدلتون رو!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)