صفحه 991 از 1402 نخستنخست ... 4918919419819829839849859869879889899909919929939949959969979989991000100110411091 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,901 تا 9,910 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud9940 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    برای رشته شیمی تجزیه کسی از جایی پروژه گرفته؟ فک نکنم برای این رشته بدون حظور بشه کاری انجام داد
    حتی اگر هم قرار باشه پروژه رو انقدر جزیی تعریف کنند شما میتونید باهاشون صحبت کنید و موضوعات شیمی فیزیکی که اکثرا احتیاج به حضور ندارند رو انتخاب کنید.
    میشه لطف کنید و رزومتون رو هم بگید. تا اونجایی که من از دوستانم دیدم با کارهای آزمایشگاهی رشته شیمی خیلی سخت و با تعداد کم و در مدت زمان طولانی میشه مقاله داد, اینطوری امتیاز لازم رو برای تایید پرونده در ب م ن داشتن خیلی سخته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط geniuses نمایش پست ها
    حتی اگر هم قرار باشه پروژه رو انقدر جزیی تعریف کنند شما میتونید باهاشون صحبت کنید و موضوعات شیمی فیزیکی که اکثرا احتیاج به حضور ندارند رو انتخاب کنید.
    میشه لطف کنید و رزومتون رو هم بگید. تا اونجایی که من از دوستانم دیدم با کارهای آزمایشگاهی رشته شیمی خیلی سخت و با تعداد کم و در مدت زمان طولانی میشه مقاله داد, اینطوری امتیاز لازم رو برای تایید پرونده در ب م ن داشتن خیلی سخته.

معدل کارشناسی 15.46 البته ناگفته نمونه که کارشناسی رو 7 ترمه تموم کردم
    معدل ارشد 18.76 4 ترمه
    نفر اول کارشاسی ارشد
    پذیرش بدون آزمون در کارشناسی ارشد با سهمیه استعداد درخشان---که فکر کنم این بیشترین امتیاز رو داشت
    فقط یه مقاله داخلی داشتم -مقالات isi هنوز جوابش نیومده

با سلام. دوستان من هفته گذشته برای تسهیلات نظام وظیفه تایید شدم. رزومم رو همراه با امتیاز میذارم تا دوستان استفاده کنند.

من متخصص هستم. معدل تخصصم 18.3 بود و رتبه کنکورم 120. با استفاده از استعداد درخشان وارد تخصص شدم که البته این مورد امتیازی نداشت چون استعداد درخشان فقط برای کارشناسی به ارشد امتیاز داره.
    4 انجمن علمی عضو بودم که البته مدت زیادی از عضویت در اونا نمیگذره. مدت عضویت در انجمن های علمی مهمه.
    14 مقاله داشتم. 9 تا ISI یا اسکوپوس و 5 تا علمی پژوهشی که فقط در 2 تای آنها نفر اول بودم. مقاله کنفرانسی هم داشتم که ترجیح دادم اصلا آپلود نکنم بخاطر اینکه ممکن بود نقص بخورم.

من 22 مرداد مدارکم رو فرستادم. خوشبختانه اصلا نقص پرونده نخوردم و همه مدارکم تایید شدند. 9 شهریور رفتم برای برابر با اصل و دو هفته بعد تایید شدم. امتیازم هم 414 شده.

در کل چند تا نکته رو در نظر بگیرید دوستان: اولا مقالات همایشی رو فقط در صورتی بارگزاری کنید که گواهی ارائه شفاهی و فایل خلاصه مقالات محکمی داشته باشید والا فرآیندتون طولانی میشه. ثانیا گواهی های رتبه رو حتما از سازمان سنجش بگیرید. ثالثا روی نامه های فراغت از تحصیل خیلی دقت کنید که حتما دارای تاریخ شروع-پایان معدل باشه و خود نامه هم تاریخ داشته باشه.

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

Junior Member

باسلام
    دوستانی که برای تحویل مدارک و گرفتن معرفی برای انجام پروژه به ب ن ن م رفته اند من را راهنمایی کنند.

روندش در تهران چقدر طول میکشه. چند روز باید در تهران بمونم با توجه به اینکه راه من دوره و از جنوب باید برم.

همون مدارکی که خوده بنیاد نخبگان میگه ببریم کافیه

ممنون

Junior Member

دوستان از کارتها خبری نشد؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان

من امروز پایان نامه و سی دی و برگه اتمام پروژه رو تحویل دادم. بعد گفت تا ظهر طول می کشه. بعد از دبیرخانه تحویل میز کنار اتاق نخبگان دادم. 1 ساعتی نشستم دیدم هنوز روی میزه. رفتم پرسیدم گفت سیستم خرابه برو هفته دیگه بیا. کسی از دوستان به این مشکل برخورد؟

سلام
    متاسفانه من معدل کارشناسیم از دانشگاه شهید بهشتی پایین تر از استادارد بنیاد هستش. ولی در کارشناسی ارشد با معدل 18.70 از امیرکبیر فارغ التحصیل شدم و به صورت استعداد درخشان وارد مقطع دکتری همون دانشگاه شدم.
    اولین سوالی که دارم اینه که امکانش هست بعد از اعلام نتایج داوری مقالات داخلی و خارجی از پایان نامه ام، بنیاد رو با امتیازات کسب شده در مقطع کارشناسی ارشد راضی کنم؟
    دومین سوالم اینه که در صورت کسب معدل بالا در آزمون جامع دکتری بازهم معدل پاین مقطع کارشناسیم برای من در کسب پروژه جایگزین از بنیاد مشکل ایجاد خواهد کرد؟
    سومین سوالم اینه که با داشتن پروژه کسری 19 ماهه از سازمان انرژی اتمی باز هم بنیاد راضی به ارائه پروژه جایگزین نخواهد شد؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud9940 نمایش پست ها
    باسلام
    دوستانی که برای تحویل مدارک و گرفتن معرفی برای انجام پروژه به ب ن ن م رفته اند من را راهنمایی کنند.

روندش در تهران چقدر طول میکشه. چند روز باید در تهران بمونم با توجه به اینکه راه من دوره و از جنوب باید برم.

همون مدارکی که خوده بنیاد نخبگان میگه ببریم کافیه

ممنون
    سلام دوست عزیز.تحویل دادن مدارک و تحویل معرفی نامه از طرف بنیاد به سازمان ها برای گرفتن پروژه به طور عادی در یک روز انجام میشه.به این صورت که شما با در دست داشتن شماره نامه به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح مراجعه می کنید و اونجا پرونده رو به شما میدن که به سرهنگ حاتمی تحویل بدین.ایشون هم سازمان رو برای شما مشخص می کنه.بعدش دبیرخانه نامه شما رو تایپ می کنه و بعد از این که نامه شما امضا شد، پرونده رو به شما میدن که به سازمان مربوطه مراجعه کنید.قبل از مراجعه حضوری لازمه که شما با شماره ای که بنیاد مشخص کرده تماس بگیرید و هماهنگی کنید.در مورد اینکه بعد از این چقدر طول بکشه و چند روز لازم باشه که بمونید، بستگی داره به اینکه با سازمانی که مشخص شده به توافق برسید یا خیر و اینکه روندش چقدر زمان ببره.
    ان شاالله موفق باشید.

سلام دوستان من یه سوال دارم
    اینکه میگه عضو انجمن تخصصی باشی یعنی چی؟؟؟ مثلا منکه الان دانشجو ارشد عمران - خاک و پی هستم باید کجاها عضو بشم و چجوری؟؟؟

پیشاپش ممنونم.

من فکر کردم فقط انجمن علمی گروه منظورشونه! خب اگر رای نیاریم نمیشه عضو بشیم که یا اینکه چجوریه بعضیا 4-5 تا انجمن عضون!!! آخه عضو چی هستن!! چرا ما خبر نداریم!؟ اگر کسی هست میدونه لطفا منم آگاه کنه
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)