صفحه 994 از 1402 نخستنخست ... 4948949449849859869879889899909919929939949959969979989991000100110021003100410441094 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,931 تا 9,940 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_z نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. البته مناسب تر بود که پرسش تون رو در فرومهای مرتبط با مقالات و اعتبار مجلات مطرح میکردین، چون در این صورت پاسخهای تخصصی تری هم میگرفتین.

در هر صورت یادتون باشه که تنها مقالاتی در بررسی رزومه تون براتون امتیاز به حساب میان که در مجلات یا کنفرانسهای معتبر چاپ شده باشن یا پذیرش گرفته باشن. اعتبار مجلات به این بستگی داره که در کجا Index بشن. در مورد مجلات داخلی باید دید که آیا مجله مورد نظر شما به نوعی علمی-پژوهشی حساب میشه یا خیر (حتی مقالات مجلات علمی-ترویجی هم فکر نمیکنم امتیاز جالبی داشته باشند). برای چک کردن این مسئله می بایستی به سایت وزارت علوم و یا Islamic World Science Citation Center(ISC)x مراجعه کنید و با ملاحظه لیستهایی که هر ماه آپدیت میکنند و یا وارد کردن کُد ISSN مجله چک کنید ببینید آیا علمی-پژوهشی حساب میشه یا خیر.
    از روی تجربه شخصی میگم که چنین مجلاتی که مخصوصا تنها چهار جلد هم ازشون چاپ شده به احتمال خیلی زیاد ارزشی برای داوری بنیاد نخبگان نخواهند داشت

موفق باشید

ممنون از پاسخ شما دو دوست محترم

چون بنده با توجه به برنامه ریزیم قصد دارم 2 سال دیگه برای بنیاد ملی افدام کنم به همین منظور گفتم، به قول معروف از هیچی بهتره و تا اون موقع هم شاید اعتبار لازم را کسب کنه، چون من مقالاتم را برای کنفرانس ها ارسال کردم و تا 2 سال دیگه بیشتر از 3 سال از زمان چاپ آنها میگذرد و بقول معروف بی ارزش میشن برای همین گفتم اینجا بدم که رزومه پر کن بشن به قول معروف

نظرتون بازم اینه نفرستم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinnnnnnnn نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما دو دوست محترم

چون بنده با توجه به برنامه ریزیم قصد دارم 2 سال دیگه برای بنیاد ملی افدام کنم به همین منظور گفتم، به قول معروف از هیچی بهتره و تا اون موقع هم شاید اعتبار لازم را کسب کنه، چون من مقالاتم را برای کنفرانس ها ارسال کردم و تا 2 سال دیگه بیشتر از 3 سال از زمان چاپ آنها میگذرد و بقول معروف بی ارزش میشن برای همین گفتم اینجا بدم که رزومه پر کن بشن به قول معروف

نظرتون بازم اینه نفرستم؟
    این مطلب رو مد نظر داشته باشید که تجربه نشون داده که بیشتر از 6 ماه نباید روی ثابت ماندن قوانین ب م ن حساب باز کرد, به همین خاطر معلوم نیست بحث 3 و 5 ساله اعتبار مقالات برای فارغ التحصیلان ارشد و دکتری تا چند وقت پا بر جا باشه.
    در هر صورت اگر وقت و هزینه ی زیادی رو نباید خودتون متحمل بشید قطعا ضرری نداره. حتی اگر هم یک نفر استدلال کنه که با این کار رزومتون رو خراب می کنید راه حلش خیلی ساده هست, برای جاهایی که خیلی به این چیزها حساس هستند مثل مصاحبه دکتری شما این مقالتون رو ارایه ندید!

نقل قول نوشته اصلی توسط geniuses نمایش پست ها
    این مطلب رو مد نظر داشته باشید که تجربه نشون داده که بیشتر از 6 ماه نباید روی ثابت ماندن قوانین ب م ن حساب باز کرد, به همین خاطر معلوم نیست بحث 3 و 5 ساله اعتبار مقالات برای فارغ التحصیلان ارشد و دکتری تا چند وقت پا بر جا باشه.
    در هر صورت اگر وقت و هزینه ی زیادی رو نباید خودتون متحمل بشید قطعا ضرری نداره. حتی اگر هم یک نفر استدلال کنه که با این کار رزومتون رو خراب می کنید راه حلش خیلی ساده هست, برای جاهایی که خیلی به این چیزها حساس هستند مثل مصاحبه دکتری شما این مقالتون رو ارایه ندید!

این دغدغه سربازی 50% مشغولی ذهن من شده نمیدونم چکار کنم آحه!! اینکه بتونم 2 3 تا آی اس آی هم بدم به این آسونیا نیست!!! شما راه حلی ندارین؟ چون بنظر میاد خیلی انسان کارکشته ای هستید

Junior Member

باسلام

روند اداری بعد از اینکه ب ن ن م نامه رو به سازمان مربوطه زد چیست؟
    بهترین سازمان ها برای رشته شیمی تجزیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud9940 نمایش پست ها
    باسلام

روند اداری بعد از اینکه ب ن ن م نامه رو به سازمان مربوطه زد چیست؟
    بهترین سازمان ها برای رشته شیمی تجزیه؟
    میشه لطفا رزومه اتون بذارید؟ممنونم

Junior Member

یه چیز میگم خیالتوم رو راحت کنم.
    کف امتیاز زیاد مهم نیست
    بستگی به رشتتون داره و اینکه نیاز داشته باشن یا نه-- با امتیاز بالا احتمال قبول کردن زیاده ولی بعضی وقتا با امتیاز کم هم قبول میکنن-

کارشناسی 7 ترمه 15.46
    ارشد 4 ترمه 18.76
    استفاده از سهمیه استعداد درخشان برای کارشناسی ارشد--- به نظر من هرکی از استعداد درخشان استفاده کرده حتما در خواست بده
    نفر اول کارشناسی ارشد-----اما اینو تایید نکردن و امتیازی بهش تعلق نگرفت
    یک مقاله در کنفرانس بین المللی داخلی با اسم اول

Senior Member Sha7ab آواتار ها

یه چیز میگم خیالتوم رو راحت کنم.
    کف امتیاز زیاد مهم نیست
    بستگی به رشتتون داره و اینکه نیاز داشته باشن یا نه-- با امتیاز بالا احتمال قبول کردن زیاده ولی بعضی وقتا با امتیاز کم هم قبول میکنن-

کارشناسی 7 ترمه 15.46
    ارشد 4 ترمه 18.76
    استفاده از سهمیه استعداد درخشان برای کارشناسی ارشد--- به نظر من هرکی از استعداد درخشان استفاده کرده حتما در خواست بده
    نفر اول کارشناسی ارشد-----اما اینو تایید نکردن و امتیازی بهش تعلق نگرفت
    یک مقاله در کنفرانس بین المللی داخلی با اسم اول
    پذیرفته شدین؟
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    پذیرفته شدین؟

آره -چند روز دیگه باید برم ب ن ن م

Senior Member Sha7ab آواتار ها

آره -چند روز دیگه باید برم ب ن ن م
    مبارکه. رشته و دانشگاهتونم میگین؟
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    مبارکه. رشته و دانشگاهتونم میگین؟
    شیمی تجزیه-دانشگاه تهران

شما درخواست دادین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)