نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزا آمریکا از ساير كشورها 2011 - 2008

Junior Member

پیش فرض آرشیو: Pick Up ویزا آمریکا از ساير كشورها 2011 - 2008

سلام دوستان
    این داستان Clearance هم عجب سر دراز دارد!
    راستش من بعداز 10 ماه بالاخره از قبرس پاک شدم! تو این مدت برای کانادا اقدام کردم اومدم کانادا.
    حالا میخواستم بدونم میتوتم درخواست بدم از کانادا ویزامو Pick up کنم!!کسی تا حالا چنین تجربه ای داشته؟
    مرسی
    The only person who can make your dreams come true is YOU!

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : Can I pick up my US visa from a US embassy in CANADA!

بعید می‌دونم امکان چنین کاری وجود داشته باشه و تا این جا که می‌دونم فقط همون کنسول‌گری‌ای که با شما مصاحبه کرده می‌تونه براتون ویزا صادر کنه، اما برای اطمینان می‌تونید با کنسول‌گری آمریکا در کانادا تماس بگیرید و ازشون بپرسید.

Junior Member

من هم دقیقا همین سوال رو از سفارت آمریکا تو کپنهاگ پرسیدم و اونها هم گفتن ویزا رو فقط همون سفارتی صادر می کنه که مصاحبه کرده.
    No Matter How Hard You Try You Cannot Stop Us Now

احتمالا باید الان تو کانادا درخواست Clearence بدید یکی رو می شناختم که کانادا یک ترم دانشجو بود رفت سفارت آمریکا تو ونکوور در کمتر از یک هفته بهش ویزا دادن.... ظاهرا اونجا ایرانی ها راحت تر Clear میشن....
    Life salutes you when you make others happy

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط 2009
    احتمالا باید الان تو کانادا درخواست Clearence بدید یکی رو می شناختم که کانادا یک ترم دانشجو بود رفت سفارت آمریکا تو ونکوور در کمتر از یک هفته بهش ویزا دادن.... ظاهرا اونجا ایرانی ها راحت تر Clear میشن....
    نه لزوما اینطوری نیست یکی از بچه ها از همین ونکوور 2 ماه کلیر شد خانومش هنوز نشده
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

پیش فرض پاسخ : Pick up ويزا از ساير كشورها

سلام
    من هم خیلی مشتاقم که در مورد گرفتن ویزا از ارمنستان و ترکمنستان بیشتر بدونم. راجع به سفر به عشق آباد و ایروان تحقیق کردم که شاید به درد شما هم بخوره؛ ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی راجع به سفارت و ویزا دادن این دو جا داره، مطرح کنه :
    سفر به ترکمنستان نیازمند ویزا هست که آژانسها میگیرن؛ حدود 20 روز گرفتنش طول میکشه و حدود سیصدهزار تومن هم هزینه داره. عمدۀ هزینۀ سفر همینه، بقیه اش حدود صدهزار تومن بیشتر خرج نداره. تا دم مرز باید خودتون برین و تورها از مرز به بعد مسئول کار شما هستن. وسیلۀ مسافرت مستقیم از تهران به عشق آباد وجود نداره.
    برای گرفتن وقت سفارت آمریکا هم باید بعد از گرفتن ویزای ترکمنستان بهشون ایمیل زد؛ دقیقاً نمیدونم برای چند روز بعد وقت میدن.
    هزینۀ سفر به ارمنستان به صورت زمینی از حدود 260 هزار تومن شروع میشه، و هوایی از حدود 450 هزار تومن. ویزاش مشکل خاصی نداره (اگر زمینی سفر میکنید همون دم مرز ویزا رو میدن). برای وقت سفارت هم تا جایی که من فهمیدم یه ایمیل زدن کفایت میکنه و میشه زود وقت گرفت.

ممنون میشم اگه اطلاعاتتون رو در میون بگذارید.

Junior Member

سلام
    من 20 June براي مصاحبه ميرم بيروت. اگه كسي خواست ويزاشو بگيرم مي تونه به من پيام خصوصي بده.

سلام منم 22 جون میرم بیروت و 18 جون از ایران خارج می شم. اگر کسی میخواد پیک آپ کنم پیام خصوصی بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط firekayot نمایش پست ها
    سلام منم 22 جون میرم بیروت و 18 جون از ایران خارج می شم. اگر کسی میخواد پیک آپ کنم پیام خصوصی بده.
    من 21 جون میرم بیروت برنامه ام کمی عوض شد. اگر کسی میخواد پیک آپ کنم پیام خصوصی بده
    Kia

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of technology

سلام

من 12 جولای (سه شنبه) برای pick up ویزا می رم بیروت. اگه کسی می خواد ویزاشو pick up کنم یا براش appointment fee پرداخت کنم به آدرس زیر به من ایمیل بزنه. در ضمن اگه کسی تو این تاریخ خواست بره بیروت و همسفر خواست نیز ایمیل بزنه.
    ویرایش توسط Olympia : October 30th, 2014 در ساعت 12:08 AM دلیل: حذف آدرس ایمیل