صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 49

موضوع: پست از امریکا

Junior Member

پیش فرض پست از امریکا

سلام
    کسی میدونه میشه از امریکا وسیله برقی به ایران فرستاد یا نه؟ مثلا mp3 player یا calculator یا laptop؟
    با چه سرویسی؟ من priority-mail رو میشناسم که در حال حاضر به ایران سرویس داره ولی شک دارم وسیله ای که میخوام بفرستم از مرز رد شه یا نه!!
    کسی تجربه ای داره؟!
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M/Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : پست از امریکا

سلام

والا تا اونجا كه ما شنيديم امريكا كاري با مرسوله شما هم اگه داشته باشه به لب تاپ گير نمي ده. اما خوب مسلما تمامي اين بسته ها برسند به ايران مي رن گمرك. اونجا ممكنه اذيتتون كنن. حالا اگر سوالتون پاسخ داده نشده لطف كنيد بيشتر توضيح بديد دوستان با تجربه تر هم تشريف بيارند پاسخگو باشند
    شاد باشيد
    تو با اين پاكدامني هاي حقير، خود را هلاك خواهي كرد. شرارت را بياموز. خود نوينت را بر خاكستر خود پيشين بنا كن! (نيچه)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nfnnfn نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه میشه از امریکا وسیله برقی به ایران فرستاد یا نه؟ مثلا mp3 player یا calculator یا laptop؟
    با چه سرویسی؟ من priority-mail رو میشناسم که در حال حاضر به ایران سرویس داره ولی شک دارم وسیله ای که میخوام بفرستم از مرز رد شه یا نه!!
    کسی تجربه ای داره؟!
    مرسی

من خودم ۲ تا لپ‌تاپ فرستادم ایران(در ۳ ماه اخیر)، هر ۲ تا هم با یواس‌پی‌اس، آخه بقیه پست‌ها خدمات نمیدن، اولی‌ ۶ روزه رسید، و دومی‌ هم ۸ روزه، فقط یه چیز، اینکه اصلا نباید به آدرس شهرستان پست کنید، بهتره به یه آدرس تو تهران پست بشه، اونجا هم یه نامه میاد دره خونه که لپ‌تاپ شما رسیده، و باید برید ادارهٔ پست مرکزی (چهار راه لشکر) و مالیات و گمرکی بدین، حدود هفت یا هشت درصد، و لپ‌تاپ رو تحویل بگیرن، کارت ملی‌ فراموش نشه، در ضمن وقتی‌ پست می‌کنید، حتما اسم گیرنده رو به فارسی و انگلیسی‌ بنویسید، بهتر

Junior Member

با سلام
    من چند ماهی میشه اومدم آمریکا، و در دانشگاهی که هستم ایرانی دیگری نیست، تو خود شهر هم کسی رو نمیشناسم که بخ,ام ازش اطلاعات کسب کنم ... هیچ اطلاعی در مورد پست به ایران ندارم
    نمیدونم چه پستی با ایران کار میکنه. هزینه ها به چه شکله. و اینکه چه چیز هایی رو میشه به ایران فرستاد و چه چیز هایی رو نمیشه
    فروم رو گشتم اما جواب کاملی پیدا نکردم
    ممنون میشم کسی بتونه کمکم کنه

Junior Member

Smile پاسخ : پست از امریکا

Thank you every body for your kind answers.

Also last week I checked our university post service and they told me that USPS, DHL, etc will no longer have any service to Iran but there is still one that is our hero: Priority Mail.

After checking their website, I think they have a very cheap and fast service to Iran; I also posted a DVD and my friends sent a lot of stuff to Iran.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

پستهایی که معمولا داخل دانشگاه ها هست سرویس USPS به صورت معمولی و سفارشی ارائه می کنن. برای لپ تاپ و کلا بسته های اون شکلی همونطور که دوستان گفتن 1 تا 2 هفته طول می کشه و حدودا 50 تا 60 دلاری هزینه ور میداره. هزینه ترخیص از گمرک ایران هم هست که اونم همون حول و حوش 50 تومن باید باشه.
    تا حالا لپ تاپهای فرستاده شده به مقصد تهران رسیدن ولی من یه پاکت نامه معمولی فرستادم شهرستان نرسید معلوم نشد کجا رفته بود!

usps ارزونتر و بهتره. بقیه UPS FedEx ... مشکلاتش بیشتره یا اصلا ابران قبول نمیکنن
    راه، همان است که تو می‌روی.

Junior Member

سلام

من می خوام یه وسیله آزمایشگاهی خیلی سبک ولی نسبتا گرون رو به ایران پست کنم ولی در مورد امنیت پستی و مسایل گمرکی نگرانم

از دوستان اگر کسی تجربه ای داره در اختیار بذاره ممنون میشم

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

دوستانی که در آمریکا هستن می شه بگن پست معمولی از داخل آمریکا از یک ایالت به ایالت دیگه با USPS معمولاً چقدر طول می کشه تا برسه؟ در صورتی که فقط یک نامه باشه نه package.

مثلاً از تگزاس به کالیفرنیا

متشکرم

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrezaamin نمایش پست ها
    دوستانی که در آمریکا هستن می شه بگن پست معمولی از داخل آمریکا از یک ایالت به ایالت دیگه با USPS معمولاً چقدر طول می کشه تا برسه؟ در صورتی که فقط یک نامه باشه نه package.

مثلاً از تگزاس به کالیفرنیا

متشکرم
    من جمعه عصر پست کردم، چهارشنبه رسید. وقتی که پاکت رو پست می کردم، بهم رسید دادن که توش scheduled delivery date رو چهارشنبه زده بود. همون تاریخ هم رسید. پستش هم معمولی usps بود.
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)