صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 49

موضوع: پست از امریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پست از امریکا

سلام دوستان.
    میشه از امریکا خرید شخصی لباس کنم و برام پست بفرسته؟اصلا هزینش مهم نیست فقط از لحاظ شدن کار میگم!! با توجه به این که من کسی اونجا ندارم

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط saman0nsi نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    میشه از امریکا خرید شخصی لباس کنم و برام پست بفرسته؟اصلا هزینش مهم نیست فقط از لحاظ شدن کار میگم!! با توجه به این که من کسی اونجا ندارم

1- با GlobeX International به شماره زیر تماس بگیر

کد:
    Tel :  310-441-9998 or Toll Free 800-945-6239

2- با Capital Global Explporer به شماره زیر تماس بگیر

کد:
    Tel :  571-245-2001 or 703-715-1051

========

تجربیاتت را نیز در همین تاپیک منتشر کن
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Junior Member

سلام دوستان من مى خوام يه وسيله آزمايشگاهى رو كه به شدت بهش احتياج دارم از يك شركت آمريكايى بخرم تو قسمت فروش سايتشون هزينه پست توسط USPS رو برام حدود 80 دلار تخمين زده ولى با توجه به نوشته ى يكى از دوستان تو همين تايپيك ( صفحه 2 ) شك كردم كه نكنه USPS براى ايران نفرسته ، براى همين با هاشون مكاتبه كردم گفتن هيچ مشكلى نيست فقط وقتى رسيد مسئوليتش بعهده پست ايرانه و از اونجا به بعد خودتون بايد پيگيرى كنيد حالا نمى دونم بهشون اعتماد كنم يا نه ، آخه قيمت دستگاه خيلى بالا هست و من همش رو با دلار پى پال 3500 تومن جور كردم اگر يه دفعه اين وسط يه مشكلى پيش بياد خيلى برام بد ميشه لطفا اگر اطلاعاتى در اين زمينه داريد لطف كنيد و راهنماييم كنيد ، ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    mmsh81 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi9393 نمایش پست ها
    سلام دوستان من مى خوام يه وسيله آزمايشگاهى رو كه به شدت بهش احتياج دارم از يك شركت آمريكايى بخرم تو قسمت فروش سايتشون هزينه پست توسط USPS رو برام حدود 80 دلار تخمين زده ولى با توجه به نوشته ى يكى از دوستان تو همين تايپيك ( صفحه 2 ) شك كردم كه نكنه USPS براى ايران نفرسته ، براى همين با هاشون مكاتبه كردم گفتن هيچ مشكلى نيست فقط وقتى رسيد مسئوليتش بعهده پست ايرانه و از اونجا به بعد خودتون بايد پيگيرى كنيد حالا نمى دونم بهشون اعتماد كنم يا نه ، آخه قيمت دستگاه خيلى بالا هست و من همش رو با دلار پى پال 3500 تومن جور كردم اگر يه دفعه اين وسط يه مشكلى پيش بياد خيلى برام بد ميشه لطفا اگر اطلاعاتى در اين زمينه داريد لطف كنيد و راهنماييم كنيد ، ممنون
    به نظر من ریسک نکنید و یه کم بیشتر پول بدید با DHL براتون بفرستن. USPS خودش دست کمی از پست ایران نداره.

رشته و دانشگاه
    NC State University

نقل قول نوشته اصلی توسط mmsh81 نمایش پست ها
    به نظر من ریسک نکنید و یه کم بیشتر پول بدید با DHL براتون بفرستن. USPS خودش دست کمی از پست ایران نداره.
    سلام دوست عزیز
    تجربه فرستادن با DHL به ایران رو داری؟ میخوام یه بسته بفرستم به ایران حدود نیم کیلو که میخوام سه چهار روزه برسه. قیمتش چقدره با DHL? اصلا میفرسته؟ ممنونم راهنماییم کنی.
    اول کنم اندیشه تا برگزینم پیشه ای
    آنگه به یک پیمانه می، اندیشه را باطل کنم
    در روزگار تفاوت ها، همه شبیه هم اند!

mmsh81 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_CM نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    تجربه فرستادن با DHL به ایران رو داری؟ میخوام یه بسته بفرستم به ایران حدود نیم کیلو که میخوام سه چهار روزه برسه. قیمتش چقدره با DHL? اصلا میفرسته؟ ممنونم راهنماییم کنی.
    من آخرین باری که زنگ زدم DHL واسه ارسال بسته به ایران اول کلی این ور و اونور نگاه کرد بعدش با بی میلی گفت یه سری مدارک باید بفرستی همراش ببینیم اگه امکانش بود ارسال میشه.
    یعنی یه جوری گفت که من خودم از خیرش گذشتم.

Junior Member

سلام
    می خواستم بیبینیم آیا این امکان وجود داره که۴ بسته (پودری) ensure (برای بیمار سرطانی) را به ایران فرستاد؟قیمت مهم نیست فقط این که تا ۲ -۳ هفته بعد از ارسال حتما به ایران برسد.

رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط azaar نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بیبینیم آیا این امکان وجود داره که۴ بسته (پودری) ensure (برای بیمار سرطانی) را به ایران فرستاد؟قیمت مهم نیست فقط این که تا ۲ -۳ هفته بعد از ارسال حتما به ایران برسد.
    تو مدت دار ها فکر کنم فقط گلوبکس به ایران بفرستد
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Junior Member

ممنون از پا سختون .یعنی به محتویات بسته که پودری است ایراد نمیگیرند؟در حال حاضر زمان برایم الویت دوم است الویت اول برگشت نخوردن بسته به خاطر محتوبات است. چون پست معمولی یک نامه از وزارت بهداشت ایران می خواهد که اگر بسته در ایران باز شود نامه داخل آن باشد.

رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط azaar نمایش پست ها
    ممنون از پا سختون .یعنی به محتویات بسته که پودری است ایراد نمیگیرند؟در حال حاضر زمان برایم الویت دوم است الویت اول برگشت نخوردن بسته به خاطر محتوبات است. چون پست معمولی یک نامه از وزارت بهداشت ایران می خواهد که اگر بسته در ایران باز شود نامه داخل آن باشد.
    رنگ بزن و بپرس. گلوبکس شرکت ایرانی هست. فارسی جوابتان را می دهند.
    به من گقتند ۵ روزه تهران می رسد. البته من پودر نمی فرستادم
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)