صفحه 1 از 121 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1209

موضوع: پیدا کردن خانه یا همخانه در دانمارک

Junior Member

پیش فرض پیدا کردن خانه یا همخانه در دانمارک

سلام دوستان. من اواخر مارچ دارم میرم دانمارک. از دوستان اگه کسی مایله با هم خونه بگیریم یا مایله اتاق یا آپارتمان اجاره بده ممنون میشم خبرم کنه. اگه باز کردن این تاپیک خلاف مقررات نیست فکر میکنم جای مناسبی باشه که دوستان بهم در زمینه مسکن کمک کنند.

************************************************** ************************************************** **************
    لطفا پستهایی را به صورت عمومی در فروم مطرح کنید که جنبه شخصی نداشته باشد. در صورت شخصی شدن، پست ها بدون اطلاع قبلی حذف می شود. برای مسائل شخصی از پیام خصوصی استفاده کنید.

با سپاس - مدیریت
    ویرایش توسط behzadsharif : July 28th, 2013 در ساعت 02:55 PM دلیل: توضیحات لازم برای جلوگیری از ارسال پستهای خلاف

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن خانه یا همخانه در دانمارک

لطفا دوستانیکه میرن دانمارک یا الان اونجا هستن در مورد مبلغ اجاره و مشخصات خونه و شهرشون به بقیه اطلاع بدن و اینکه چقدر طول کشید تا اونجا رو گرفتن

Junior Member

تو سایت boligportal.dk جلو بعضی‌ خونه هاi نوشته Housing cooperatives in)Andelsbolig ) و قیمتشونم خیلی‌ مناسبه! این یعنی‌ چی‌؟

ددوستان عزیز ، خونه اجاره ای عموما چه وسایلی داره ؟ ممنون میشم جواب بدین و مدیر محترم هم پاک نکنه ، اگر هم جاش درست نیست ، خودش لطف کنه بگه جاش کجاست؟

برای یکی از دوستان جواب گذاشتم در پیغام خصوصی. گفتم شاید به درد بقیه هم بخوره:

پیدا کردن خونه کوچیک در دانمارک بسیار مشکله و کاملا اذیت میشید. مخصوصا اگر بخواید همونجا هم ادرس بذارید. چون آدرس گذاشتن بحث های خاص خودشو داره.

از نظر من (تا به امروز) بهترین کار اینه که شما 1 ماه در هاستل بمونید و ادرس رو همون جا بذارید که کارتتون بیاد. به این ترتیب میتونید از هاستل تخفیف هم بگیرید. مخصوصا اینکه با زن و بچه میاید.
    کمی هزینه تون زیاد میشه ولی می ارزه. یعنی حدود 50 % بیشتر از خونه پول میدید. ولی می ارزه.
    لینک زیر رو بخونید: (اتاق خصوصی هم دارن هاستل ها)
    http://setar22asad.blogfa.com/post-15.aspx

مثلا در آرهوس city sleep - in میتونه گزینه مناسبی باشه.

موفق باشید
    کاوه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط navidmunchen نمایش پست ها
    سلام شما اگه كمون كپنهاگ باشيد ميتونيد در موسسات ia sprogcenter,vuf, sprogcenter hellerup,و چند تا ديگه مجانى ثبت نام كنيد ولى kiss كمون كپنهاگ و قبول نميكنه و حتما بايد در hellerup يا gladsaxe باشيد .
    ممنون از پاسختون
    چطور می تونم .وقتی یه خونه از سایت www.dba.dk پیدا می کنم بفهمم متعلق چه کمونی ست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    برای یکی از دوستان جواب گذاشتم در پیغام خصوصی. گفتم شاید به درد بقیه هم بخوره:

پیدا کردن خونه کوچیک در دانمارک بسیار مشکله و کاملا اذیت میشید. مخصوصا اگر بخواید همونجا هم ادرس بذارید. چون آدرس گذاشتن بحث های خاص خودشو داره.

از نظر من (تا به امروز) بهترین کار اینه که شما 1 ماه در هاستل بمونید و ادرس رو همون جا بذارید که کارتتون بیاد. به این ترتیب میتونید از هاستل تخفیف هم بگیرید. مخصوصا اینکه با زن و بچه میاید.
    کمی هزینه تون زیاد میشه ولی می ارزه. یعنی حدود 50 % بیشتر از خونه پول میدید. ولی می ارزه.
    لینک زیر رو بخونید: (اتاق خصوصی هم دارن هاستل ها)
    http://setar22asad.blogfa.com/post-15.aspx

مثلا در آرهوس city sleep - in میتونه گزینه مناسبی باشه.

موفق باشید
    کاوه
    دوستان علاوه بر هاستل می تونید از سایت زیر هم برای گرفتن خونه های اشتراکی استفاده کنید https://www.airbnb.com/s/Copenhagen--Denmark قیمتهاش از هاستل مناسب تره و ینکه اتاق ها خصوصی هستد و اغلب سرویس و آشپزخونه مشترک هست.

حتی در خود سایته www.dba.dk هم علاوه بر خونه های مستقل می تونید برای 1 ماه تا 1 سال هم اتاق برای اجاره پیدا کنید.

نکته آخر اینکه اگر هنوز اونقدر به دانمارکی مسلط نیستید که اطلاعاته سایتها رو بخونید از google translate استفاده کنید ولی danish to english . به فارسی خیلی بد ترجمه می کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arams نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    چطور می تونم .وقتی یه خونه از سایت www.dba.dk پیدا می کنم بفهمم متعلق چه کمونی ست؟
    Copenhagen, Frederiksberg and vicinity (1000-2999)[edit]

Junior Member

تو نقشه میتونین بفهمین هر کمون کجاست.
    تو سایت DBA هم میتونین همین کده پستی بزنین،

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط arams نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    از روى كد پستى

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)