نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 435

موضوع: شرایط زندگی در دانمارک

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط زندگی در دانمارک

سلام دوستان
    من میخواستم برای مهاجرت به دانمارک اقدام کنم از طریق نیروی متخصص لطفا راهنماییم کنید. دفتر مشاوره خیلی منو امیدوار کرده ولی نمیدونم میشه بهش اعتماد کرد یا نه!
    ممنون میشم اگر این مسیر و طی کردید یا اطلاعاتی دارید در اختیارم قرار بدید

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

نقل قول نوشته اصلی توسط jhr1368 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخواستم برای مهاجرت به دانمارک اقدام کنم از طریق نیروی متخصص لطفا راهنماییم کنید. دفتر مشاوره خیلی منو امیدوار کرده ولی نمیدونم میشه بهش اعتماد کرد یا نه!
    ممنون میشم اگر این مسیر و طی کردید یا اطلاعاتی دارید در اختیارم قرار بدید
    به نظر من با توجه به رشته شما کار پیدا کردن بسیار سخته اما غیر ممکن نیست. با توجه به قوانین جدید ویزا بهتره که به ویزای گرین کارت به عنوان یک ویزای ورود به اروپا نگاه کنید و بعدش به فکر پیدا کردن کار، پذیرش تحصیلی و یا فرصت دکترا در کشورهای شمال اروپا باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navidit نمایش پست ها
    با توجه به قوانین جدید ویزا بهتره که به ویزای گرین کارت به عنوان یک ویزای ورود به اروپا نگاه کنید و بعدش به فکر پیدا کردن کار، پذیرش تحصیلی و یا فرصت دکترا در کشورهای شمال اروپا باشید.
    شوهر خاله من در سوئد شرکت داره ، آیا من میتونم از طریق برنامه گرین کارت وارد دانمارک بشم اما بعدش برم سوئد ؟
    چون با توجه به بررسی که کردم حداقل امتیاز ۱۰۰ برای گرفتن ویزا دارم ( مدرک ارشد ۶۰ + رشته برق ۳۰ + آیلتس۶ ، ۲۰ امتیاز = ۱۱۰ )
    اگر می شود ، بعد از چه مقدار زمان امکان این کار وجود داره ؟ یعنی بلافاصله یا لازمه مثلن ۱ سال دانمارک بمونم ؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)