صفحه 42 از 44 نخستنخست ... 32333435363738394041424344 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 435

موضوع: شرایط زندگی در دانمارک

پیش فرض پاسخ : شرایط زندگی در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran62 نمایش پست ها
    با سلام. کسی اطلاعی از قوانین داره که اگه کودکی در دانمارک به دنیا بیاد ، مهدکودک دانمادکی بره چه تاثیری در اقامت دایم والدینش داره؟
    هیچ
    تاثیری
    نداره
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

Junior Member

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزيز مقيم دانمارك
    مثل اينكه قانون گرين كارت لغو شده و قانون جديدي أمده كه دندانپزشكان ميتونن ويزاي ٢ ساله جهت زبان دانماركي و بعد از ان ورود به يك بيمارستان جهت پراكتيك دندانپزشكي بگيرند.اولا أيا اين صحت داره؟و أيا دندانپزشكان از نظر درامد رضايت دارند؟

با سلام
    واسه دکترا با فاند دارم میام آلبورگ دانمارگ - فاندش در حدود 3000 یورو پس از کسر مالیات هستش - واسه یه زندگی سه نفره، بنده و همسر و یک بچه 5 ساله کافی هست یا خیر؟ میشه ماشین تهیه کرد ؟ آیا همراه خودم هم پول بیارم و چقدر؟ متشکرم
    ویرایش توسط dadydady : October 14th, 2017 در ساعت 08:43 AM

Junior Member

عالیه این مبلغ راحتم ماشین می خری فقط بیار یه 50000 کرونی واسه پول پیش خونه و وسایل زندگی و هزینه کرایه مثلا 3 ماه اول اگه لازم شد پیش بدی وگرنه مبلغ عالی ایه ، ماشینم از دم قسط بی پول پیش میتونی بخری فقط نمیدونم چه مدت میخوای دانمارک بمونی که بخوای اقساط بلند مدت بدی

نقل قول نوشته اصلی توسط Websinia نمایش پست ها
    عالیه این مبلغ راحتم ماشین می خری فقط بیار یه 50000 کرونی واسه پول پیش خونه و وسایل زندگی و هزینه کرایه مثلا 3 ماه اول اگه لازم شد پیش بدی وگرنه مبلغ عالی ایه ، ماشینم از دم قسط بی پول پیش میتونی بخری فقط نمیدونم چه مدت میخوای دانمارک بمونی که بخوای اقساط بلند مدت بدی
    واسه دکترا 3 سال باید باشم - گفتن 18000 کرون حقوق میدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشكي ، بهشتي

سلام به همه
    دوستان من به احتمال زياد تا چند وقت ديگه با سيستم GR1 وارد دانمارك بشم ، ممنون مي شم راهنمايي كنين
    ١. اجاره ي يه فلت ٤٠ متري به بالا تو شهراي بزرگ چقدر هستش؟
    ٢. من بايد دنيش لول ٣ رو امتحان بدم ، به نظر شما چقدر زمان مي بره اين پروسه؟
    ٣. بهترين شهر براي زندگي چه از نظر هزينه چه امكانات كدوم هستش؟

Junior Member

با این پول زندگی راحت بی ریخت و پاش میتونی داشته باشی، به نظرم خودتو درگیر قسط ماشین نکن که تازه ماشینم هزینه های جانبی خودشو داره ، ماشین میخوای چیکار تو آلبورگ این 3 سالو با دوچرخه و پیاده برو و بیا ، خونتم نزدیک دانشگاه بگیر اعصاب خودتم درگیر چیزای جانبی نکن، همسر و فرزندتم همین جور با دوچرخ یا پیاده میتونن همه جا برن...خوشحال باش که این پول واسه زندگی بی ریخت و پاش شما کافیه،البته اگه همونطور که میگی این مبلغ بعد کسر مالیات باشه!! واسه یه همچین مبلغی لازمه که خود حقوقت تقریبا 30000 کرون باشه!
    ویرایش توسط Websinia : October 25th, 2017 در ساعت 01:26 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دكتراى عمومى دندانپزشكى

سلام دوستان، من زنگ زدم به شركتهاى مهاجرتى گفتن براى دندانپزشكان و پزشكان شرايط تازه ايى گذاشتن از سال ٢٠١٦كه راحت ويزاى دو ساله ميدن تا اونجا زبان بخونيم و امتحانهاى پزشكى اونجا رو پاس كنيم، خواستم ببينم درست گفتن؟

Junior Member

سلام به همگي،دوستان كسي از دوستان كه مهاجرت كاري به دانمارك كرده و الان اونجا زندگي ميكنه ميشه از شرايط زندگي اونجا و يادگيري زبانش به من اطلاعاتي بده؟؟؟ممنون ميشم

Junior Member

با سلام، این ویزایی که جدید برای پزشک ها و پیرا پزشکا گذاشتند منم شنیدم و براش اقدام کردم، چقد احتمالش هست که لغو شه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)