صفحه 20 از 44 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 435

موضوع: شرایط زندگی در دانمارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط زندگی در دانمارک

درخواست فوری
    من گرین کارت 3 ساله گرفتم
    من درست در ماه آخر ویزام وارد دانمارک شدم
    الان 6 ماه من داره تمام میشه
    قبل از تمام شدن ویزا دارم برمیگردم ایران
    اما قراره که کارت اقامت و پزشکی رو برام پست کنند
    سوال:
    وقتی موقع خروج از دانمارک کارت اقامت من دستم نیست و موقع رفتن من احتمالاً این کارت در سیستم ثبت خروج نمیشه، آیا من در چند ماه آینده (کمتر از 6 ماه از زمان خروجم) اجازه بازگشت به این کشور دارم؟
    وقتی از یکی از کاربران اداره مهاجرت خواستم منو راهنمایی کنه، گفت باید Re-entry Permission پر کنی و باهات صحبت کنند ببینند چرا داری میری ایران که من ترسیدم
    چون احتمالا پرونده منو دچار مشکل میکنه
    حالا نمیدونم چیکار کنم
    آیا پر کنم و بهانه ای بیارم برای خروجم یا اینکه مشکلی پیش نمیاد و من میتونم بدون مشکل با کارت اقامت و مهری که تو پاسپورت هنگام خروج میخوره در آینده وارد این کشور بشم؟
    لطفا راهنمایی کنید...

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_khan نمایش پست ها
    درود.
    من از اول می با هواپیمای پگاسوس با همسرم اومدیم دانمارک.هواپیمای پگاسوس نسبت به قیمتش خیلی هم عالی بود.برخوردشون هم مناسب بود.فقط اگه خوردنی می خواستید برای بهتربن نهار باید 12 یورو پرداخت کنید.در بدو ورود به فرودگاه هم برخورد فوق العاده بود.همشون شاد و خوش برخورد بودند.روز اول رفتیم کمون که مدارک(پاسپورت و اون 4 برگی که سفارت داده بود)رو خودشون کپی کردند.و ازشون خواستیم که CPR شمارشو بدن که تو یک نامه تحویل دادند.روز بعد رفتیم با شمارمون برای ثبت نام کلاس زبان و ایجاد حساب بانکی.تا حالا همه چیز به خیر گذشته.الان منتظر مصاحبه کلاس هشتیم.در آینده بقیه ی اخبار را به اطلاعتون می رسونم.
    اميد خان چه بانكي حساب باز كردي؟ نگفت چقدر طول ميكشه مراحل اداريش؟

Junior Member salam_danmark آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSC EE / CHALMERS

jutlander bank بد نیست. mastercard میده و اینترنت بانک انگلیسی میده.
    What to do ... What not to do

Junior Member

من handelsbank حساب باز کردم که تو کمتر از 1 هفته کارت هم اومد.البته به لطف آشنا!!!!

Junior Member

دوستان سلام.ممنون میشم اگه مثل همیشه یکی از دوستانی که از مورد سوال بنده اطلاع داره، پاسخش رو بنویسه تا هم ابهام من برطرف شه و هم کسانیکه همین سوال رو دارند یا با اون مواجه میشن. میخواستم بدونم که آیا غیر از کارت سلامت (sundhedkort)، آیا کارت یا مدرک دیگه ای به عنوان کارت شناسایی و در واقع مجوز اقامت برای دارندگان گرین کارت صادر میشه یا خیر؟ و نکته دوم اینکه بعد از اتمام تاریخ شش ماهه ویزایی که نخستین بار به شما داده شده، آیا باید اقدامی جهت تمدید آن انجام بشه و اینکه وضعیت ورود به و خروج از دانمارک به چه شکل خواهد بود. ممنونم از همه دوستان.

رشته و دانشگاه
    MSC EE / CHALMERS

نقل قول نوشته اصلی توسط drhannes نمایش پست ها
    دوستان سلام.ممنون میشم اگه مثل همیشه یکی از دوستانی که از مورد سوال بنده اطلاع داره، پاسخش رو بنویسه تا هم ابهام من برطرف شه و هم کسانیکه همین سوال رو دارند یا با اون مواجه میشن. میخواستم بدونم که آیا غیر از کارت سلامت (sundhedkort)، آیا کارت یا مدرک دیگه ای به عنوان کارت شناسایی و در واقع مجوز اقامت برای دارندگان گرین کارت صادر میشه یا خیر؟ و نکته دوم اینکه بعد از اتمام تاریخ شش ماهه ویزایی که نخستین بار به شما داده شده، آیا باید اقدامی جهت تمدید آن انجام بشه و اینکه وضعیت ورود به و خروج از دانمارک به چه شکل خواهد بود. ممنونم از همه دوستان.
    دوست عزیز سلام

بلی، بجز آن کارت سلامت، یک کارت اجازه اقامت هم صادر می شود که عملا خودش یک نوع ویزا هم هست. یعنی بعد از آن ویزای شش ماهه شما با آن کارت اقامت میتوانید وارد و خارج شوید.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salam_danmark نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام

بلی، بجز آن کارت سلامت، یک کارت اجازه اقامت هم صادر می شود که عملا خودش یک نوع ویزا هم هست. یعنی بعد از آن ویزای شش ماهه شما با آن کارت اقامت میتوانید وارد و خارج شوید.

موفق باشید
    سلام و ممنون از پاسخ سوال. این کارتی که میگین چقدر زمان میبره تا به دست آدم برسه؟ کارت سلامت دو هفته ای اومد. پس عملاً تو سفرهای شنگن هم همین کارت کفایت میکنه یا پاسپورت هم نیازه؟ ممنون از راهنمایی شما.

رشته و دانشگاه
    MSC EE / CHALMERS

نقل قول نوشته اصلی توسط drhannes نمایش پست ها
    سلام و ممنون از پاسخ سوال. این کارتی که میگین چقدر زمان میبره تا به دست آدم برسه؟ کارت سلامت دو هفته ای اومد. پس عملاً تو سفرهای شنگن هم همین کارت کفایت میکنه یا پاسپورت هم نیازه؟ ممنون از راهنمایی شما.
    دوست عزیز سلام

کارت سلامت فقط کارت سلامت هستش و بعنوان مدرک شناسایی قابل ارائه نیست. مثلا اگر با REJSEKORT سوار قطار بشوی و مسئول قطار گیر بدهد که کارت مال خودت نیست، کارت سلامت را قبول نمیکند. چه برسد به سفر خارجی

برای سفر خارجی کارت اقامت را همراه پاسپورت بایستی ببرید.

موفق باشید

سلام دوستان
    با گرين كارت ٣ساله نميتوان براي بستگان درجه يك دعوتنامه فرستاد براي ويزاي توريستي؟

Junior Member

دوستان سلام. آیا از بین دوستانی که تو دانمارک هستن، کسی هست که گواهینامه رانندگی اش رو به کمک مترجم گرفته باشه (ترجمه آزمون ها منظورمه)؟ چون شنیدم که اینکار شدنیه اما خب طبیعتا هزینه داره. اگر کسی از بچه ها در این مورد و بطور کلی گواهینامه راهنمایی کنه فکر کنم خیلیها از جمله خود من، استفاده خواهیم کرد. ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)