صفحه 23 از 44 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 435

موضوع: شرایط زندگی در دانمارک

پیش فرض پاسخ : شرایط زندگی در دانمارک

با سلام دخترم کلاس اول را اینجا ایران خونده . آیا لازمه کارنامه و پرونده اش رو از آ موزش و پرورش بگیرم بیارم دانمارک یا نیازی نیست؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط shf_civilen نمایش پست ها
    با سلام.
    دوستانی که در دانمارک زندگی می کنند آیا اطلاع دارند که انجمنی از افرادی که بصورت ویزای گرین کارت مهاجرت کردند وجود داره یا نه؟ ما یه مجموعه تقریبا 20 نفر هستیم که بیشتر از 9 ماه هست منتظر ویزا هستیم درحالیکه اکنون ویزای افرادی که دو ماه پیشربا همون شرایط ما اقدام کردند داره میاد. آیا جایی در دانمارک وجود داره که بشه مشکلمون رو مطرح کرد؟
    سلام دوست عزیز

این مساله ای که میگید رو خود من در دو سال اخیر بارها و بارها شاهدش بودم و حتی خود من همزمانی که منتظر ویزا بودم به همچین مساله ای برخورده بودم.
    اصلاً نگران نباشید، چون زمان جواب دادن به کیس های مختلف تا حد زیادی ربطی به زمان اپلای کردنشون نداره و به شخصی که اونا رو بررسی میکنه ربط داره.

ضمناً یک سری انجمن هایی وجود داره، اما در این جور موارد هیچ کاری نمیشه کرد متاسفانه.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_beigy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

این مساله ای که میگید رو خود من در دو سال اخیر بارها و بارها شاهدش بودم و حتی خود من همزمانی که منتظر ویزا بودم به همچین مساله ای برخورده بودم.
    اصلاً نگران نباشید، چون زمان جواب دادن به کیس های مختلف تا حد زیادی ربطی به زمان اپلای کردنشون نداره و به شخصی که اونا رو بررسی میکنه ربط داره.

ضمناً یک سری انجمن هایی وجود داره، اما در این جور موارد هیچ کاری نمیشه کرد متاسفانه.

موفق باشید
    به نظر من از طریق اینترنت سرچ کنید و از همین جا یک وکیل بگیریر. یکی رو من شنیدم که ویزای خانومش 6 ماه طول کشیده بود. وقتی وکیل گرفتف در عرض 1 هفته ویزاشو گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    با سلام دخترم کلاس اول را اینجا ایران خونده . آیا لازمه کارنامه و پرونده اش رو از آ موزش و پرورش بگیرم بیارم دانمارک یا نیازی نیست؟ ممنون

به نظر من تماس بگیرید و از یکی از کمون های دانمارک بپرسید.

Junior Member

سلام
    بهتره که بگیرید منم برای دخترم گرفتم ولی مدرسه چیزی نخواست

دوستان خوبم! سلامی به پهنای آسمان...
    من قصد دارم یکسری از وسایل خونه ام رو فِرِیت کنم به دانمارک: از قبیل: یک عدد فرش دستباف (اونجا خیلی گرونه)، ماکرویو (کار راه بنداز و سریع در هوای سرد دانمارک)، جارو برقی (چون خیلی لازم میشه)، زودپز (اونجا به سختی گیر میاد).

1- آیا به نظرتون می صرفه اینکار؟
    2- کسی این کار را تا به حال انجام داده است؟

سلام ایا اونجا به مودم نیاز پیدا خواهیم کرد؟ اگه اره چه مودمی؟ وایر لس یا معمولی هم میشه؟

Junior Member

سلام ایا اونجا به مودم نیاز پیدا خواهیم کرد؟ اگه اره چه مودمی؟ وایر لس یا معمولی هم میشه؟
    نه دکتر اینجا مودم ها ی مخصوص خودشون رو دارن فرق می کنه با مال ایران

Junior Member sanazik آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Taboo نمایش پست ها
    دوستان خوبم! سلامی به پهنای آسمان...
    من قصد دارم یکسری از وسایل خونه ام رو فِرِیت کنم به دانمارک: از قبیل: یک عدد فرش دستباف (اونجا خیلی گرونه)، ماکرویو (کار راه بنداز و سریع در هوای سرد دانمارک)، جارو برقی (چون خیلی لازم میشه)، زودپز (اونجا به سختی گیر میاد).

1- آیا به نظرتون می صرفه اینکار؟
    2- کسی این کار را تا به حال انجام داده است؟
    نمیدونم وسأیل شما در چه حدی هست، شاید برای وسایل با مارک خیلی‌ مرغوب بصرفه. ولی‌ با مارکای چینی‌ و اینا، همه چی‌ اینجا در حد و حدود همون قیمت ایران پیدا می‌شه حتی زودپز و پلوپز (به جز فرش دستباف). دست دوم خریدن هم اینجا خیلی‌ خیلی‌ مرسومه البته میدونم که بعضی‌ ایرانیها دوست ندران.

اینجا قیمتهای مختلف مایکرو ویو رو ببنید

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazik نمایش پست ها
    نمیدونم وسأیل شما در چه حدی هست، شاید برای وسایل با مارک خیلی‌ مرغوب بصرفه. ولی‌ با مارکای چینی‌ و اینا، همه چی‌ اینجا در حد و حدود همون قیمت ایران پیدا می‌شه حتی زودپز و پلوپز (به جز فرش دستباف). دست دوم خریدن هم اینجا خیلی‌ خیلی‌ مرسومه البته میدونم که بعضی‌ ایرانیها دوست ندران.

اینجا قیمتهای مختلف مایکرو ویو رو ببنید
    خیلی ممنون از جوابتون! وسایل من کمتر از یکسال از تاریخ خریدشون میگذره و تقریبا نو هستن البته الان که همه چی تولید چینه بالاخره... اما مارک داره! یک چیز مهم دیگه هم تلویزیون هست که قدرت تصمیم گیری رو در پسندیدن و اجاره کردن خونه بالا میبره... مثلا توی انگلیس فلت های اجاره ای معمولا تلویزیونش 14 اینچ صفحه حبابی هستن که وقتی خونه رو با این اوصاف میبینید به طرز خارق العاده ای از چشمتون میوفته. این مورد رو چشم بسته به تمام دوستان توصیه می کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)