صفحه 24 از 44 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 435

موضوع: شرایط زندگی در دانمارک

پیش فرض پاسخ : شرایط زندگی در دانمارک

با سلام
    کسی هست در کپنهاگ که بتونه برای یافتن منزل مناسب راهنمایی کنه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Taboo نمایش پست ها
    دوستان خوبم! سلامی به پهنای آسمان...
    من قصد دارم یکسری از وسایل خونه ام رو فِرِیت کنم به دانمارک: از قبیل: یک عدد فرش دستباف (اونجا خیلی گرونه)، ماکرویو (کار راه بنداز و سریع در هوای سرد دانمارک)، جارو برقی (چون خیلی لازم میشه)، زودپز (اونجا به سختی گیر میاد).

1- آیا به نظرتون می صرفه اینکار؟
    2- کسی این کار را تا به حال انجام داده است؟

سلام،

اولاً که کمرگ ایران اجاره فریت فرش دستباف رو بهتون نمیده. فقط فرش ماشینی انم با فاکتور. من خودم فرش فریت کردم. یارو اومد هم فاکتور رو چک کرد و هم فرشا رو که با بدبختی بسته بندی کرده بودم رو باز کرد تا خودش ببینه که دستباف هستن.

بعدشم فریت به دانمارک کلاً خیلی گرونه. چون مجبورید با ایرلاین های خارجی بفرستید. تازه این تموم کار نیست. برای ترخیص وسایلتون از فرودگاه دانمارک باید 500 کرون هم بدید. تازه اجاره کردن ماشین و ... اینا هم هست.

در نهایت هم اینجا بهترین جاروبرقی با مارک بوش ، زیمنس و ... و یا ماکرویو و غیره را میتونید در حراجی ها با بهترین قیمت و یا اینترنتی بخرید. باور کنید بعضی موقتا قیمتش از ایران هم کمتر میشه. الکی خوتونو به زحمت نندازین.

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaDanmark نمایش پست ها
    سلام،

اولاً که کمرگ ایران اجاره فریت فرش دستباف رو بهتون نمیده. فقط فرش ماشینی انم با فاکتور. من خودم فرش فریت کردم. یارو اومد هم فاکتور رو چک کرد و هم فرشا رو که با بدبختی بسته بندی کرده بودم رو باز کرد تا خودش ببینه که دستباف هستن.

بعدشم فریت به دانمارک کلاً خیلی گرونه. چون مجبورید با ایرلاین های خارجی بفرستید. تازه این تموم کار نیست. برای ترخیص وسایلتون از فرودگاه دانمارک باید 500 کرون هم بدید. تازه اجاره کردن ماشین و ... اینا هم هست.

در نهایت هم اینجا بهترین جاروبرقی با مارک بوش ، زیمنس و ... و یا ماکرویو و غیره را میتونید در حراجی ها با بهترین قیمت و یا اینترنتی بخرید. باور کنید بعضی موقتا قیمتش از ایران هم کمتر میشه. الکی خوتونو به زحمت نندازین.
    درباره ی فرش راستش خودم یک کم شک داشتم اما یک دوستی بود که باور کنید نصف وسایل آشپزخونه شو با فریت برده بود اتریش و اون می گفت خیلی ارزون در اومد و توصیه کرد که اینکارو بکنم. به هر حال بسیار متشکرم از جوابتون.

Junior Member

سلام دوستان - امیدوارم سوالم رو در تاپیک مناسبی طرح کرده باشم . من 6 ماه خارج از دانمارک بودم و برگشتم ایران . حالا یک ماهه اومدم دانمارک و میخوام دوباره برم ایران فوری - آیا میتونم ؟ و اگر آره تا چه مدت میتونم بیرون دانمارک و اروپا باشم ؟

نیازی هست به کمون اطلاع بدم اگر خروج کردم ؟ سپاس
    من بنده آن دمم که ساقی گوید یک جام دگر گیر و من نتوانم.

نقل قول نوشته اصلی توسط horaman نمایش پست ها
    سلام دوستان - امیدوارم سوالم رو در تاپیک مناسبی طرح کرده باشم . من 6 ماه خارج از دانمارک بودم و برگشتم ایران . حالا یک ماهه اومدم دانمارک و میخوام دوباره برم ایران فوری - آیا میتونم ؟ و اگر آره تا چه مدت میتونم بیرون دانمارک و اروپا باشم ؟

نیازی هست به کمون اطلاع بدم اگر خروج کردم ؟ سپاس

شما اگر آدرستونو در دانمارک حفظ کنید، بین هر خروج و ورود مجدد به دانمارک ماکزیمم 6 ماه میتونه باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Salamdanmark نمایش پست ها
    شما اگر آدرستونو در دانمارک حفظ کنید، بین هر خروج و ورود مجدد به دانمارک ماکزیمم 6 ماه میتونه باشه.
    سلام و مرسی - آیا نیاز هست برم کمون و اطلاع بدم خروجم از دانمارک رو ؟ چون آدرسم ثبته اینجا
    من بنده آن دمم که ساقی گوید یک جام دگر گیر و من نتوانم.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط horaman نمایش پست ها
    سلام و مرسی - آیا نیاز هست برم کمون و اطلاع بدم خروجم از دانمارک رو ؟ چون آدرسم ثبته اینجا
    شما در 2 سال اول بیشتر از 6 ماه نمیتونی بیرون از اروپا باشی تازه اونم باید ادرس داشته باشی اینو صراحتا تو سایت نوشته خیلی احتیاط کن اگه دانمارک برات مهمه .اگه بیشتر میخوای بری و به کمون اطلاع ندی برای تمدید به مشکل بر خواهی خورد مگر اثبات شرایط اضطرار که بهتره با مدارک به کمون مراجعه کنی و توضیح بدی. ولی اگه کارت چند روزه تو ایران حل میشه برو و بیا چیزی نمیشه.

سلام
    آدرس كمون ادنسه را كسي از دوستان داره و اينكه از فرودگاه كپنهاگ چطور بليد تا ادنسه sø رفت؟

Junior Member

دوست عزیز

کمون اودنسه به فاصله 300 متری ایستگاه مرکزی شهره. و شما از فرودگاه کپنهاک باید یک بلیط یک سره به اودنسه به قیمت 276 تا 300 کرون بخرید البته اگر بیش از دو نفر باشید راه های ارزونری هم هست. و از ایستگاه قطار با اتوبوس به هر کجای شهر می تونید برید. اگر محلی را که می خواهید برید مشخصه من شماره اتوبوس را هم می تونم به شما بگم و شماره و ساعت قطار را در صورتی که ساعت وردتان به کپنهاگ مشخصه

سلام ممنون از پاسخ شماورود من به كپنهاگ ١٣:١٠چهار آگوست است
    يك سوال هم دارم من الان چند ماهه دنبال خونه هستم ولي مركز پيدا نكردم الان سنتر پيدا شده و ميخوام ببينم جاي خوبي هست يا نه؟ممنون ميشم اگه اطلاعاتي در مورش داريد به من بگيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)