صفحه 27 از 44 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 435

موضوع: شرایط زندگی در دانمارک

Junior Member demiss آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط زندگی در دانمارک

سلام بر دوستان عزیز,
    میخواستم ببینم از بین دوستان کسی در مورد شهر اسبرگ اطلاعاتی داره؟ چون اکثر دوستانی که من دیدم بیشتر در شهرهای کوپنهاگ، آلبورگ و یا آرهوس هستن. ممنون میشم اگر کسی در مورد وضعیت مسکن، اجاره بها و شرایط زندگی و کار تو اسبرگ اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه. شنیدم که با توجه به اینکه شهر نفتی دانمارک حساب میشه, کار برای رشته های فنی اونجا خوبه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط demiss نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز,
    میخواستم ببینم از بین دوستان کسی در مورد شهر اسبرگ اطلاعاتی داره؟ چون اکثر دوستانی که من دیدم بیشتر در شهرهای کوپنهاگ، آلبورگ و یا آرهوس هستن. ممنون میشم اگر کسی در مورد وضعیت مسکن، اجاره بها و شرایط زندگی و کار تو اسبرگ اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه. شنیدم که با توجه به اینکه شهر نفتی دانمارک حساب میشه, کار برای رشته های فنی اونجا خوبه؟
    سلام دوست عزيز
    اون شهري كه شما گفتين اسمش اسبيا هست ولي متاسفانه من در اون شهر نيستم

Junior Member

دوست عزیز من سیمکارت لبارا تهیه کردم و راضی هم هستم ولی شما می تونید سیمکارت های مجانی از سایر شرکت ها هم گیربیارید درمورد اینترنت هم از شرکت های مختلفی می تونید تهیه کنید که به خیلی پارامتر ها از جمله محل زندگی و ... بستگی داره که وقتی تشریف اوردید به راحتی می تونید در موردش تحقیق کنید و مناسب ترین شرکت را انتخاب کنید...

Junior Member

دوستانی که تشریف می یارند دانمارک حداقل تا یک سال روی کار حساب نکنند - مگر اینکه واقعا خیلی خیلی شانس بیارند ...

Junior Member

دوستان عزیر بهترین راه برای ورود کار و اقامت در دانمارک ادامه تحصیل است و سایر راه ها ریسک و هزینه های خیلی بالایی دارند لذا قبل از اقدام حسابی فکر کنید و احساسی عمل نکنید ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc,Critical Care Nursing

نقل قول نوشته اصلی توسط sashahtc نمایش پست ها
    دوستانی که تشریف می یارند دانمارک حداقل تا یک سال روی کار حساب نکنند - مگر اینکه واقعا خیلی خیلی شانس بیارند ...
    با سلام
    آیا میشه سر کار پاره وقت(هر کاری) رفت و هزینه ها را کم کرد؟ کلا کارهای پاره وقت که نیاز به تخصص نداره راحت گیر می یاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران دانشگاه شیراز

با سلام
    دوستان یک سری اتاقها هست که تو سایت https://www.airbnb.com ثبت شده اند برای اجاره. دانشجویانی که نیازی به ثبت آدرس ندارند از این سایت زیاد استفاده می کنند. آیا کسی می دونه که امکان ثبت آدرس در این محلها برای کسانی که گرین کارت گرفتن وجود داره یا نه؟ مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط shf_civilen نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان یک سری اتاقها هست که تو سایت https://www.airbnb.com ثبت شده اند برای اجاره. دانشجویانی که نیازی به ثبت آدرس ندارند از این سایت زیاد استفاده می کنند. آیا کسی می دونه که امکان ثبت آدرس در این محلها برای کسانی که گرین کارت گرفتن وجود داره یا نه؟ مرسی
    تا اونجایی که من میدونم نه، ادرس نمیشه داد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط toshmal نمایش پست ها
    با سلام
    آیا میشه سر کار پاره وقت(هر کاری) رفت و هزینه ها را کم کرد؟ کلا کارهای پاره وقت که نیاز به تخصص نداره راحت گیر می یاد؟

سلام
    نه متاسفانه کار غیر تخصصی هم کم است و اگر هم باشه در حد نظافت اونم باید زبان بلد باشین

Junior Member

ظاهرا معرفی گروه اینجا خلاف مقررات فروم هست ولی من تنها اینو بگم که ما گرین کارتی های ساکن یکی از شهر های دانمارک برای کمک به همدیگه گروهی را تشکیل دادیم لذا پیشنهاد می کنم شما هم به هر شهری می روید دنبال گروه های مشابه بگردید

ادمین جان امیدوارم این پست اطلاع رسانی خلاف مقررات سایت نباشه که پاک بشه.
    ویرایش توسط sashahtc : August 11th, 2014 در ساعت 11:34 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)