صفحه 29 از 44 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 435

موضوع: شرایط زندگی در دانمارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط زندگی در دانمارک

از دوستان مقیم دانمارک میخواستم بپرسم که اشتراک برق رو، بهتره از کدوم کمپانی بخریم و کلا هزینه برق تو دانمارک چطوری حساب میشه.

سلام كسي هست كه در مورد مهدكودك هاي دانمارك نحوه ثبت نام و هزينه هاش اطلاعاتي داشته باشه ممنونم

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیزم.
    دو سوال داشتم
    ممنون میشم مثل همیشه پاسخ منو بدید.
    1. با استفاده از کارت صورتی (اقامت) چنانچه ورودم به کشور دانمارک باشه، من اجازه دارم خروجم از آلمان باشه؟ منظورم اینه که مثلا میتونم بعد از مسافرت به آلمان و مدتی ماندن در آنجا با همان کارت صورتی با توجه به تمام شدن ویزای شش ماهه ی داخل پاسپورت ، از آلمان به دوبی بروم؟ یا اینکه حتما باید برگردم به دانمارک و از آنجا به دوبی بروم؟ پیشاپیش ممنون از پاسختون

2. همسر من main applicant هست. من به عنوان کسی که FA8 ویزا دارم میتونم رجیستر شدنم را بدون حضور همسرم انجام دهم؟ همسرم قبلا رجیستر شده و کارت صورتی را دریافت کرده. زمانی که من برای رجیستر میرم دانمارک ایشون ایران هستند. آیا من به تنهایی میتونم پلیس و کمون و ... برم یا حضور همسرم به عنوان main applicant ضروری هست؟ ممنون

Junior Member

سلام

یک سوال داشت، می خواستم بدونم وقتی ویزا بیاد ، شش ماه زمان داریم برای خارج شدن از ایران، اگر 20 تا 30 روز قبل از اینکه این مدت تمام شه خارج بشیم، دیر نیست و زمان کافی برای گرفتن کارت بهداشت و اقاوت دارم؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط adgjl نمایش پست ها
    سلام

یک سوال داشت، می خواستم بدونم وقتی ویزا بیاد ، شش ماه زمان داریم برای خارج شدن از ایران، اگر 20 تا 30 روز قبل از اینکه این مدت تمام شه خارج بشیم، دیر نیست و زمان کافی برای گرفتن کارت بهداشت و اقاوت دارم؟
    با تشکر
    دوست عزیز اگر شما قصد برگشت دارید به ایران ، این زمان برای تحویل گرفتن این کارتها کافی نیست. اما اگر برای درخواست دادن این کارتها و ریجیستر شدن فقط منظورتون هست ، ظرف مدت 4-5 روز کاری کل کارها از پلیس و کمون و بانک و ... انجام میشه. بیشترین زمان، برای دریافت کارت اقامت طول میکشه که تقریبا 3 تا 4 هفته است. بقیه تا دو هفته نهایتا میاد. البته یکی از دوستان ما 3 ماه طول کشید تا کارت اقامتش اومد. (جزو استثناها بود)

Junior Member

سلام

ممنون مي شم راهنمايي كنيد چه چيزهايي براي بدو ورود لازمه بياريم.

سلام
    دوستان یکی از دوستانی که تجربه انتقال پول از ایران به دانمارک رو داره روش ها و هزینه انتقال پول از ایران به دانمارک رو به صورت کامل توضیح میده؟( دست مسافر بدید رو نمیخام ) و برای مبالغ بالای 10 میلیون. و ایا اگر مبلغ مثلا 100 یا 200 میلیون تومن انتقال بدیم مالیاتی چیزی هم بهش تعلق میگیره؟ من در بانک نوردیا حساب دارم
    ممنون از جوابتون
    honesty and rationality are keys to peace

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یکی از دوستانی که تجربه انتقال پول از ایران به دانمارک رو داره روش ها و هزینه انتقال پول از ایران به دانمارک رو به صورت کامل توضیح میده؟( دست مسافر بدید رو نمیخام ) و برای مبالغ بالای 10 میلیون. و ایا اگر مبلغ مثلا 100 یا 200 میلیون تومن انتقال بدیم مالیاتی چیزی هم بهش تعلق میگیره؟ من در بانک نوردیا حساب دارم
    ممنون از جوابتون
    یکی از روشها ارسال که من امتحان کردم از طریق یک صرافی هستش که نزدیک ایستگاه مرکزی کپنهاگ است. تا 70000 کرون رو نقدی در محل صرافی به شما در عرض یک روز میتونن تحویل بدن. برای بیشتر از این مبلغ باید حساب بانکی توی دنسکه بانک داشته باشین که بتونن انتقال بدن. برای مبالغ بیشتر سه روز زمان میبره بخاطر اینکه باید چک کنن ببینن شما تو لیست تحریمی ها نباشین. برای مثال امروز توی صرافی های تهران کرون 556 تومنه اونا با 566 تومن براتون حواله میزنن و سی هزار تومن هم جداگانه دریافت میکنن.قیمت هاشون رو هم هرروز صبح تو سایتشون میزنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط adgjl نمایش پست ها
    سلام

با تشکر
    گرفتن کارت اقامت منوط به داشتن ادرس هست که میشه یه هاستل رو برای یه ماه اجاره کرد. اگه میتونین به محض اینکه میرسین یه آدرس ثبت کنین تو یک هفته کارت اقامت و در عرض دو هفته کارت زرد رو هم بهتون میدن. البته این تجربه من از شهر کپنهاگ هستش. در مورد سایر شهرها و مناطق اطلاعی ندارم

Junior Member demiss آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Engineering

سلام،
    ممنون میشم دوستانی که دانمارک تشریف دارند راهنمایی کنند. 1- قیمت laptop تو دانمارک چطوره؟ بهتره ایران بخریم یا دانمارک ؟
    2
    -تو ایران بیشتر نرم افزارها کرک شده هستند. وضعیت استفاده از نرم افزارهای کرک شده در اونجا چطوره؟ امکان استفاده هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)