صفحه 33 از 44 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 435

موضوع: شرایط زندگی در دانمارک

پیش فرض پاسخ : شرایط زندگی در دانمارک

[QUOTE=Asa7;1752159]سلام دوستان

ممکنه بهترین بانک برای حساب باز کردن و بهترین سیمکارت که اینترنت حجم بالاش مناسب تر باشه رو پیشنهاد کنید؟

با سپاس[/Q
    سلام من از سیم کارت Call me راضی هستم باید اینترنتی سفارش داد.۵ گیگ اینترنت و ۹ ساعت مکالمه رایگان داخل دانمارک ماهیانه ۱۰۰کرون

Junior Member

[QUOTE=Shidvash_mo;1756620]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Asa7 نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممکنه بهترین بانک برای حساب باز کردن و بهترین سیمکارت که اینترنت حجم بالاش مناسب تر باشه رو پیشنهاد کنید؟

با سپاس[/Q
    سلام من از سیم کارت Call me راضی هستم باید اینترنتی سفارش داد.۵ گیگ اینترنت و ۹ ساعت مکالمه رایگان داخل دانمارک ماهیانه ۱۰۰کرون
    من دو تا بانک رو امتحان کردم دنسکه و نوردیا. دنسکه بانک خیلی سخت میگیره داخل شعبه ای که من رفتم گفت که باید انلاین اقدام کنید کلا مدت بیشتری برای حساب باز کردن زمان میبره. ولی بانک نوردیا راحت تر حساب باز میکنه و میتونی بری یکی از شعبه هاش عرض کمتر از یک هفته یه اس ام اس بهت میدن که بیا شعبه، میری شعبه و فرم ها رو امضا میکنی و در حدود یک هفته بعد هم کارت بانکی رو برات پست میکنن.

Junior Member

سلام دوستان
    من هفته آینده میخام از کپنهاگ برم سمت اسبیا، واقعا ممنون می شم در مورد هواپیما، قطار و احتمالا اتوبوس تو این مسیر منو راهنمایی کنید مرسی.
    ممنون می شم ارزونترین مسیر رو هم با توجه به تاریخم به من بگین.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arabpour نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هفته آینده میخام از کپنهاگ برم سمت اسبیا، واقعا ممنون می شم در مورد هواپیما، قطار و احتمالا اتوبوس تو این مسیر منو راهنمایی کنید مرسی.
    ممنون
    دوست عزیز از سایت هایی که براتون میذارم می تونید قیمت قطار، اتوبوس و ماشین شخصی رو در بیارید و با هم مقایسه کنید. طبق اطلاعاتی که من به دست آوردم از کپنهاگ به اسبیا پرواز مستقیم ندارد.
    قطار http://www.dsb.dk/journey_planner/
    اتوبوس http://www.rejseplanen.dk/
    ماشین شخصی https://gomore.dk/rideshare

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط arabpour نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون
    fparagand لینکهای خوبی گذاشت. اگر از ایران میاین، من توصیه می کنم از همون قطار استفاده کنین. از همون فرودگاه بلیط می خرین برای اسبیا و فقط احتمالا باید توی ایستگاه مرکزی کپنهاگ یک قطار عوض کنین. هزینه ش حدود 400 کرون می شه. برای دفعه های بعدی که خواستین به ایران رفت و آمد کنین می تونین از فرودگاه بیلوند با پرواز ترکیش ایر سفر کنین. خود اون سفر تا ایران با توقف های بینش خسته کننده هست. یک سفر سه ساعته بین اسبیا و کپنهاگ هم بیاد روش خیلی خسته کننده س و رفت و برگشتش 800 کرون هزینه داره.
    ولی همین ماشینهای شخصی که دوستمون گذاشتن برای سفرهای بعدی که دیگه بار ندارین و ... ارزونتر و راحت تره و بیشتر هم خوش می گذره.

Junior Member

سلام دوستان، يه فايلي به نام كتاب زرد دوستان گذاشته بودن كه در خصوص قوانين گرين كارتي ها بود، من هر چي ميگردم نميتونم پيداش كنم اگه كسي اين فايل رو داره ادرسش رو براي من بذاره ممنون ميشم

دوستان دريافت كمك هزينه شهريه مهد كودك و يا اجاره خانه در دانمارك براي گرين كارتي ها امتياز منفي حساب ميشه؟ممنون ميشم اگر از دوستان كسي اطلاع دارند پاسخ بدهند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

نقل قول نوشته اصلی توسط Shidvash_mo نمایش پست ها
    دوستان دريافت كمك هزينه شهريه مهد كودك و يا اجاره خانه در دانمارك براي گرين كارتي ها امتياز منفي حساب ميشه؟ممنون ميشم اگر از دوستان كسي اطلاع دارند پاسخ بدهند.
    آیا امکانش هست که توضیح بدهید منظور از امتیاز منفی چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط navidit نمایش پست ها
    آیا امکانش هست که توضیح بدهید منظور از امتیاز منفی چیست؟
    منظور موقع تمديد ويزا و مسايل اقامته؟

Junior Member

http://www.thelocal.dk/20141014/gree...inst-new-rules

دوستان شرایط گرین کارتی ها توی دانمارک خیلی سخته پیشنهاد می کنم قبل از اومدن حسابی بررسی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)