صفحه 36 از 44 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041424344 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 435

موضوع: شرایط زندگی در دانمارک

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : شرایط زندگی در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط nav285 نمایش پست ها
    سلام
    میشه لطفا بگید کجای سایت این مطلب نوشته شده، چون من هم بچه دارم و الان ایران هستم.
    However, a residence permit for a child under 18 will lapse after three months, if the child has resided outside Denmark for more than three consecutive months in a way that is detrimental to the child's schooling and integration.

http://www.nyidanmark.dk/en-us/coming_to_dk/if_you_leave_denmark/work_and_studies/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    However, a residence permit for a child under 18 will lapse after three months, if the child has resided outside Denmark for more than three consecutive months in a way that is detrimental to the child's schooling and integration.

http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...k_and_studies/
    آقا بهزاد با تشکر از پاسخ شما می خواستم بپرسم شما می دونید که اگر من و خانواده ام بیشتر از سه ماه بیرون دانمارک باشیم اقامت کل خانواده باطل میشه یا فقط اقامت بچه رو باطل می کنن و اقامت من که نفر اصلی هستم باطل نمیشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها

http://www.nyidanmark.dk/en-us/coming_to_dk/if_you_leave_denmark/work_and_studies/
    سلام آقا بهزاد عزیز
    امیدوارم همه چیز بر وفق مرادتون باشه. میگم میشه از نوشته سایت (که شما لطف کردین کپی اش کردین اینجا) چنین برداشت کرد که این قضیه شامل بچه های مدرسه رو میشه بیشتر؟ یعنی برای بچه هایی که هنوز مدرسه رو شروع نکردن مساله ای نباشه که همراه والدین بیش از 3 ماه بیرون بمونند؟

سلام دوستان
    دو تا سوال دارم:
    1- بهتره تو چه بانکی حساب باز کنیم؟
    2- پولی که از ایران میبریم وقتی میخاییم بزاریم تو حساب بانکیمون آیا به این پول مالیات میخوره؟ اگر اره چه مقدار؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط yas نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دو تا سوال دارم:
    1- بهتره تو چه بانکی حساب باز کنیم؟
    2- پولی که از ایران میبریم وقتی میخاییم بزاریم تو حساب بانکیمون آیا به این پول مالیات میخوره؟ اگر اره چه مقدار؟
    ممنون
    ما بانک نوردیا حساب داریم و راضی هستیم مالیات هم نخورد . البته این بانک 2 هفته طول میده تا مراحل اداری کار افتتاح حساب انجام شه شعبه ما که یک ماه طولش داد.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان. کسی وسایلش رو فریت کرده؟ راضی بوده؟ ممنون میشم اطلاعاتتون رو بفرمایید.
    سپاسگزارم

Junior Member

سلام دوستان.
    به نظر میرسه که این بخش، یکی از چیزهایی که شدیدا بهش نیاز هست بحث وسایل مورد نیاز برای سفر هست که توی قسمت مربوط به کشورهای دیگه وجود داره و متاسفانه اینجا مطرح نشده.
    از مدیر و دوستانی که اینجا سر میزنند خواهش میکنم لیست وسایل مورد نیازی را که بهتره توی ایران خریده بشه و دوستان با خودشون ببرنند را مطرح کنند.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق

سلام دوستان
    من عضو تازه سایت هستم. چند تا سوال داشتم.ممنون میشم جواب بدین
    راستش من سربازی رفتم و الان هم دارم ارشد میخونم و دو ترم ام مونده تموم شم. دایی من 20 سالیه که تو دانمارک زندگی میکنه و میخواستم بپرسم که چطوری من میتونم برا اقامت دائم برم اونجا؟!!! منظورم اینه که اصلا اقامت دائم میدن نمیدن! یا موقته یا .../ نظرم هم برا ادامه تحصیل نیست ولی اگه راهه دیگه ای نباشه ادامه تحصیل رو انتخاب میکنم. هزینه اش چقدر میشه؟! من الان کلا علامت سوالم !!! داییم گفت که پات برسه دانمارک من همه چی رو حل میکنم فقط مشکلت خروج از ایرانه! ینی اینقدر سخته؟!!
    مرسی
    بی صبرانه منتظر جوابم

Junior Member

سلام دوستان
    دوستی توی گروه هست که داروساز باشه و مدرکشو اسسمنت کرده باشه، به تعداد سال تحصیلی ایراد گرفتن، مگه مدرک داروسازی ایران معادل فوق لیسانس نیست؟

Junior Member

سلام به همه دوستان
    توی خبرها میخوندم ذبح اسلامی در دانمارک ممنوع شده. میخاستم بدونم اونجا گوشت حلال برای مسلمانها میشه پیدا کرد؟ و اینکه مسلمانهای دانمارک چی کار میکنند در این مورد؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)