صفحه 38 از 44 نخستنخست ... 2829303132333435363738394041424344 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 435

موضوع: شرایط زندگی در دانمارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط زندگی در دانمارک

سلام
    ممنونم امین جان. من فوق مکانیک-تبدیل انرژی دارم خانومم لیسانس گرافیک. راستی شما یا دوستان دیگه راجع به شهر Esbjerg اطلاعاتی دارن؟ ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارین به ما هم منتقل کنید.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من لیسانس مکانیک با 6 سال سابقه کار نفت و گاز هستم.سابقه ی خیلی خوبی دارم.همسرم هم فوق لیسانس فراوری مواد معدنی هست.می خواستم اینو بدونم که بازار کار اونجا واسه ما چطوره.؟ لطفا راهنمایی بفرمایید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jamsh نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من لیسانس مکانیک با 6 سال سابقه کار نفت و گاز هستم.سابقه ی خیلی خوبی دارم.همسرم هم فوق لیسانس فراوری مواد معدنی هست.می خواستم اینو بدونم که بازار کار اونجا واسه ما چطوره.؟ لطفا راهنمایی بفرمایید
    دوست عزیز بازار کارتون رو از طریق وب سایتهای jobindex.dk workindenmark.dk بررسی کنید تا بتونید جواب سوالتون رو پیدا کنید . در مجموع بخوام بگم زیاد اینجا اوضاع مساعد نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

کسانی که با گرین کارت وارد دانمارک میشن اجازه تحصیل در دانشگاه رو دارن؟

سلام دوستان
    ميدونم پيدا كردن خونه تاپيك جداگانه داره ولي به نظرم رسيد شايد دوستاني كه اينجا سرميزنن بتونن كمك كنن.

من 30 سپتامبر بليط دارم. 1 نفر، مرد، 37 ساله، گرايش نرم افزار

دنبال يه محل براي اقامت توي كپنهاك هستم. به دلايلي بايد هزينه هامو روي حداقل نگهدارم. خونه، اتاق، اتاق اشتراكي و كلا هر محلي كه امكان ثبت آدرس داشته باشه و اجارش زياد نباشه براي من مناسبه.

اين ويژگيها رو هم اگه داشته باشه كه ديگه عاليه: نزديكي به مركزشهر (جهت كم كردن هزينه رفت و آمد)، اشتراك با دوستان هم رشته (جهت همفكري و تلاش مشترك براي پيدا كردن كار)، ديپوزيت كم

دوستان اگه موردي متناسب با شرايط من سراغ دارين ممنون ميشم اطلاع بدين

با سلام خدمت همه

من چند سوال داشتم از خدمتتون
    1. اگر کسی با داشتن ویزای گرین کارت در دانمارک بچه دار بشه آیا به بچه و پدر و مادر اقامت دائم میدن؟ من و همسرم تا 2 ماه دیگه میریم دانمارک و می خواستم بدئنم اگر اونجا بچه دار شیم چی میشه.
    2. آیا در کشور دانمارک جایی هست که به ما کمک کنه که کار پیدا کنیم و کمک کنه در نوشتن درست رزومه؟
    3. آیا اگر جایی مشغول به کار بشیم امکان اینکه عصر ها بعد از کار زبان دانمارکی در مراکزشون یاد بگیریم هست یا خیر.

ممنون میشم اگر به سوالات من جواب بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_rezaee نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه

من چند سوال داشتم از خدمتتون
    1. اگر کسی با داشتن ویزای گرین کارت در دانمارک بچه دار بشه آیا به بچه و پدر و مادر اقامت دائم میدن؟ من و همسرم تا 2 ماه دیگه میریم دانمارک و می خواستم بدئنم اگر اونجا بچه دار شیم چی میشه.
    2. آیا در کشور دانمارک جایی هست که به ما کمک کنه که کار پیدا کنیم و کمک کنه در نوشتن درست رزومه؟
    3. آیا اگر جایی مشغول به کار بشیم امکان اینکه عصر ها بعد از کار زبان دانمارکی در مراکزشون یاد بگیریم هست یا خیر.

ممنون میشم اگر به سوالات من جواب بدین
    سلام تولد فرزند در دانمارک خونی هست . یعنی فرزند شما به تبع از شما ایرانی خواهد بود و باید گرین کارت براش بگیرید .
    گزینه عصر هم برای کلاس زبان هست
    جایی که برای کار پیدا کردن بهتون کمک کنه نشنیدم که باشه برای رزومه یه سری وب سایتها و فکر میکنم کمون شاید کمک کنه

با عرض سلام مجدد و ممنون از اینکه جواب سوال منو دادید. من یک سوال دیگه دارم. فرض کنیم من در دانمارک کار مناسبی پیدا نکردم و به صورت موازی در کشورهای دیگه نیز دنبال کار گشتم. اگر در کشور دیگری( منظورم در اروپا هستش) کار پیدا کنم، آیا آن شرکت برای گرفتن ویزای من رای اقامت در آن کشور اقدام می کند یا خیر. کلا می خوام بدونم آیا این کار از نظر شما دوستان کار عاقلانه ای هست یا انجام ندم بهتره.

ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من میخواستم برای مهاجرت به دانمارک اقدام کنم از طریق نیروی متخصص لطفا راهنماییم کنید. دفتر مشاوره خیلی منو امیدوار کرده ولی نمیدونم میشه بهش اعتماد کرد یا نه!
    ممنون میشم اگر این مسیر و طی کردید یا اطلاعاتی دارید در اختیارم قرار بدید

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

نقل قول نوشته اصلی توسط jhr1368 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخواستم برای مهاجرت به دانمارک اقدام کنم از طریق نیروی متخصص لطفا راهنماییم کنید. دفتر مشاوره خیلی منو امیدوار کرده ولی نمیدونم میشه بهش اعتماد کرد یا نه!
    ممنون میشم اگر این مسیر و طی کردید یا اطلاعاتی دارید در اختیارم قرار بدید
    به نظر من با توجه به رشته شما کار پیدا کردن بسیار سخته اما غیر ممکن نیست. با توجه به قوانین جدید ویزا بهتره که به ویزای گرین کارت به عنوان یک ویزای ورود به اروپا نگاه کنید و بعدش به فکر پیدا کردن کار، پذیرش تحصیلی و یا فرصت دکترا در کشورهای شمال اروپا باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)