صفحه 39 از 44 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 435

موضوع: شرایط زندگی در دانمارک

پیش فرض پاسخ : شرایط زندگی در دانمارک

سلام ، لطفا دوستانی که تجربه شخصی دارند پاسخ دهند.
    با کارت اقامتی (کارت قرمز-مجوز اقامت) که دولت دانمارک صادر میکنه ، می توان مستقیم از ایران به کشور های دیگه اتحادیه اروپا رفت؟ مثلا از تهران به پاریس رفت؟ یا برای ورود به اروپا حتما بایستی اول به دانمارک رفت؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مدیریت فنی آوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak_artin نمایش پست ها
    سلام ، لطفا دوستانی که تجربه شخصی دارند پاسخ دهند.
    با کارت اقامتی (کارت قرمز-مجوز اقامت) که دولت دانمارک صادر میکنه ، می توان مستقیم از ایران به کشور های دیگه اتحادیه اروپا رفت؟ مثلا از تهران به پاریس رفت؟ یا برای ورود به اروپا حتما بایستی اول به دانمارک رفت؟
    با تشکر
    شما کلا با ویزا دانمارک میتونید به تمامی کشورهای اتحادیه اروپا برید، فقط اولین ورودتون باید دانمارک باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مدیریت فنی آوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_rezaee نمایش پست ها
    با عرض سلام مجدد و ممنون از اینکه جواب سوال منو دادید. من یک سوال دیگه دارم. فرض کنیم من در دانمارک کار مناسبی پیدا نکردم و به صورت موازی در کشورهای دیگه نیز دنبال کار گشتم. اگر در کشور دیگری( منظورم در اروپا هستش) کار پیدا کنم، آیا آن شرکت برای گرفتن ویزای من رای اقامت در آن کشور اقدام می کند یا خیر. کلا می خوام بدونم آیا این کار از نظر شما دوستان کار عاقلانه ای هست یا انجام ندم بهتره.

ممنون
    من تجربه شخصی ندارم و تاکید کشور دانمارک اینه که این امکان رو میزاره که شما در همان کشور کار پیدا کنید، ولی دوستان من از همین طریق در کشورهای اروپایی کار پیدا کردن و برای آن کشور اقدام کردن. اصولا اصل مهم کار پیدا کردنُ اگر شما از هر کشوری پیشنهاد کار بگیری مجوزش رو هم میتونید بگیرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navidit نمایش پست ها
    با توجه به قوانین جدید ویزا بهتره که به ویزای گرین کارت به عنوان یک ویزای ورود به اروپا نگاه کنید و بعدش به فکر پیدا کردن کار، پذیرش تحصیلی و یا فرصت دکترا در کشورهای شمال اروپا باشید.
    شوهر خاله من در سوئد شرکت داره ، آیا من میتونم از طریق برنامه گرین کارت وارد دانمارک بشم اما بعدش برم سوئد ؟
    چون با توجه به بررسی که کردم حداقل امتیاز ۱۰۰ برای گرفتن ویزا دارم ( مدرک ارشد ۶۰ + رشته برق ۳۰ + آیلتس۶ ، ۲۰ امتیاز = ۱۱۰ )
    اگر می شود ، بعد از چه مقدار زمان امکان این کار وجود داره ؟ یعنی بلافاصله یا لازمه مثلن ۱ سال دانمارک بمونم ؟

ممنون

با سلام یولند هستم و میخوام بلیت رفت و برگشت برای ایران بخرم. بهتره اینترنتی بخرم یا حضوری ؟ کدوم رو توصیه میکنید ( هزینه و دردسر کمتر) ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    من دکترای روانشناسی دارم و عضو هیت علمی یکی از دانشگاههای معمولی ایران هستم.اگه از طریق شرکت درکنفرانس علمی وارد دانمارک بشیم و همونجا تقاضای پناهندگی اجتماعی بدیم،روش بهتر( کوتاه تر و امن تر)برای گرفتن اقامت دانمارک هست یااینکه از طریق مهاجرت از طریق تخصص شغلی( اقامت 3 ساله) اقدام کنم؟
    چون من در پستهای قبلی که مطالعه کردم متوجه شدم پیدا کردن شغل در دانمارک برای کسایی ک با اقامت 3 ساله دانمارک و از طریق تخصص وارد این کشور میشن، بسیار سخت و مشکله.

Junior Member

این امکان روهم دارم که از طریق پست داک یا فرصت مطالعاتی وارد دانمارک بشم ولی نمیدونم کدوم تصمیم عاقلانه تره: ورود به دانمارک از طریق تخصص( اقامت 3 ساله)؟ ورود به دانمارک از طریق کنفرانس علمی؟ ورود به دانمارک از طریق فرصت مطالعاتی؟ ورود به دانمارک از طریق پست داک؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshad نمایش پست ها
    این امکان روهم دارم که از طریق پست داک یا فرصت مطالعاتی وارد دانمارک بشم ولی نمیدونم کدوم تصمیم عاقلانه تره: ورود به دانمارک از طریق تخصص( اقامت 3 ساله)؟ ورود به دانمارک از طریق کنفرانس علمی؟ ورود به دانمارک از طریق فرصت مطالعاتی؟ ورود به دانمارک از طریق پست داک؟
    مسلما اقامت از طریق فرصت مطالعاتی یا پست داک از دیگر گزینه ها بهتره چون هم می توانید به صورت دراز مدت در دانمارک زندگی کنید و هم شغل و در آمدتان مشخص خواهد بود. اقامت از طریق گرین کارت در حال حاظر فقط این فرصت را به شما می دهد که یک سال به دانمارک بیایید و دنبال شغل تخصصی بگردید که برای حرفه شما بسیار دشوار است. به فکر پناهندگی نباشید چون همین الان اروپا دچار بحران پناهجویان است و به احتمال بسیار زیاد درخواست شما رد خواهد شد. در حال حاظر دولت دانمارک در صدد کاستن از مزایای پناجویان است.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshad نمایش پست ها
    با قوانین جدید پناهندگی، بهتره فعلا بی خیال دانمارک بشین. این دولت جدید هم که ضد خارجیه شرایط رو سخت تر کرده و 34 تا قانون جدید گذاشتن که الان حدود 12 تاش تصویب شده و بقیه ش هم به زودی تصویب میشه.
    با توجه به قوانین جدید 10 ماه اول که اصولا پرونده رو رسیدگی نمی کنن. ماهی هم فقط 5000 کرون میدن. مجرد باشین باید تو چادر زندگی کنین. بعدش هم اولویت با سوریها و عراقیهاست. نروژ میخواد افغانستانیهای جدید رو هم دیپورت کنه چه برسه به ایرانی. یعنی اصولا بدترین زمانه برای درخواست پناهندگی.

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

دوستان یک فارغ التحصیل دکتری از دانمارک می تونه یه زندگی خوب برای خودش بسازه تو دانمارک؟ با توجه به بحران پناه جوها و حملات اخیر آیا فضا برای مهاجرا سخت نشده؟ درست برخورد میشه با مهاجرین؟ باز تاکید می کنم منظورم یک فارغ التحصیل دکتری است از همون دانمارک.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)