صفحه 40 از 44 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 435

موضوع: شرایط زندگی در دانمارک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مرکز فنی اودنسه

پیش فرض پاسخ : شرایط زندگی در دانمارک

دُرود دوستان

اتاق تمام مبله در خانه ویلایی در شهر اودنسه Odense موجود است , اتاق مناسب برای خانواده هم موجود هست با دسترسی به ۱۵۰ متر فضای مشترک سالن نشیمن و آشپزخانه مدرن - همچنین با اجازه ی استفاده از باغ و گلخانه - اتاق لباسشویی رایگان با ماشین خشک کن - اینتر نت پرسرعث .خواهشمندم در صورت نیاز پیغام دهید.

Junior Member

الان با توجه به بحران پناهجویان و .... ، شرایط برای گرفتن گرین کارت دانمارک سخت تر شده؟ برای امتیاز 110 امیدی هست؟

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

بر طبق همان چیزی که تو سایت اداره مهاجرت نوشته شده عمل می شود، مهم این است که بعد از رسیدن به دانمارک کمتر از 10 ماه از صدور ویزا کار پیدا کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushkh نمایش پست ها
    الان با توجه به بحران پناهجویان و .... ، شرایط برای گرفتن گرین کارت دانمارک سخت تر شده؟ برای امتیاز 110 امیدی هست؟

ممنون
    دوست عزیز یعنی با امتیاز 100 برای رشته های مورد نیاز شانسی دیگر وجود ندارد ؟

Junior Member

سلام و وقت بخیر
    لطف میکنه یک نفر با نجربه درمورد بیمه در دانمارک توضیح بده ؟ میخوام بدونم دانشجوی دکترا اگر کسی قبول بشه بیمه اش چجوریه و ....
    Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamalix نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    لطف میکنه یک نفر با نجربه درمورد بیمه در دانمارک توضیح بده ؟ میخوام بدونم دانشجوی دکترا اگر کسی قبول بشه بیمه اش چجوریه و ....
    شما هم مثل تمام کسانی که اجازه زندگی‌ در دانمارک‌ رو پیدا می‌کنن از شرایط و امتیازات بهر میبرین
    مثل داشتن کارت زرد و خدمات درمانی مجانی‌

سلام به دوستان
    من پزشک هستم و قصد مهاجرت به دانمارک رو دارم. جوری که من متوجه شدم، قانون گرین کارت دانمارک لغو شده ولی یه اجازه اقامت به پزشکان و دندانپزشکان داده میشه که طی اون مدت اقامت، توانایی های شغلی و زبانی خودشون رو به عنوان پزشک تقویت کنن و بعدش دنبال کار بگردن.
    از دوستانی که در دانمارک هستن سوال داشتم که وضعیت شغلی پزشکان خارجی در دانمارک به چه صورت هست؟ وضعیت معیشتی مهاجران و خارجی ها در کل در دانمارک چطوره؟ نوع برخوردشون با مهاجران و آزادی مذهب؟
    و اینکه هزینه زندگی در کپنهاگ برای یه خانواده 2 نفره به چه صورته.
    در گا ایا دانمارک رو برای مهاجرت یه پزشک مناسب میدونین؟
    با تشکر

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط artimis5768 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من پزشک هستم و قصد مهاجرت به دانمارک رو دارم. جوری که من متوجه شدم، قانون گرین کارت دانمارک لغو شده ولی یه اجازه اقامت به پزشکان و دندانپزشکان داده میشه که طی اون مدت اقامت، توانایی های شغلی و زبانی خودشون رو به عنوان پزشک تقویت کنن و بعدش دنبال کار بگردن.
    از دوستانی که در دانمارک هستن سوال داشتم که وضعیت شغلی پزشکان خارجی در دانمارک به چه صورت هست؟ وضعیت معیشتی مهاجران و خارجی ها در کل در دانمارک چطوره؟ نوع برخوردشون با مهاجران و آزادی مذهب؟
    و اینکه هزینه زندگی در کپنهاگ برای یه خانواده 2 نفره به چه صورته.
    در گا ایا دانمارک رو برای مهاجرت یه پزشک مناسب میدونین؟
    با تشکر ������������
    بله این ویزا برای پزشکان وجود داره و می تونین اپلای کنین.
    اگر زبان و امتحانات رو پاس کنین، وضعیت برای پزشکان خیلی خوبه و راحت کار پیدا می کنین. البته اگر خودتون رو به کپنهاگ محدود نکنین و در هر شهر بزرگ یا کوچکی حاضر باشین کار کنین (که البته اینجا شهرهای کوچک، بی امکانات نیست).
    وضعیت مهاجران هم بد و خوب داره. کسانی که کار می کنن موفق هستن و خیلی ها هم نه.آمار جرم و جنایت بر اساس آمار رسمی در بین خارجیها بیسار بیشتره از میانگین.
    نوع برخوردشون کلا بدتر شده از 4 سال پیش، بیشتر به خاطر قضایای اخیر. البته وقتی ببینن کار می کنین و تقریبا مثل خودشون رفتار می کنین و لباس می پوشین، دیدشون به شما مثبت میشه. اما بهر حال تو کوچه و خیابون که میرین رو پیشونیتون ننوشته شاغل هستین که. برای همین اون عده ای که دید بدی دارن، به شما هم دید بدی خواهند داشت. نمیشه گفت اکثریت ضد خارجی هستن، ولی دومین حزب دانمارک با حدود 25 درصد طرفدار در انتخابات اخیر حزب مردم بود که به سیاستهای ضدخارجی و نژادپرستانه معروفه. یعنی به طور میانگین از هر 4 نفر که شما می بینین، حداقل یکیشون دوست نداره شما بینشون باشین. باز هم طبق آمار، بعد از کولی های رومانی، مسلمانها دومین گروهی هستن که دانمارکیها ازشون خوششون نمیاد و این بسیار شدید شده. نه فقط در دانمارک بلکه در کل اروپا. آزادی مذهبی کاملا وجود داره از نظر قانونی. اما از نظر دیدگاه مردم، جو سنگینی وجود داره.
    هزینه زندگی حداقلی حدود 10 تا 12 هزار کرون و زندگی متوسط شاید حدود 18000 کرون در ماه.
    در کل بستگی به خودتون داره. من دو تا دندونپزشک میشناسم، یکیشون اینجا الان خیلی راضیه و یکیشون نه. هر دوشون هم میگن ایران بیشتر درآمد داشتن. بستگی به خیلی عوامل داره. کلا اینجا محیط آرامش و بی دغدغه و اینهاست. اگر میخواین یک خونه ای بگیرین، باغچه شو درست کنین، از هوای سالم و صدای پرنده ها لذت ببرین هر وقت خواستین برین مسافرت 4 هفته و .... دانمارک خوبه. اگر دوست دارین جای پرنشاط برین و دوست پیدا کنین و اینها، دانمارک جای مناسبی نیست.

خیلی ممنون دوست من.
    من طی تحقیقاتی که کردم واقعا از دانمارک خوشم اومده. اما مشکل اصلی برام زبان هستش. جوری که من شنیدم یادگیری زبان دانمارکی خیییلی سخته! و مراکز اموزش زبان دانمارکی فقط تو تهران هستن و من ساکن اصفهان...
    دوستانی که در دانمارک هستن، برای یادگیری زبان دانمارکی و تسلط بر اون (چون برای پزشکان سطح خیلی بالایی از زبان مورد نیازه) چه مدت زمان لازمه؟
    و اینکه مدت زمانی که مشغول یادگیری زبان هستیم، امکان پیدا کردن کار وجود داره؟ اکنم برای کسی که دانمارکی خوب بلد نیست؟ ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

نقل قول نوشته اصلی توسط artimis5768 نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست من.
    من طی تحقیقاتی که کردم واقعا از دانمارک خوشم اومده. اما مشکل اصلی برام زبان هستش. جوری که من شنیدم یادگیری زبان دانمارکی خیییلی سخته! و مراکز اموزش زبان دانمارکی فقط تو تهران هستن و من ساکن اصفهان...
    دوستانی که در دانمارک هستن، برای یادگیری زبان دانمارکی و تسلط بر اون (چون برای پزشکان سطح خیلی بالایی از زبان مورد نیازه) چه مدت زمان لازمه؟
    و اینکه مدت زمانی که مشغول یادگیری زبان هستیم، امکان پیدا کردن کار وجود داره؟ اکنم برای کسی که دانمارکی خوب بلد نیست؟ ممنون
    با سلام

آن طور که من شاهدش بودم کار پیدا کردن بدون تسلط به زبان دانمارکی کار بسیار دشواری است و فقط در بعضی از حرفه ها مثل برنامه نویسی تا حدودی امکان پذیره.
    کلاس زبان در ایران می تونه به شما کمک کنه که در کلاس زبان توی دانمارک سریع تر راه بیافتید اما یاد گرفتن زبان دانمارکی در ایران تقریبا امکان پذیر نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)