صفحه 8 از 44 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 435

موضوع: شرایط زندگی در دانمارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک (مسائل کلی - پست اول حتما خوانده شود)

باز هم مورده دیگری است که بو مرور براتون مینویسم، کلان هر problemکه سره ما اومد رو مینویسم سره شما نیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط cope000 نمایش پست ها
    باز هم مورده دیگری است که بو مرور براتون مینویسم، کلان هر problemکه سره ما اومد رو مینویسم سره شما نیاد.

سلام
    دوست عزیز بسیار سپاسگزارم از اینکه وقت میزارید و کمک میکنید به بقیه .
    یه سوالی که فکر کنم همه درگیرش هستن از جمله خودم اینه که بعد از دریافت ویزا و اومدن به دانمارک چه شهری ساکن بشیم . ممنون اگر در این زمینه تجربیاتتونو انتقال بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها

نکته مهم دوستان راهنمایی و دقت کنند!!
    نامه گرین کارت من از 20 نوامبر 2013 تا 20 نوامبر 2016 است سوالی پیش میاید اینه که اگر من 5 ماه دیگه20 می برم دانمارک 2سال و 7 ماه برام ویزا میمونه !!طبق سایت مهاجرت دانمارک از شروط تمدید اینه که شما سال سوم یعنی من از 20 نوامبر 2015 تا 20 نوامبر 2016 کار داشته باشم پس 1 سال و 7 ماه میمونه که میشه فرضا کار نداشت! سال سوم رو میذاریم کنار! در سایت دانمارک امده شما میتوانید در 2 سال اول مجموعا 6 ماه خارج از دانمارک باشید!! نکته اینجاست که مثلا من که 5ماه از این 2 سال رو یعنی از 20 نوامبر 2013 تا 20 می 2014 که هنوز وارد دانمارک نشده استفاده کردم!!!!! پس یعنی تو اون 1 سال و 7 ماه که دانمارکم تا شرط سال سوم فقط 1 ماه دیگه میتونم بیرون باشم؟؟؟؟ یا فرض من اشتباهه و من از وقتی وارد دانمارک شدم و کارت اقامتم رو گرفتم یعنی از 20 می تو اون 1 سال و 7 ماه میتونم 6 ماه بیرون باشم؟؟؟و 1 سال و 1 ماه دانمارک باشم؟؟امیدوارم پیچیده اش نکرده باشم ولی به نظر سوال مهمیه که میتونه بعدا برای تمدید مشکل ساز بشه!! با تجربه ها کاوه و بهزاد عزیز راهنمایی کنید
    ممنون بابت اطلاعات خوبی که در اختیار می گزارید. (امتیاز هم داده شد جناب مدیر صفحه!)
    سوالی که برام پیش اومده: آیا امکان داره به کپنهاک بیام و اونجا به اداره مربوطه برای محل زندگی آدرس منزل یکی از بستگان را بدم که در شهر دیگه زندگی می کنه؟

Junior Member

جواب این سوال کمی بستگی به فرد دارد
    ۱. کپنهاگ بهتره اگر بشود، اینا جووناشونم میان اینجا بیشتر باره تحصیل، والی گرونتره ، خوب در عوض ارتباط بیشتره و کلاس زبان خوب.
    ۲. آلبورگ و آرهوس هم خوبان و ارزونتر
    ۳ من اگر الان میخواستم بیام میرفتم شهر کوچیک تر در کنار کپنهاگن که خرجش کمتره و باقطار میومدم و میرفتم.

Junior Member

بله
    والی اونوقت کلاس زبانت چی میشه
    کارته سی پی ار واسه اونجا صادر میشه،
    متاهل باشی مشکلات بیشتر....

Junior Member

بله
    ولی اونوقت کلاس زبانت چی میشه
    کارته سی پی ار واسه اونجا صادر میشه،
    متاهل باشی مشکلات بیشتر....
    فکر می کنم جواب سوال من بود. من مجردم، فعلا سوئد کار می کنم. برنامه ام اینه که گرین کارتم را بگیرم و به کارم فعلا ادامه بدم، بنا بر این فعلا کلاس زبان دانمارکی هم نمی تونم برم.
    ولی نکته ی مهمی بود: «سی پی ار» را از هر مطقه ای بگیری فقط توی اون منطقه میشه رفت کلاس؟ با عوض کردن آدرس چی؟ «سی پی ار» جدید صادر می شه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط زندگی در دانمارک

دوست گرامی این مطلب توضیح دارد و اشتباه است..
    دوست عزیز همونطور که در پست قبلی گفتم من اطلاعی از این موضوع ندارم و فقط نقل قول کردم. شما لطف کنید و توضیحاتش و اگه ممکنه بگید تا همه در جریان قرار بگیرن. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sorkhpoust نمایش پست ها
    فکر می کنم جواب سوال من بود. من مجردم، فعلا سوئد کار می کنم. برنامه ام اینه که گرین کارتم را بگیرم و به کارم فعلا ادامه بدم، بنا بر این فعلا کلاس زبان دانمارکی هم نمی تونم برم.
    ولی نکته ی مهمی بود: «سی پی ار» را از هر مطقه ای بگیری فقط توی اون منطقه میشه رفت کلاس؟ با عوض کردن آدرس چی؟ «سی پی ار» جدید صادر می شه؟

سی پی ار ، هر فرد هیچ وقت آواز نمیشه، چون تاریخ تولدته ء و ۴ شماره
    آدرس عوض شه کارت جدید صادر میشود
    هر وقت آدرس عوض کردن میتونین پزشکتون را هم عوض کنین. این آخری رو گفتم چون بازی دودت داران پزشکشون ایرانی باشه. و خواسته های ایرانی داشته باشن

Junior Member

با گواهینامه ایران و یا بین ال مللی شما ها نمیتوانید اینجا رانناندگی کنید . پلیس شوخی نداره. نمره منفی میشه تو سابقاتون. اینقدر مترو ، قطار و یا ۲ چرخه راحت است که نیازی به ماشین ندارین، ،، حالا تا بدش که خریدن.
    شهرام.

Junior Member

سی پی ار ، هر فرد هیچ وقت آواز نمیشه، چون تاریخ تولدته ء و ۴ شماره
    آدرس عوض شه کارت جدید صادر میشود
    هر وقت آدرس عوض کردن میتونین پزشکتون را هم عوض کنین. این آخری رو گفتم چون بازی دودت داران پزشکشون ایرانی باشه. و خواسته های ایرانی داشته باشن
    دوست عزیز ممنون که راهنمایی میکنید. این تغییر شهر و گرفتن کارت جدید کار سختیه؟ چون من و خانوادم میخواهیم بار اول کوتاه مدت از کپنهاگ وارد بشیم و کارت اقامتمون را بگیریم و بعد از چند ماه دوباره برگردیم ولی اینبار به یک شهر کوچکتر و ارزونتر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)