صفحه 15 از 16 نخستنخست ... 5678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 152

موضوع: امكان دریافت کارت اقامت بدون لندینگ در کانادا

پیش فرض پاسخ : امكان دریافت کارت اقامت بدون لندینگ در کانادا

سلام دوستان
    آیا مهاجرین تازه وارد که برای اولین بار وارد کانادا می شن میتونن به صورت اورژانسی درخواست پی آر (urgent processing of PR) بدن؟
    با تشکر

Junior Member

با سلام به همگی،
    مطالب این مبحث را کلا مطالعه کردم ولی برای اطمینان میخواستم مجددا بپرسم ،که برای لندینگ آیا 10-14 روز کافی است و به تازگی تغییری برای اینکه جهت دریافت PR مجبور باشیم خودمان تا زمان دریافت آنجا بمانیم ،پیش نیامده است؟ و اینکه تنها پر کردن فرم PR و SIN در این مدت کافی است و اینکه برای یک نفر که باید مبلغ 10000$ کانادا به همراه داشته باشیم این مبلغ باید به صورت cashباشد و اینکه برای خروج از ایران و همراه داشتن این مبلغ در فرودگاه مشکلی پیش نمی آید ؟
    سوال دیگر اینکه برای هزینه این مدت 2 هفته ای در تورنتو ،آیا میشود از همین مبلغ خرج کرد یا این تنها باید به عنوان support جداگانه همراه باشو و دیگر اینکه آیا باید حساب بانکی باز کرد و به چه مبلغ؟
    و آخرین سوال اینکه حدود حداقل هزینه اقامت در این مدت به جز مسکن چقدر میباشد و آیا باید مبلغ جداگانه ای غیر از 10000$ به همراه داشت؟
    ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

ممنون میشم اگه کسی تجربه و یا اطلاع داره جواب بده : من شنیدم اگر متقاضی کبک از بخش فدرال وارد کانادا بشه و لندینگ کنه براش مشکل پیش مییاد, آیا درسته؟

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Political Science , Azad University Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط safa92 نمایش پست ها
    ممنون میشم اگه کسی تجربه و یا اطلاع داره جواب بده : من شنیدم اگر متقاضی کبک از بخش فدرال وارد کانادا بشه و لندینگ کنه براش مشکل پیش مییاد, آیا درسته؟
    این نقل و قول رو مطالعه کن : http://mokhtari.canparsblog.com/?p=943#comments

نوید
    ۱۳ مهر ۱۳۹۲ در ۱۲:۰۰ | #103
    پاسخ | نقل قول

سلام و خسته نباشید
    من مهاجر به کانادا از طریق کبک هستم که در انتظار Pass Request هستم. آیا می توانم از ایران مستقیماً به ونکوور بروم و آنجا لند کنم و PR کارت رو هم همانجا تقاضا کنم، یا حتماً باید اول به مونترئال لند کنم و مثلاً در همان فرودگاه بلیط ونکوور رو بگیرم؟ در هر ۲ حالت محدودیتی برای آدرس دریافت PR کارت و یا آدرس اعلامی جهت سکونت وجود دارد یا خیر؟
    بسیار ممنونم.

• ۲۴ مهر ۱۳۹۲ در ۱۲:۴۶ | #104
      پاسخ | نقل قول

در مونترآل لند کنید و بعد هر جا می خواهید بروید
      نشانی هم باید کبکی باشد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mshant نمایش پست ها
    این نقل و قول رو مطالعه کن : http://mokhtari.canparsblog.com/?p=943#comments

نوید
    ۱۳ مهر ۱۳۹۲ در ۱۲:۰۰ | #103
    پاسخ | نقل قول

سلام و خسته نباشید
    من مهاجر به کانادا از طریق کبک هستم که در انتظار Pass Request هستم. آیا می توانم از ایران مستقیماً به ونکوور بروم و آنجا لند کنم و PR کارت رو هم همانجا تقاضا کنم، یا حتماً باید اول به مونترئال لند کنم و مثلاً در همان فرودگاه بلیط ونکوور رو بگیرم؟ در هر ۲ حالت محدودیتی برای آدرس دریافت PR کارت و یا آدرس اعلامی جهت سکونت وجود دارد یا خیر؟
    بسیار ممنونم.

• ۲۴ مهر ۱۳۹۲ در ۱۲:۴۶ | #104
      پاسخ | نقل قول

در مونترآل لند کنید و بعد هر جا می خواهید بروید
      نشانی هم باید کبکی باشد
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

دوستان من سوالی دارم که نمیدونم کجا بپرسم . من آدرسی که اعلام کردم زمان ورود به کانادا را میخوام تغییر بدم باید چه کار کنم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2122 نمایش پست ها
    دوستان من سوالی دارم که نمیدونم کجا بپرسم . من آدرسی که اعلام کردم زمان ورود به کانادا را میخوام تغییر بدم باید چه کار کنم؟
    با CIC تماس بگیرید و آدرس جدیدتون رو اعلام کنید.

سلام دوستان من ویزام اکسپایرد شده و میخوام لندینگ فی رو پس بگیرم. آیا امکانش هست و اگه هست از چه طریقی؟
    خیلی ممنون میشم اگه کسی در این مورد راهنماییم کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط rose71 نمایش پست ها
    با سلام به همگی،
    مطالب این مبحث را کلا مطالعه کردم ولی برای اطمینان میخواستم مجددا بپرسم ،که برای لندینگ آیا 10-14 روز کافی است و به تازگی تغییری برای اینکه جهت دریافت PR مجبور باشیم خودمان تا زمان دریافت آنجا بمانیم ،پیش نیامده است؟ و اینکه تنها پر کردن فرم PR و SIN در این مدت کافی است و اینکه برای یک نفر که باید مبلغ 10000$ کانادا به همراه داشته باشیم این مبلغ باید به صورت cashباشد و اینکه برای خروج از ایران و همراه داشتن این مبلغ در فرودگاه مشکلی پیش نمی آید ؟
    سوال دیگر اینکه برای هزینه این مدت 2 هفته ای در تورنتو ،آیا میشود از همین مبلغ خرج کرد یا این تنها باید به عنوان support جداگانه همراه باشو و دیگر اینکه آیا باید حساب بانکی باز کرد و به چه مبلغ؟
    و آخرین سوال اینکه حدود حداقل هزینه اقامت در این مدت به جز مسکن چقدر میباشد و آیا باید مبلغ جداگانه ای غیر از 10000$ به همراه داشت؟
    ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.
    1- زمان دریافت کارت های مربوطه بسیار بسیار رندم است. اما می تونید ادرس کسی را بدید و مدارکتون که دست شان رسید بگید براتون به یه طریقی بفرستن
    2-می تونید در این مدت برای گرفتن گواهینامه رانندگی، مالیات درآمد اقدام نمایید. notice of assessment
    3- مبلغی که می تونید بیارید اینجا تا 10000 دلار باشه توی فرمی که در خواپیما می دن لارم نیست declare کنید. توصیه ام اینه که 9995 دلار همراهتون باشه. اگر راهی به صورت غیر از کس می تونید بیازید بگید ماهم یاد بگیریم!!!
    4-طبق قوانین مملکت عزیزمون ایران فقط 5000 دلار امریکا می تونید خارج کنید و بقیه اش رو من مستولیتی به عهده نمی گیرم...
    5-هزینه اقامت به خیلی چیزا ربط داره اما اگر خداقل ها رو رعایت کنید و اینکه موبایلتون با سیم کارتهای اینجا بخوره آره

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Atriya نمایش پست ها
    سلام دوستان من ویزام اکسپایرد شده و میخوام لندینگ فی رو پس بگیرم. آیا امکانش هست و اگه هست از چه طریقی؟
    خیلی ممنون میشم اگه کسی در این مورد راهنماییم کنه
    بله اگر ویزا را استفاده نکردید امکانش هست. باید با سفارتی که ویزا را صادر کرده تماس بگیرید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)