صفحه 11 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 152

موضوع: امكان دریافت کارت اقامت بدون لندینگ در کانادا

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : امكان دریافت کارت اقامت بدون لندینگ در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalili نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدت 1.5 ماه هست که اومدم مونترال اما یه کار خیلی خیلی ضروری برام پیش اومده باید برگردم ایران و برای 18 ژانویه بلیط دارم و هنوزکارت اقامتم رو دریافت نکردم و چون کلاسهای فرانسه هم از 6 فوریه شروع میشه و من از قبل ثبت نام کرده بودم برای 3 فوریه هم بلیط برگشت گرفتم به نظر شما توی این مدت کم سفارت کانادا در تهران به من وقت و ویزا میده لطفا راهنمایی کنید خیلی نگرانم.
    نمیشه از همینجا (مونترال ) درخواست travel document داد؟
    شما اگه بلیتت رو بهشون نشون بدی زودتر برات صادر می کنند.
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

ApplyAbroad Champion

سلام
    دو حال داره
    حالت اول:اگه شخص تازه مهاجر باشه بهش کارت اقامت دائمش پست میشه یعنی با ویزای اقامت دائم میاد توport of entry که درخواست کارت میده کارتش براش پست میشه
    حالت دوم: اما اگه قبلا وضعیت اقامت دائم داشته باشه و بخواد واسه کارت اولش درخواست بده وقتی حاضر شد خودش شخصا باید بره بگیره:
    How will my card be delivered to me?
    If you are a new permanent resident, you will receive your Permanent Resident Card by mail.
    If you are already a permanent resident and are applying for a first card, or if you are replacing a card, you must pick up your card in person to confirm your identity. The Citizenship and Immigration Canada (CIC) office closest to where you live will send you a notice by postal delivery when the card is ready. The notice will tell you how to make an appointment to pick up your card. Your Permanent Resident Card will be cancelled if you do not pick it up within 180 days of receiving the notice from CIC. If your card is cancelled, you will need to apply again and pay another application fee.

http://www.cic.gc.ca/english/informa...card/index.asp
    لینک دوم مخصوص افراد با حالت دوم که خودشون باید همونطور که گفتم pr شونو برن بگیرن و پست نمیشه و کسانی که حالت اولن کارت اقامت دائمشون بدون درخواست اضافی و جزو ادامه همون پروسه مهاجرتشون بهشون داده میشه و پست میشه

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Sky نمایش پست ها
    سلام
    دو حال داره
    حالت اول:اگه شخص تازه مهاجر باشه بهش کارت اقامت دائمش پست میشه یعنی با ویزای اقامت دائم میاد توport of entry که درخواست کارت میده کارتش براش پست میشه
    حالت دوم: اما اگه قبلا وضعیت اقامت دائم داشته باشه و بخواد واسه کارت اولش درخواست بده وقتی حاضر شد خودش شخصا باید بره بگیره:
    How will my card be delivered to me?
    If you are a new permanent resident, you will receive your Permanent Resident Card by mail.
    If you are already a permanent resident and are applying for a first card, or if you are replacing a card, you must pick up your card in person to confirm your identity. The Citizenship and Immigration Canada (CIC) office closest to where you live will send you a notice by postal delivery when the card is ready. The notice will tell you how to make an appointment to pick up your card. Your Permanent Resident Card will be cancelled if you do not pick it up within 180 days of receiving the notice from CIC. If your card is cancelled, you will need to apply again and pay another application fee.

لینک دوم مخصوص افراد با حالت دوم که خودشون باید همونطور که گفتم pr شونو برن بگیرن و پست نمیشه و کسانی که حالت اولن کارت اقامت دائمشون بدون درخواست اضافی و جزو ادامه همون پروسه مهاجرتشون بهشون داده میشه و پست میشه
    کسی نظری نداره؟
    سایت cic بعضی جاهاش در این مورد تناقض داره
    اگه کانادارو ترک کرده باشیم قبل از گرفتن PR card ، به آدرسی که دادیم پست میشه یا باید صبر می کردیم تا خودمون شخصا pr کارتو میرفتیم می گرفتیم؟؟؟
    دوستانی که جدیدا PR گرفتن PR شون پست شده به آدرسی که داده بودن یا خودشون گرفتن؟
    ویرایش توسط Blue Sky : January 22nd, 2012 در ساعت 01:45 PM

ApplyAbroad Champion

من چون خودم این کارو می خوام بکنم یعنی فقط 1 هفته می خوام برم کانادا و تا ویزام باطل نشده بخاطر کارام تو ایران برگردم تا بعدا برم
    سایت یکی از م/ش/او.رای مهاجرته که کامل توضیح دادن:
    http://mokhtari.canparsblog.com/?p=270
    و همینطور pr کارت به آدرسی که تو فرودگاه داده میشه پست میشه و نیازی به موندن تا گرفتن pr کارت نیست اما توصیه بعضی از مشاورا گفتن بمونید بهتره علتشو نمی دونم.
    http://bastami.canparsblog.com/?p=115#comment-37

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Sky نمایش پست ها
    من چون خودم این کارو می خوام بکنم یعنی فقط 1 هفته می خوام برم کانادا و تا ویزام باطل نشده بخاطر کارام تو ایران برگردم تا بعدا برم
    سایت یکی از م/ش/او.رای مهاجرته که کامل توضیح دادن:
    http://mokhtari.canparsblog.com/?p=270
    و همینطور pr کارت به آدرسی که تو فرودگاه داده میشه پست میشه و نیازی به موندن تا گرفتن pr کارت نیست اما توصیه بعضی از مشاورا گفتن بمونید بهتره علتشو نمی دونم.
    http://bastami.canparsblog.com/?p=115#comment-37
    يكي از دوستان من كه در حدود ٦ ماه قبل رفته بود به من كفت كه كارتشون به ادرسي كه در فرودكاه داده بودند ارسال شده.

Junior Member

کسی می دونه سفارت کانادا در ایران چند روزه تراول داکیومنت رو صادر میکنه؟
    اگر passport کمتر از 6 ماه اعتبار داشته باشه اشکال داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110 نمایش پست ها
    پیمان جان این ویزایی که برای بازگشت فرد مهاجر بدون پی آر کارد به کانادا صادر می شود اصطلاحا تراول داکیومنت نامیده می شود ولی همانند ویزاهای دیگر کاناداست که در پاسپوزت الصاق می شود. من برای بازگشت به کانادا تقاضای چهار عدد تراول داکیومنت نمودم که در عرض سه ساعت در پاسپورت ها زده شد و با سلام وصلوات از سفارت آمدم بیرون اما پروسه در تهران کمی زمانبر تر است وشاید تا یکماه طول بکشد البته همانطور که شما اشاره کردی به محض لندینگ فرد دارای اقامت دائم کانادا می شود و کسی نمی تواند اقامت دائم او را لغو کند مگر شرط اقامت دو سال در پنج سال را انجام ندهد.
    ویزایی که توسط تراول داکیومنت گرفته می شود چند ماهه است؟ انقضاش چقدر است؟یکساله است؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط leila7777 نمایش پست ها
    ویزایی که توسط تراول داکیومنت گرفته می شود چند ماهه است؟ انقضاش چقدر است؟یکساله است؟
    شش ماهه است و تک ورودی
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110 نمایش پست ها
    شما اگه بلیتت رو بهشون نشون بدی زودتر برات صادر می کنند.
    زودتر صادر می کنند یعنی چند وقته صادر می کنند؟چون به طور نرمال 5 هفته تراول داکیومنت طول می کشه.حالا اگه بلیط مون رو نشون بدیم چند وقته می دن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط leila7777 نمایش پست ها
    زودتر صادر می کنند یعنی چند وقته صادر می کنند؟چون به طور نرمال 5 هفته تراول داکیومنت طول می کشه.حالا اگه بلیط مون رو نشون بدیم چند وقته می دن؟
    تراول داکیومنت چند روز بیشتر طول نمی کشه آماده شه کی گفته 5 هفته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)