صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 152

موضوع: امكان دریافت کارت اقامت بدون لندینگ در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امكان دریافت کارت اقامت بدون لندینگ در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    تراول داکیومنت چند روز بیشتر طول نمی کشه آماده شه کی گفته 5 هفته؟
    5 هفته طول می کشه
    لطفا برید به سایت زیر
    http://www.canadainternational.gc.ca...nu_id=3&view=d
    و بعد قسمت راهنما و فهرست مدارک لازم برای مدرک مسافرتی و بعد دانلودش کنید

Junior Member

من یه سوالی دارم: این که بعد از لندینگ آدرس کسی را بدهیم و خود از کانادا خارج بشیم و آن فرد کارت را برایمان بفرستد از نظر قوانین کانادا صحیح است؟ ممکنه موقع صدور کارت نیاز به مراجعه حضوری باشد؟ ممنونم
    نقل قول نوشته اصلی توسط maskal نمایش پست ها
    Aشما میتوانید آدرس یکی از دوستان و یا فامیل را بدهید تا کارت اقامتتان برای آنان ارسال شود ولیکن توجه داشته باشید که برای ورود مجدد به خاک کانادا باید کارت به همراه داشته باشید یعنی انکه پس از صدور کارتتان و ارسال ان به آدرسی که ارائه داده اید، فرد تحویل گیرنده آن را می بایست برای شما پست کند تا بتوانید وارد خاک کانادا شوید. طول مدت صدور کارت 46 روز کاری است.

درخصوص اسپانسر شدن نیز باید خدمتتان بگویم که همسر از این شرط مستثثنی است.
    موفق باشید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lilium89 نمایش پست ها
    من یه سوالی دارم: این که بعد از لندینگ آدرس کسی را بدهیم و خود از کانادا خارج بشیم و آن فرد کارت را برایمان بفرستد از نظر قوانین کانادا صحیح است؟ ممکنه موقع صدور کارت نیاز به مراجعه حضوری باشد؟ ممنونم
    راستش این کار یه ریسک داره و ان هم اینکه اگه افسر برای صدور کارت چیز اضافه ازتون بخواد شمادیگه اونجا نیستید که بهش ارائه لدید مثلا عکس یا امضا یایه همچین چیزی.
    ولی حتی اگه کارت دستتون نرسه میتونید مدارک برای صدور تراول داکیومت بفرستید به انکارا
    من خودم دوهفته بعد از لندینگ اومدم ایران وبعد از دو ماه که کارتم ارسال شد به خونه اقوامم ،توسط یکی از دوستانی که داشت برمیگشت ایران کارت بدستم رسید.

Junior Member

سلام
    من در مور لندینگ سوال داشتم
    من احتمالا تا 3 ماه دیگه برای دریافت ویزا باید برم ترکیه.من چون خدمت سربازی دارم نمیتونم برگردم ایران و دوباره برم کانادا برای همین میخواهم از ترکیه مستقیم برم کانادا و در حداقل زمان ممکن دوباره برگردم ترکیه که برگردم ایران و برم سربازی.میخواستم بدونم حداقل زمان لندینگ چند روزه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab1789 نمایش پست ها
    سلام
    من در مور لندینگ سوال داشتم
    من احتمالا تا 3 ماه دیگه برای دریافت ویزا باید برم ترکیه.من چون خدمت سربازی دارم نمیتونم برگردم ایران و دوباره برم کانادا برای همین میخواهم از ترکیه مستقیم برم کانادا و در حداقل زمان ممکن دوباره برگردم ترکیه که برگردم ایران و برم سربازی.میخواستم بدونم حداقل زمان لندینگ چند روزه؟
    حداقلی وجود نداره. به محضی که شما وارد کانادا بشی و مهر تو پاسپورتت بخوره لندینگ انجام شده. بعدشم که دیگه کارت پی آر برات میاد به آدرست اگه مشکلی نباشه
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110 نمایش پست ها
    حداقلی وجود نداره. به محضی که شما وارد کانادا بشی و مهر تو پاسپورتت بخوره لندینگ انجام شده. بعدشم که دیگه کارت پی آر برات میاد به آدرست اگه مشکلی نباشه
    از نظر آدرس مشکلی نیست چون خواهرم اقامت داره و همونجا ساکنه
    پس من میتونم برم و 2 3 روزه هم برگردم بیام .
    فقط کسی میدونه اگه از طریق ویزا امتحان زبان برم ترکیه و بعد برم کانادا بیام .نظام وظیفه اذیت میکنه یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پروسس دانشگاه دورتموند

سلام به همگی،
    من چند تا سوال کوتاه دارم از دوستانی که تجربه دارن.
    ما بهمون ایمیل دادن که پاسپورت بفرستیم برای ویزا ولی متاسفانه یا خوشبختانه من تا 6 الی 9 ماه آینده برام امکان نداره برای حتی 3 هفته یا 1 ماه مرخصی بگیرم و برم کانادا.
    بچه هایی که رفتن می شه لطفا راهنمایی کنین،
    1- ویزای اولی که بهمون می دن چند ماهه هست؟
    2- آیا با این ویزا می شه به مدت کوتاه آمریکا رفت یا نمیشه از کانادا خارج شد؟
    3- چند وقت زمان نیاز هست که تو کانادا بمونیم برای کارهای اداری اولیه؟ ( با فرض اینکه برای دریافت کارت آدرس یکی از دوستامونو بدیم)
    4- برای اقامت چند هفته اول چه جاهایی رو پیشنهاد میدین برای موندن؟ (هتل یا ...)
    5- خیلی حدودی برای 1 ماه چقدر هزینه نیاز خواهد بود؟
    پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria1362 نمایش پست ها
    سلام به همگی،
    من چند تا سوال کوتاه دارم از دوستانی که تجربه دارن.
    ما بهمون ایمیل دادن که پاسپورت بفرستیم برای ویزا ولی متاسفانه یا خوشبختانه من تا 6 الی 9 ماه آینده برام امکان نداره برای حتی 3 هفته یا 1 ماه مرخصی بگیرم و برم کانادا.
    بچه هایی که رفتن می شه لطفا راهنمایی کنین،
    1- ویزای اولی که بهمون می دن چند ماهه هست؟
    2- آیا با این ویزا می شه به مدت کوتاه آمریکا رفت یا نمیشه از کانادا خارج شد؟
    3- چند وقت زمان نیاز هست که تو کانادا بمونیم برای کارهای اداری اولیه؟ ( با فرض اینکه برای دریافت کارت آدرس یکی از دوستامونو بدیم)
    4- برای اقامت چند هفته اول چه جاهایی رو پیشنهاد میدین برای موندن؟ (هتل یا ...)
    5- خیلی حدودی برای 1 ماه چقدر هزینه نیاز خواهد بود؟
    پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون
    1- معمولا اعتبار ویزا طوری تنظیم میگردد که بیش از یکسال از تاریخ انجام مدیکالتون نگذشته باشه. مثلا اگه شما 20 ژانویه 2012 مدیکال دادید، ویزاتون هر موقع صادر بشه اعتبارش تا 20 ژانویه 2013 خواهد بود.
    2- من خودم اقدام نکردم ولی میگن افرادی که ویزای immigrant دارند( نه دانشجویی یا ویزیتوری) میتونند به سفارت امریکا در کانادا تقاضاشونو بفرستند و گویا کمتر از یک هفته ویزا براشون صادر میشه.( البته این شنیده های منه واگه کسی تجربه دیگه ای داره میتونن اطلاعات منو اصلاح بفرمایند)
    3- شما همون موقع که لندینگ کردید میتونید برگردید. ولی برای SIN number و افتتاح حساب میتونید یک روزه همه این کارها رو انجام بدهید ولی برای OHIB ( کارت درمانی) باید سه ماه حداقل صبر کنید( البته این اطلاعات مال استان انتاریو است)
    بقیه سوالاتتون هم بهتره دوستانی که در این زمینه با تجربه ترند اطلاع رسانی کنند.

Junior Member

سلام

کسی میدونه الان کارت pr حدودا" چند روزه صادر میشه؟ و کار دیگه ای نیست که لازم باشه ما بمونیم تو کانادا و بلافاصله می تونیم خارج بشیم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط liz نمایش پست ها
    سلام

کسی میدونه الان کارت pr حدودا" چند روزه صادر میشه؟ و کار دیگه ای نیست که لازم باشه ما بمونیم تو کانادا و بلافاصله می تونیم خارج بشیم؟
    الان ٤٣ روزه اأست
    اين هم ادرس سايت:
    http://www.cic.gc.ca/english/information/times/perm-card.asp

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)