صفحه 14 از 16 نخستنخست ... 45678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 152

موضوع: امكان دریافت کارت اقامت بدون لندینگ در کانادا

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : امكان دریافت کارت اقامت بدون لندینگ در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط parniya نمایش پست ها
    سلام دوستان آیا کسی‌ می‌دونه که می‌شه به صورت زمینی‌ هم لندینگ کرد؟ در واقع از خاک آمریکا با اتوبوس وارد کانادا شد؟ و فرم‌های مربوط به دریافت کارت پی‌ آار رو پر کرد؟؟؟ممنون میشم اگه کسی‌ تجربه ایی در این زمینه داره رهنماییم کنه.
    اگر منعی برای ورود به آمریکا نداشته باشید مشکلی نیست. زمینی میشه لندینگ کرد. من تو سایت اداره مهاجرت خوندم ولی الان یادم نیست کجاش بود. یک کمی بگردید توی سایتش خودتون پیدا میکنید.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

مرسی‌ از پاسختون، راستش من واسه یه ‌دیدار کوتاه اومدم آمریکا، که در هم حال ویزای کانادام هم اومد! حالا می‌خوام اگه امکانش باشه برای لندینگ از طریقه زمینی‌ به تورنتو برم اما مطمئن نیستم آیا می‌شه اینکارو انجام داد یا نه، توی سایت کانادا نتونستم اختصاصا برای لندینگ چیزی رو پیدا کنم ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    اگر منعی برای ورود به آمریکا نداشته باشید مشکلی نیست. زمینی میشه لندینگ کرد. من تو سایت اداره مهاجرت خوندم ولی الان یادم نیست کجاش بود. یک کمی بگردید توی سایتش خودتون پیدا میکنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط parniya نمایش پست ها
    مرسی‌ از پاسختون، راستش من واسه یه ‌دیدار کوتاه اومدم آمریکا، که در هم حال ویزای کانادام هم اومد! حالا می‌خوام اگه امکانش باشه برای لندینگ از طریقه زمینی‌ به تورنتو برم اما مطمئن نیستم آیا می‌شه اینکارو انجام داد یا نه، توی سایت کانادا نتونستم اختصاصا برای لندینگ چیزی رو پیدا کنم ؟؟
    بله میتونید هیچ مشکلی نیست. کسانی که از داخل کانادا برای اقامت اقدام میکنند هم معمولا زمینی خروج و ورود میکنند. البته پاسپورتتون باید ویزای اقامتی کانادا رو داشته باشه. شما در داخل امریکا چطور ویزای کانادا را در پاستون زدید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله میتونید هیچ مشکلی نیست. کسانی که از داخل کانادا برای اقامت اقدام میکنند هم معمولا زمینی خروج و ورود میکنند. البته پاسپورتتون باید ویزای اقامتی کانادا رو داشته باشه. شما در داخل امریکا چطور ویزای کانادا را در پاستون زدید؟

قانون کلی
    فقط کسانی ویزا میخوره تو پاسشون که برای ورود به کانادا ویزا لازم داشته باشن.
    برای بقیه Confirmation of PR میفرستن.
    ویرایش توسط Matirx : May 26th, 2013 در ساعت 01:31 AM
    کم رنگ باش ولی‌ دو رنگ نباش

سلام
    اگر من در فرودگاه مونترال آدرسی نداشته باشم تا کارتPRبه آن آدرس ارسال شود تکلیف چیست؟

Junior Member

دوستان سلام،

من از طریق کبک اسکیل ورکر اقدام کردم و محل لندینگ رو در مدارکم مونترال اعلام کردم. اما به دلایلی ترجیح میدم که از تورنتو وارد کانادا بشم و از اونجا مستقیم برم مونترال. آیا امکانش هست یا من حتما باید در استان کبک لند کنم؟ ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داشته باشته
    تاریخ مصاحبه: 9/05/2010 - FFN: 10/05/2010
    First Update : 3/09/2012 - Second Update 16/05/2013
    Medical : 16/07/2013

Junior Member

سلام
    میخواستم ببینم کسی در خصوص اینکه بعد از لندینگ باید همه افراد برای دریافت کارت شخصا در کانادا بمونند یا main applicant می تونه برای بقیه افراد خانواده هم کارت ها رو بگیره؟
    چون ظاهرا پست می کنند و در این صورت فکر می کنید نیازی به حضور همه باشه؟ کسی تجربه ای داره؟

Junior Member

با سلام به همگی،
    مطالب این مبحث را کلا مطالعه کردم ولی برای اطمینان میخواستم مجددا بپرسم ،که برای لندینگ آیا 10-14 روز کافی است و به تازگی تغییری برای اینکه جهت دریافت PR مجبور باشیم خودمان تا زمان دریافت آنجا بمانیم ،پیش نیامده است؟ و اینکه تنها پر کردن فرم PR و SIN در این مدت کافی است و اینکه برای یک نفر که باید مبلغ 10000$ کانادا به همراه داشته باشیم این مبلغ باید به صورت cashباشد و اینکه برای خروج از ایران و همراه داشتن این مبلغ در فرودگاه مشکلی پیش نمی آید ؟
    سوال دیگر اینکه برای هزینه این مدت 2 هفته ای در تورنتو ،آیا میشود از همین مبلغ خرج کرد یا این تنها باید به عنوان support جداگانه همراه باشو و دیگر اینکه آیا باید حساب بانکی باز کرد و به چه مبلغ؟
    و آخرین سوال اینکه حدود حداقل هزینه اقامت در این مدت به جز مسکن چقدر میباشد و آیا باید مبلغ جداگانه ای غیر از 10000$ به همراه داشت؟
    ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط fafanina نمایش پست ها
    دوستان سلام،

من از طریق کبک اسکیل ورکر اقدام کردم و محل لندینگ رو در مدارکم مونترال اعلام کردم. اما به دلایلی ترجیح میدم که از تورنتو وارد کانادا بشم و از اونجا مستقیم برم مونترال. آیا امکانش هست یا من حتما باید در استان کبک لند کنم؟ ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داشته باشته
    من هم همین ترجیح رو میدم. تا جایی که من خوندم و شنیدم مشکلی پیش نمیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط molod10 نمایش پست ها
    سلام
    اگر من در فرودگاه مونترال آدرسی نداشته باشم تا کارتPRبه آن آدرس ارسال شود تکلیف چیست؟
    هیچی... بعدا به شماره ای که بهتون میدن زنگ بزنید و آدرس بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)